Бігти – щоб Михайлик жив! Ірина Ярко
Бігти – щоб Михайлик жив! Ірина Ярко
Завершений

Бігти – щоб Михайлик жив! Ірина Ярко

Проєкт здійснює
Розпочато: 19.09.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
3623,1 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
3623,10 грн.

Мій велосипед – це мій стиль життя, що дарує свободу пересування і свободу в душі. Проте зараз переді мною стоїть новий виклик – забіг на 5 тисяч метрів. Затятою бігункою назвати себе не можу. Буду відвертою. Пробігти 5 кілометрів на Wizz Air Kyiv City Marathon, на жаль, не вдасться фізично, оскільки в цей день "крутитиму педалі" на Велофорумі у Вінниці. Але лишитися байдужою до історії Михайлика Братушкіна теж не можу! Тому, поклавши руку на серце, щиро зобов’язуюсь до офіційного старту марафону в Києві виходити на ранкові пробіжки тут, у Запоріжжі, і щодня публікувати відеозвіти. Але попри все я хочу, щоб ви ані на секунду не забували: у центрі уваги – хлопчик, для якого ми шукаємо донора печінки.

Ці кілометри своєї сили волі я присвячую йому. Але щоб побороти недуг, моїх кілометрів недостатньо. Нам з Михайликом потрібна ваша допомога. Моя мета – зібрати 5 тисяч гривень для тринадцятирічного хлопчика. Щиро вірю – ця цифра нам під силу. Ми неодноразово доводили, що можемо. Давайте зможемо і цього разу! Пожертвуйте ранковою кавою чи квитком в кінотеатр, шоколадним батончиком або ж тістечком на користь життя. Пожертвуйте тим, що підказує вам ваше серце, на користь Михайлика.

Хлопчик бореться з муковісцидозом. Це захворювання змушує жити за суворим розкладом: прийом препаратів, інгаляції, дихальні і фізичні тренування. На превеликий жаль, лікарі виявили у Мишка супутні тяжкі захворювання – цироз печінки та портальну гіпертензію. Для того, щоб життя продовжувалось, необхідна трансплантація трупної печінки. Подібні операції виконують лише закордоном. Михайлик, незважаючи на надскладне життя, обожнює його! Щоранку, попри нестачу кисню та супутній біль, він щиро радіє сонцю і тому, що прокинувся! Він, як справжній чоловік, вважає своїм обов’язком допомагати слабшим. Тому, як тільки випадає нагода, охоче вирушає до парку годувати безхатніх тварин. Ми щиро переконані: у дітей має бути щасливе і здорове дитинство! Ми з вами можемо зробити його таким для Михайлика! З нашою допомогою у нього обов’язково буде майбутнє!

Світле, сповнене добра та любові до навколишнього оточення!

Основний проєкт Михайла тут.

ID: 5476
Підтримали
20
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
1018 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
12.10.2019 17:48
51,01 грн.
Сергій та Марина Білик
06.10.2019 21:47
101,96 грн.
Дмитро І Анастасія
04.10.2019 07:15
50,92 грн.
Леонід Л.
02.10.2019 12:14
20,37 грн.
Благодійна допомога
30.09.2019 21:40
51,01 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Боротьба за майбутнє Мар’яна! 3
Підтримати
Здоров'я
Боротьба за майбутнє Мар’яна! 3
Кожна поїздка на велосипеді для Мар’яна – це результат надзусиль і багатьох курсів реабілітації. Станьте…
Коли дитинство стає боротьбою
Підтримати
Здоров'я
Коли дитинство стає боротьбою
Коли Маргарита дізналася, що в неї цукровий діабет, її життя змінилося – щоденний контроль цукру, уколи,…
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Сила для маленького мрійника
Підтримати
Здоров'я
Сила для маленького мрійника
Восьмирічний Андрійко важить лише 20 кг. Він міг би ганяти мʼяч на дитячому майданчику, але натомість ві…
Показати всі