Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Поліна Неня
Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Поліна Неня
Завершений

Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Поліна Неня

Розпочато: 01.03.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
300,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
300,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Поліна Неня – телеведуча, засновник сайту bestin.ua та його головний редактор, мати 2-х діток приєдналася до команди БФ «Свічадо» для участі у Благодійному Київському напівмарафоні, який проходить в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2016. В рамках Благодійного напівмарафону Поліна збирає 98 000 грн для придбання реаніматора новонароджених у відділення інтенсивної терапії новонароджених "Пологового будинку №2" м. Чернівці.

Дітки, які народжуються передчасно, особливо раніше 32-го тижня, не спроможні самостійно зробити перший вдих після народження та потребують своєчасного проведення безпечної первинної реанімаційної допомоги. Ми називаємо їх маленькі Нетерплячки. Перш за все, необхідно допомогти такому малюку зробити перші вдихи. Це можна зробити за допомогою спеціального приладдя – неонатальних реаніматорів, які надають змогу створювати чітко контрольований позитивний тиск на вдиху, розправляючи легені, та тиск на видиху, який не дає можливості легеням повністю злипатися. Цей процес є фізіологічним для новонароджених діток та нагадує їхнє власне дихання.

Неонатальні реаніматори надають змогу чітко контролювати об’єм та силу, з якою повітряна суміш подається у легені дитинки, що попереджує травму легенів, їх розрив. Чіткий контроль тиску на видосі попереджує злипання легень та утворення ателектазів. Зволоження та підігрів газової суміші також захищають легені передчасно народженої дитинки від пошкодження. Застосування спеціальних реаніматорів надає змогу робити вдихи без проведення інтубації трахеї, зменшує потребу у введенні препаратів сурфактанту та проведенні традиційної штучної вентиляції легенів через інтубаційну трубку, скорочує тривалість кисневої залежності та лікування дітей в умовах відділень інтенсивної терапіі. Завдяки цим ефектам зменшується ризик інфікування та вираженість больового синдрому у дітей, вони можуть бути раніше переведені у відділення сумісного перебування з матерями та виписані додому, де їх чекає з нетерпінням уся родина.

Відділення інтенсивної терапії Клінічного пологового будинку №2 м. Чернівці спеціалізується на наданні допомоги передчасно народженим діткам та має негайну потребу в спеціальних реаніматорах для новонароджених, які допоможуть значно поліпшити якість проведення первинної реанімаційної допомоги передчасно народженим діткам, поліпшити їх якість життя у подальшому.

"Участь у Благодійному Марафоні дає змогу всім об’єднатися заради спасіння маленьких Нетерплячок, адже діти – це наше майбутнє і наша надія. Може я і не пробіжу максимальну дистанцію у напівмарафоні на 21 км, але точно впевнена, що кожен кілометр, кожен метр та сантиметр дистанції наближає дітей до здоров’я, а їхніх батьків – до спокою".

Навіть 1 гривня – це величезна допомога! Біжимо заради маленьких Нетерплячок!

Цей проєкт було відмінено, зібрана сума становить 300 грн. Коштами розпорядилися згідно із ППП МБФ "УББ" та рішеннями Донорів проєкту.

 

ID: 2031
Підтримали
ирина меркулова
21.04.2016 09:24
200,00 грн.
Благодійна допомога
14.03.2016 00:30
100,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Порятунок для мами. 2
Підтримати
Здоров'я
Порятунок для мами. 2
Життя Яни було розміреним, зі своїми радощами та дрібними неприємностями. До 2004 року… Спочатку Яна зах…
Датчики, що контролюють дитячі життя. 2
Підтримати
Здоров'я
Датчики, що контролюють дитячі життя. 2
Мета цього проєкту – зібрати кошти для придбання датчиків контролю пульсу і сатурації кисню для новонаро…
Нікіта: допоможіть мені не здаватися!
Підтримати
Здоров'я
Нікіта: допоможіть мені не здаватися!
Хлопчик від самого народження хворіє на ДЦП і затримку розвитку, і все життя бореться за своє здоровʼя. …
Півник: Аптечка для школярів
Підтримати
Здоров'я
Півник: Аптечка для школярів
Задля забезпечення школярів медичними наборами, що врятують життя під час небезпеки, компанія SOCAR Ener…
Показати всі