Богдан проти двох ворогів
Богдан проти двох ворогів
Завершений

Богдан проти двох ворогів

Проєкт здійснює
Розпочато: 12.11.2014
Львівська область
Завершений
Всього зібрано
22200,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
22200,00 грн.

Богдан – веселий 7-річний хлопчик, який ще місяць тому бігав селом із м’ячем, годував гусей та качок. Зараз хлопчик у реанімації у важкому стані. Йому діагностували лейкемію. На жаль, ця страшна недуга часто супроводжується й іншими смертельними хворобами. Одна з них – грибок. Він з’їдає ослаблений лейкемією дитячий організм зсередини. Якщо його не зупинити, то наслідки можуть бути летальні. Допоможемо Богдану в цій подвійній боротьбі!

Батьки Богдана приватні підприємці, торгують у селі на базарі, але з хворобою сина справи довелося тимчасово закрити. Батьки самостійно купували і купують необхідні ліки, але саме зараз без допомоги не обійтись. Витрати за лікування величезні. Найближчі дні потрібно більше 20-ти тисяч тільки на один з необхідних препаратів. Ціна одного флакону Віфенду коштує 2 173 грн, а потрібно 10 флаконів!

Хвороба розпочалася раптово, хлопчик почав скаржитись на постійну втому, стало важко ходити по сходам. Мама забила тривогу, одразу повела дитину на обстеження. На щастя, діагноз поставили вчасно. Тепер головне вчасно проводити усі необхідні маніпуляції, а для цього потрібні кошти.

Батьки дуже надіються на доброту ваших сердець.

 

ПІБ: Ференц Богдан Васильович, 09.07.2007 р.

Місто: Львівська область

Діагноз: Гостра мієлоїдна лейкемія, група високого ризику

ID: 1170
Підтримали
210
Середній донат
50 грн.
ТОП-донат
2000 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
27.11.2014 15:06
500,00 грн.
Ольга Григоренко
18.11.2014 17:20
1177,00 грн.
Віктор Ружицкий
18.11.2014 17:04
500,00 грн.
Благодійна допомога
18.11.2014 16:53
100,00 грн.
Благодійна допомога
18.11.2014 16:48
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Збережемо здоров'я майбутньому винахіднику
Підтримати
Здоров'я
Збережемо здоров'я майбутньому винахіднику
Івану 12 років, і колись він обов'язково зробить важливий внесок у розвиток ІТ. А поки що треба зберегти…
Засоби гігієни для самотніх стареньких. 12
Підтримати
Здоров'я
Засоби гігієни для самотніх стареньких. 12
"Засоби гігієни для самотніх стареньких" – це проєкт, який постійно оновлюється на платформі dobro.ua. З…
Дівчинка, яка вміє дружити по-справжньому! 2
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка, яка вміє дружити по-справжньому! 2
Оля – добра й щира дівчинка, яка попри труднощі не втрачає посмішки. Вона любить малювати, спілкуватися …
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з опіками.
Навесні 2023 року компанія Київстар розширює програму "Дитяча надія" новим напрямком - допомога дітям з …
Показати всі