Біжу заради дітей. Юлія Мирошниченко
Біжу заради дітей. Юлія Мирошниченко

Біжу заради дітей. Юлія Мирошниченко

Розпочато: 10.03.2020
Київ
Завершений
Всього зібрано
407,84 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
407,84 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Мене звуть Юлія Мірошниченко, мені 38 років, і я мама красунь дочок. Усе своє свідоме життя люблю спорт і здоровий спосіб життя. А особливо люблю пробіжки вранці. Для мене це заряд енергії на весь день. У минулому році я пробігла напівмарафон в 10 кілометрів і ще раз зрозуміла, що все можливо. Це був виклик для мене, який я прийняла і довела собі, що можу все. Благодійність в моє життя увірвалася так, як і біг – енергійно, з викликом і адреналіном. 

У минулому році мені видалася унікальна можливість відчути на собі не тільки магію медитації під час пробіжки, а ще й чудові почуття від того, що цей самий біг може привнести в життя кожного. Мене неймовірно надихнула історія Ірини Руденко, яка бігла вже не перший свій марафон і допомагала тим самим привернути увагу до соціальних проблем. Іра збирала благодійну допомогу на забезпечення хворого хлопчика лікуванням, допомагала жінці з вадами слуху почути світ.

Я зрозуміла, що хочу також перетворити свій біг в особливий випадок. Випадок, коли кожен може підтримати моє бажання змінити цей світ і допомогти знедоленим дітям. Мета мого забігу в рамках Kyiv Half Marathon – зібрати частину суми на оплату комунальних послуг в Центрі реабілітації "Місто щасливих дітей". Це унікальне місце, де рятують дітей, яких покинули батьки, яких забрали у батьків алкоголіків і наркоманів, які просто були на вулиці.

Центр відрізняється від інших притулків, інтернатів високими результатами, особисто розробленими і адаптованими реабілітаційними формами і методами реабілітаційного процесу; індивідуальним підходом до кожної дитини з урахуванням їх потреб; сімейної атмосферою; демократичністю виховання і пріоритетності підготовки дитини до повернення/ влаштування дитини в сім'ю. Тут лікують понівечені дитячі душі, вчать їх знову довіряти дорослим. Разом з дітьми переживають і поділяють їх радощі й негаразди. Тут кожен вихователь і співробітник вірить, що кожна дитина обов'язково буде щасливим. Благодійна організація "Місто щасливих дітей" є неприбутковою організацією і утримується лише за рахунок добровільних пожертвувань. Зараз великого будинку, який за 11 років існування допоміг півтисячі дітей та їх сім'ям бути щасливими, потрібна допомога.

Моя невелика, але невід'ємна частина збору допоможе зібрати кошти на оплату комунальних послуг, щоб у дітей завжди був теплий, затишний і безпечний будинок. Допоможіть мені пробігти цю дистанцію і зібрати необхідну суму! Давайте разом покажемо дітям, що вони не одні.

Свою суму я збираю в рамках проекту dobro.ua/uk/project/5824/.

Побігли!

ID: 5876
Підтримали
Благодійна допомога
29.04.2020 15:56
101,96 грн.
Благодійна допомога
28.04.2020 16:28
305,88 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Діти-сироти хочуть їсти
Підтримати
Соціальна допомога
Діти-сироти хочуть їсти
Благодійники dobro.ua – єдині, хто забезпечують харчування дітей з Центру допомоги "Місто щасливих дітей…
Відкриваючи Україну
Підтримати
Соціальна допомога
Відкриваючи Україну
Дитинство-юність – найпрекрасніший період у житті людини. І дуже важливо використати цю найщасливішу пор…
Побутова хімія для сімей у скруті
Підтримати
Соціальна допомога
Побутова хімія для сімей у скруті
У зв’язку з пандемією коронавірусу та викликаними нею соціально-економічними наслідками значно погіршила…
Засоби гігієни для людей похилого віку. 2
Підтримати
Соціальна допомога
Засоби гігієни для людей похилого віку. 2
Піклування та турбота про людей похилого віку є важливим фактором у наш час, адже колись ці люди ростили…
Показати всі