Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Власта Шовковська
Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Власта Шовковська
Завершений

Біжи – життя маленьких Нетерплячок збережи! Власта Шовковська

Розпочато: 01.03.2016
Київ
Завершений
Всього зібрано
72100,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
72100,00 грн.

Власта Шовковська – ведуча спортивних програм, віце-чемпіонка Європи з марафонського плавання на відкритій воді Oceanman Benidorm (дистанція 1 500 метрів, жовтень 2015), громадський діяч і меценат приєдналася до команди БФ «Свічадо» для участі у Благодійному Київському напівмарафоні, який проходить в рамках NovaPoshtaKyivHalfMarathon 2016. В рамках Благодійного напівмарафону Власта збирає 72 100 грн для придбання інфузійного шприцевого насосу у відділення інтенсивної терапії новонароджених «Пологового будинку №2» м. Чернівці.

Дітки, які народжуються передчасно, втрачають зв’язок з материнським організмом та плацентою, яка весь час перебування у животику мами, постачала кисень та поживні речовини. Після перетискання пуповини ці дітки потребують негайного забезпечення рідиною та поживними речовинами із зовні, у венозні судинки, у вигляді інфузійної терапії, яка має здійснюватися з чітко розрахованою швидкістю протягом тривалого часу. Проведення правильної інфузійної терапії таким малюкам можливо лише за допомогою спеціальних пристроїв – інфузійних шприцевих насосів, які подають рідини для внутрішньовенного харчування з точно розрахованою швидкістю та захищають судинки головного мозку від перевантаження рідиною.

Найбільш інтенсивний ріст плода відбувається у третьому триместрі вагітності, коли маса тіла дитинки збільшується дуже інтенсивно, ростуть всі органи та системи, утворюються місця накопичення глюкози, білків та жирів. Ці власні «депо» поживних речовин можуть забезпечити необхідною енергією малюка після народження, допомагають пережити пологовий стрес та розпочати нормальне поз утробне життя. Якщо дитинка народжується раніше фізіологічного терміну, особливо до 28-30 тижнів, ці поживні «депо» не встигають сформуватися, і передчасно народжена дитинка потребує забезпечення рідиною та поживними речовинами ззовні через шлунок або судинки. Часто у передчасно народжених діток шлунок незрілий, тому не може засвоїти весь необхідний об’єм харчування. Тому дітки отримують харчування через судини у вигляді розчинів для парентерального живлення з глюкозою, білками та жирами. Крім того, малюки, які народилися передчасно, потребують внутрішньовенного введення спеціальних препаратів, які допомагають працювати сердечку, головному мозку та ниркам. Але усі інфузійні розчини, які призначаються передчасно народженим та хворим діткам, повинні подаватися з чітко розрахованою швидкістю, яка є однаковою на протязі всієї доби. Це можливо здійснити лише за допомогою спеціальних пристроїв – інфузійних шприцевих насосів. Завдяки правильно розрахованій швидкості судинки головного мозку, легень, сердечка та нирок у таких діток захищені від перевантаження рідиною та медичними препаратами. Це значно знижує ризик внутрішньочерепних крововиливів, серцево-судинної та ниркової недостатності та, відповідно, смертності та інвалідності «поспішайчиків».

Відділення інтенсивної терапії Клінічного пологового будинку №2 м. Чернівці спеціалізується на наданні допомоги передчасно народженим діткам та має негайну потребу в інфузійних шприцевих насосах, які допоможуть значно покращити якість життя цих діток як на етапі пологового будинку, так і у майбутньому.

Участь у Благодійному Марафоні дає змогу всім об’єднатися заради спасіння маленьких Нетерплячок, адже діти – це наше майбутнє і наша надія. Я буду бігти у Марафоні 21 км і точно впевнена, що кожен кілометр, кожен метр та сантиметр дистанції наближує дітей до здоров’я, а їх батьків до спокою.

Навіть 1 гривня – це величезна допомога! Біжимо заради маленьких Нетерплячок!

ID: 2036
Підтримали
Благодійна допомога
15.04.2016 21:38
7370,00 грн.
Благодійна допомога
14.04.2016 12:59
50,00 грн.
Благодійна допомога
12.04.2016 22:12
20000,00 грн.
Благодійна допомога
12.04.2016 22:09
5000,00 грн.
Благодійна допомога
07.04.2016 12:36
20000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Хібукі терапія
Підтримати
Здоров'я
Хібукі терапія
Завдяки проєкту діти будуть мати можливість знайти свого песика-обіймаку, який допоможе впоратися з боле…
Подаруйте Дар’ї дар спілкування. 2
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте Дар’ї дар спілкування. 2
Дарʼя продовжує боротися за повноцінне життя. Ворог у дівчинки дуже небезпечний. Із шестирічного віку Да…
Її залізна воля здатна подолати все
Підтримати
Здоров'я
Її залізна воля здатна подолати все
Семенченко Єлизаветі діагностували епілепсію. Так, до всього іншого лікування додалися протисудомні преп…
Костя потребує постійного контролю цукру в крові
Підтримати
Здоров'я
Костя потребує постійного контролю цукру в крові
Діабет у Пальчинського Костянтина лікарі виявили випадково. Наразі Костя навчився самостійно вимірювати …
Показати всі