Біжу, щоб діти жили! Олександр Соколенко
Біжу, щоб діти жили! Олександр Соколенко
Завершений

Біжу, щоб діти жили! Олександр Соколенко

Проєкт здійснює
Розпочато: 11.03.2019
Київ
Завершений
Всього зібрано
1910,69 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1910,69 грн.

Олександр Соколенко – авіадиспетчер підприємства "Украерорух" і спортсмен-любитель. Мені, як спортсмену, здорове харчування дає прекрасне самопочуття і відмінні результати в бігу. А для важкохворих дітей наявність спеціального лікувального харчування – це вибір між життям і смертю, між розвитком і його зупинкою. Я біжу, щоб діти безперебійно отримували життєво необхідну енергію!

Коли у тебе підростає нескінченно улюблена дочка, боляче думати про те, що є дітки, які кожен день борються з важкими діагнозами. Спеціальні живильні суміші для деяких з них так само важливі, як і ліки. Виділяючи кошти на препарати, держава рідко оплачує лікувальне харчування. Тому цієї весни я буду бігти, щоб хворі малюки були забезпечені спецхарчуванням, а їхні батьки змогли полегшено видихнути і знати, що діти отримують все необхідне.

Багато разів на рік я долаю важкі дистанції. Точно знаю, що подолаю і цю! Уже двічі улюблений біг ставав для мене можливістю допомогти дітям. І мій 2018 рік ознаменувався не тільки новими перемогами в забігах і марафонах, а й закритими благодійними зборами.

Давайте зробимо ще одну добру справу! Підтримуйте і приєднуйтесь!

ID: 4882
Підтримали
13
Середній донат
102 грн.
ТОП-донат
509 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
26.03.2019 09:19
100,00 грн.
Благодійна допомога
25.03.2019 18:18
50,92 грн.
Благодійна допомога
25.03.2019 17:16
130,00 грн.
Благодійна допомога
25.03.2019 16:30
109,10 грн.
Благодійна допомога
25.03.2019 15:01
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Підтримати
Здоров'я
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Ми збираємо кошти на реабілітацію 100 осіб – жінок і дітей, які постраждали від війни в Україні. (У варт…
Мрія Стефанії. 4
Підтримати
Здоров'я
Мрія Стефанії. 4
Стефанія – п’ятирічна дівчинка з чарівною щирою усмішкою і великими допитливими оченятами. Вона знає всі…
Шлях Поліни
Підтримати
Здоров'я
Шлях Поліни
У Поліни ДЦП, спастична диплегія, і вона потребує Вашої допомоги, щоб потрапити на реабілітацію.
Крок назустріч майбутньому Євгенії
Підтримати
Здоров'я
Крок назустріч майбутньому Євгенії
Євгенія щодня бореться за рухи, які іншим даються легко. Лікування дає результат, але родина не може йог…
Показати всі