Боротьба за дитинство без болю
Боротьба за дитинство без болю
Завершений

Боротьба за дитинство без болю

Проєкт здійснює
Розпочато: 29.02.2024
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
36000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
36000,00 грн.

Маленький Андрійко народився на 40-му тижні вагітності, а вже на третій день у нього стався крововилив у мозок. Далі були три місяці реанімації та боротьби за маленьке життя. На щастя, малюка врятували.

Зараз Андрію 4 роки, у нього гідроцефалія та спастичний тетрапарез з руховими порушеннями. Він повзає, може сидіти, стояти та ходити біля опори, іноді може навіть зробити декілька кроків, проте йому не вдається втримати рівновагу. Андрій не розмовляє та обмежено розуміє звернене мовлення, самостійно не їсть. Хлопчику рекомендовані курси реабілітації.

Мама виховує Андрія та його старшого брата самостійно, і коштів на реабілітації молодшого сина просто не вистачає. Тому ми збираємо кошти, аби оплатити новий курс лікування для Андрія та хоч трішки наблизити його до здорового дитинства без болю та турбот. Приєднуйтеся! Кожна гривня важлива і допоможе хлопчику! 

Повне ім’я: Бігдан Андрій Валерійович, 30.09.2019 р.
Місто: с. Гаврилівка, Дніпропетровська обл.
Діагноз: вторинна внутрішня гідроцефалія. Вялий тетрапарез. Рухові порушення ІІІ рівня по GMFS. F80.1. Недорозвинення експресивно-рецептивного мовлення. Дисфункція адаптації, емоційно-вольової та комунікативної сфер. Збіжна косоокість
ID: 9332
Підтримали
91
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
2677 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
06.03.2024 14:12
913,00 грн.
Благодійна допомога
06.03.2024 11:54
1000,00 грн.
Благодійна допомога
06.03.2024 11:27
1900,00 грн.
Благодійна допомога
05.03.2024 20:01
100,00 грн.
Artem Sh
05.03.2024 19:42
2677,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Шанс на спокійне життя
Підтримати
Здоров'я
Шанс на спокійне життя
Діабет 1 тип діагностували Артему в травні 2025 року. Бувають перепади глюкози, високий ацетон, різкі ст…
Марічка мріє про життя
Підтримати
Здоров'я
Марічка мріє про життя
Девʼятирічна Марічка хворіє на цукровий діабет першого типу. Це означає, що її організм більше не виробл…
Допоможіть Богданчику жити без болю!
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Богданчику жити без болю!
Радіонов Богдан народився крихітним малюком на 26-му тижні з вагою лише 850 грамів та зростом 33 см. Він…
Стрес сприяв появі діабету
Підтримати
Здоров'я
Стрес сприяв появі діабету
Марійка була довгоочікуваною та бажаною дитиною, зростала в любові обох батьків, майже не хворіла. Та, н…
Показати всі