Біонічний протез для захисника Юрія
Біонічний протез для захисника Юрія
Завершений

Біонічний протез для захисника Юрія

Проєкт здійснює
Розпочато: 05.10.2023
Закарпатська обл.
Завершений
Всього зібрано
364530,69 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
364530,69 грн.

Це Юрій, йому 25 років. Свій військовий шлях він розпочав у 19 років, коли пішов на строкову службу до Збройних Сил України, а через 18 місяців звільнився молодшим сержантом.

Під час повномасштабного вторгнення, у квітні 2022 року, Юрій долучився до війська. 17 числа він отримав повістку, а 19 вже проходив навчання. Після цього чоловіка відправили на Запорізький напрямок захищати Батьківщину. Юрій розумів, що таке війна. Він чітко уявляв весь той жах. Але й чітко усвідомлював, що треба захищати свою землю, своїх рідних. Хто, якщо не ми!

16 січня 2023 року на тому ж Запорізькому напрямку в Оріхівському районі під час виконання бойового завдання Юрій отримав важкі травми внаслідок ворожого вогню. Тоді загинули три його побратими, а Юрій втратив праве око, кисть, отримав дефект носа та обличчя, але залишився живим.

"Я добре пам’ятаю той день, хоча він мало чим відрізнявся від інших. Ми вирушили на бойове завдання на мікроавтобусі Vito, приїхали на позицію, вийшли з авто, командир чітко доводив задачі. Саме в той момент прилетів ворожий дрон і скинув на нас 55 мм снаряд.

Мене відкинуло на декілька метрів на асфальт. Від удару я нічого не бачив. Лише через декілька секунд прийшов до тями і зрозумів, що в мене відірвана рука, пошкоджена інша, стікає праве око, а на ліве я нічого не бачу і не розумію, що з ним. Я усвідомив, що сам собі допомогу не надам. Крикнув, чи є люди, хто б зміг допомогти. До мене підбіг побратим зі словами: "Братан, я не знаю, що робити, мене цього не навчали!". Я не розгубився і сказав: "Якщо ти нічого не зробиш, то я помру. Слухай мене уважно, і все буде добре!". Далі я керував та розповідав, що робити".

Попри важкі травми, Юрій весь час був при свідомості, до самої операційної. Ніяких зайвих емоцій, лише холодний розум. А вже після того, як у реанімації після операції чоловік прийшов до тями, відчував шалену злість та бажання повернутися, щоб помститись.

Далі було безліч операцій на голові та тілі. Попереду в Юрія ще декілька втручань на обличчі.

"Мені важко без руки, бо до війни я був будівельником, все життя працював та заробляв кошти руками. Я звик працювати, тому потребую біонічного протеза з кистю TASKA. Розумію, що він не замінить мою руку, але вірю, що хоча б наближуся до того, що було раніше. Всім, хто мені допоможе, буду дуже вдячний".

Загальна вартість біонічного протеза складає 41 000 USD. На первинне протезування для ампутації Юрія держава виділяє 381 512 грн, а решту суми ми збираємо на dobro.ua.

Нещодавно Юрій одружився, він мріє мати велику родинну, гуляти разом із дітьми й відчувати таку бажану свободу під мирним небом Батьківщини. 

Допоможімо захисникові!

Повне ім’я: Влад Юрій, 27.05.1998 р.
Місто: смт Дубове, Закарпатська обл.
Діагноз: вогнепально-уламкова травма з пошкодженням верхніх кінцівок, травматична ампутація лівої кисті, уламкові пошкодження обличчя - ділянок правого ока, носа, м'яких тканин обличчя
ID: 9017
Підтримали
Благодійна допомога
14.11.2023 12:11
500,00 грн.
Благодійна допомога
13.11.2023 21:11
1000,00 грн.
Благодійна допомога
13.11.2023 19:54
200,00 грн.
Благодійна допомога
13.11.2023 19:52
200,00 грн.
Благодійна допомога
13.11.2023 19:47
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Підтримати
Здоров'я
Оксана з Маріуполя втрачає зір
Двічі переселенка Оксана Коростельова зустріла повномасштабне вторгнення в Маріуполі. Два тижні у холодн…
Він мріє про самостійне дитинство
Підтримати
Здоров'я
Він мріє про самостійне дитинство
Поява на світ маленького Дениса була важкою. Потрійне обвиття пуповиною та кисневе голодування. Але, на …
Мені потрібна допомога і лікування! 2
Підтримати
Здоров'я
Мені потрібна допомога і лікування! 2
Дефект розвитку хребта (Spina bifida) в Кіри діагностували ще до народження, тому після появи на світ ді…
Термінова допомога "ОХМАТДИТу"
Підтримати
Здоров'я
Термінова допомога "ОХМАТДИТу"
Ми відкриваємо збір коштів на відновлення лікарні "ОХМАТДИТ", а саме забезпечення медичним обладнанням з…
Показати всі