Біонічний протез для захисника Юрія
Біонічний протез для захисника Юрія
Завершений

Біонічний протез для захисника Юрія

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.10.2023
Закарпатська обл.
Завершений
Всього зібрано
364530,69 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
364530,69 грн.

Це Юрій, йому 25 років. Свій військовий шлях він розпочав у 19 років, коли пішов на строкову службу до Збройних Сил України, а через 18 місяців звільнився молодшим сержантом.

Під час повномасштабного вторгнення, у квітні 2022 року, Юрій долучився до війська. 17 числа він отримав повістку, а 19 вже проходив навчання. Після цього чоловіка відправили на Запорізький напрямок захищати Батьківщину. Юрій розумів, що таке війна. Він чітко уявляв весь той жах. Але й чітко усвідомлював, що треба захищати свою землю, своїх рідних. Хто, якщо не ми!

16 січня 2023 року на тому ж Запорізькому напрямку в Оріхівському районі під час виконання бойового завдання Юрій отримав важкі травми внаслідок ворожого вогню. Тоді загинули три його побратими, а Юрій втратив праве око, кисть, отримав дефект носа та обличчя, але залишився живим.

"Я добре пам’ятаю той день, хоча він мало чим відрізнявся від інших. Ми вирушили на бойове завдання на мікроавтобусі Vito, приїхали на позицію, вийшли з авто, командир чітко доводив задачі. Саме в той момент прилетів ворожий дрон і скинув на нас 55 мм снаряд.

Мене відкинуло на декілька метрів на асфальт. Від удару я нічого не бачив. Лише через декілька секунд прийшов до тями і зрозумів, що в мене відірвана рука, пошкоджена інша, стікає праве око, а на ліве я нічого не бачу і не розумію, що з ним. Я усвідомив, що сам собі допомогу не надам. Крикнув, чи є люди, хто б зміг допомогти. До мене підбіг побратим зі словами: "Братан, я не знаю, що робити, мене цього не навчали!". Я не розгубився і сказав: "Якщо ти нічого не зробиш, то я помру. Слухай мене уважно, і все буде добре!". Далі я керував та розповідав, що робити".

Попри важкі травми, Юрій весь час був при свідомості, до самої операційної. Ніяких зайвих емоцій, лише холодний розум. А вже після того, як у реанімації після операції чоловік прийшов до тями, відчував шалену злість та бажання повернутися, щоб помститись.

Далі було безліч операцій на голові та тілі. Попереду в Юрія ще декілька втручань на обличчі.

"Мені важко без руки, бо до війни я був будівельником, все життя працював та заробляв кошти руками. Я звик працювати, тому потребую біонічного протеза з кистю TASKA. Розумію, що він не замінить мою руку, але вірю, що хоча б наближуся до того, що було раніше. Всім, хто мені допоможе, буду дуже вдячний".

Загальна вартість біонічного протеза складає 41 000 USD. На первинне протезування для ампутації Юрія держава виділяє 381 512 грн, а решту суми ми збираємо на dobro.ua.

Нещодавно Юрій одружився, він мріє мати велику родинну, гуляти разом із дітьми й відчувати таку бажану свободу під мирним небом Батьківщини. 

Допоможімо захисникові!

Повне ім’я: Влад Юрій, 27.05.1998 р.
Місто: смт Дубове, Закарпатська обл.
Діагноз: вогнепально-уламкова травма з пошкодженням верхніх кінцівок, травматична ампутація лівої кисті, уламкові пошкодження обличчя - ділянок правого ока, носа, м'яких тканин обличчя
ID: 9017
Підтримали
Благодійна допомога
14.11.2023 12:11
500,00 грн.
Благодійна допомога
13.11.2023 21:11
1000,00 грн.
Благодійна допомога
13.11.2023 19:54
200,00 грн.
Благодійна допомога
13.11.2023 19:52
200,00 грн.
Благодійна допомога
13.11.2023 19:47
200,00 грн.
Усі донори

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зібрано

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Реактиви для Життя!
Підтримати
Здоров'я
Реактиви для Життя!
Благодійний фонд "Запорука" опікується відділенням онкології, гематології та імунології у лікарні Святог…
Боротьба за можливість дихати
Підтримати
Здоров'я
Боротьба за можливість дихати
Страшна хвороба Дюшенна позбавила Ярослава здатності ходити. На жаль, серцеві та дихальні м’язи хлопчика…
Щоб почути тупіт ніжок. 12
Підтримати
Здоров'я
Щоб почути тупіт ніжок. 12
Як болить серце матері, коли хворіє дитина! А коли мати знає, що дитина важко хвора, вона відчуває несте…
Острівець спокою під час війни
Підтримати
Здоров'я
Острівець спокою під час війни
Завдяки проєкту ми забезпечимо творчу майстерню дерев'яного декору Woodins всім необхідним, щоб діти там…
Показати всі