Благодійний Кураж
Благодійний Кураж
Завершений

Благодійний Кураж

Розпочато: 11.07.2023
Завершений
Всього зібрано
1967060,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
1967060,00 грн.

Київське місце зустрічі – Кураж, повертається у ваш і наш липень з новим заходом. Другий благодійний Кураж відбудеться 29-30 липня у Garage, що на Подолі.

Як і завжди, Кураж об’єднає у собі все те, що ми з вами любимо: довгоочікувані обійми з усіма, з ким давно не бачився, відбірну барахолку, музику, важливі розмови та великі добрі справи, які на Куражі робити дуже легко. 

Цього разу Благодійний Кураж ставить перед собою дві важливі добрі цілі, до яких ви можете долучитись просто купивши квиток на Кураж або зробивши донат. 

На що збиратиме Кураж цього разу:
1. Маємо допомогти у придбанні тактичної медицини, яку закуповує та передає бойовим медикам та медикиням проект “Птахи”, який заснувала волонтерка Тата Кеплер. З 2014 року Тата Кеплер займається напрямком медичної допомоги військовим. За цей час було створено потужний ресурс для подальшої підтримки армії та цивільного населення завдяки внескам небайдужих людей. Головна мета проєкту — допомагати там, куди не доїжджають лікарі, рятувати побратимів та наближувати перемогу. В рамках проєкту маємо мету закупити та передати розхідники тактичної медицини такі як поясні турнікети, оклюзійні наліпки та інші медичні засоби, які допомагають рятувати життя.  Чим більше зібрано коштів, тим більше зможемо конвертувати у збереженні життя.

2. Підтримка потрібна також захисникам, які втратили кінцівки на війні. Всеукраїнський сучасний центр з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки постраждалих від війни Superhumans Center має двох пацієнтів - Герман та Сергій. Необхідно зібрати гроші на сучасні протези, які повернуть захисникам супер можливості. Вартість їх близько 500 тис. гривень.
Герман, 32 роки

До повномасштабного вторгнення – контрактний військовий, ветеран АТО. За 4 місяці до великої війни у Германа закінчився контракт і він планував назавжди завершити військову кар’єру. Але в перший день вторгнення пішов добровольцем на фронт (в ЗСУ також мама та вітчим Германа). Служив на Харківському напрямку, брав участь у звільненні Харківської обл. Поранення отримав у грудні 2022, на Лиманському напрямку, потрапивши від обстріл танку. Отримав множинні поранення, та найсерйозніше – руки. Одразу зрозумів, що буде ампутація. Сам собі наклав турнікет та сам евакуювався із поля бою. Нині готовий до протезування у Superhumans. А після протезування повертається на службу або військовим інструктором, або у військову канцелярію. Також, буде вступати у ВИШ на військову кафедру, оскільки тепер планує винятково військову кар’єру. Паралельно зі службою мріє переїхати із Чугуєва (Харківська обл.) до Вінниці, зробити ремонт у новому будинку та народити із дружиною дітей. Обожнює активні види спорту, навіть зараз, без протезу, вільно грає у настільний та великий теніс.
 

Сергій, 41 рік

До війни - професійний баскетболіст та будівельник. Після  повномасштабного вторгнення – військовий сапер. Служив на Південному напрямку, там же отримав серйозне поранення у дні звільнення частини Херсонщини, в листопаді 2022 року. Сергій підірвався на міні під час розмінування, отримавши множинні поранення та ампутацію нижньої кінцівки. Нині готовий до протезування у Superhumans. Після реабілітації мріє повернутися додому в Кривий Ріг, де на нього чекає дружина та двоє дітей. Хоче продовжити свою професійну реалізацію на будівництві, бо буквально треба відбудовувати країну. Прагне своїм прикладом надихати людей.

Весь прибуток буде розподілено та перераховано на дві благодійні мети. 

Приходьте на Кураж, допомагайте онлайн, робіть донати на рахунок Монобанки! 

Партнер заходу Visa подвоїть всі квитки та донати, оплачені з карток Visa і підсилить тим самим благодійний збір. 

ID: 8883
Підтримали
Visa
08.09.2023 16:03
553726,50 грн.
Благодійна допомога
08.09.2023 16:00
9,86 грн.
Благодійна допомога
22.08.2023 15:25
1000,00 грн.
Kurazh
03.08.2023 18:18
870447,00 грн.
Благодійна допомога
03.08.2023 18:02
10000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Крок за кроком: допомога для Сашка
Підтримати
Здоров'я
Крок за кроком: допомога для Сашка
Олександр має синдром Дауна. Це генетичний розлад, який впливає на розвиток особливостей фізичного та пс…
Сашко живе завдяки лікам
Підтримати
Здоров'я
Сашко живе завдяки лікам
Чотирирічний Сашко страждає на епілептичні напади з 8-місячного віку. Він самостійно не може сидіти, не …
Допоможіть Надійці рости здоровою
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Надійці рости здоровою
Надійці 6 місяців. Малеча обожнює гратися з іграшками та бавитися зі своєю старшою сестричкою. Проте одн…
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі