Боротьба за нормальне життя янголятка Єви
- Про проєкт
- Донори 52
- Звіти та документи4
- Коментарі
Народження Єви проходило складно та з великими проблемами. Однак спочатку життя дівчинки було звичним для немовляти. Біда прийшла, коли їй виповнилося три місяці. У Єви почалися напади. Після проведеного обстеження лікарі були категоричними – епілепсія, затримка розвитку.
Для Єви розпочався тривалий процес добору відповідних препаратів, здатних знизити кількість нападів. Але крихітці ставало лише гірше. І ось уже до двох років у дівчинки було по двісті нападів на день, пекельні болі, безсонні ночі та постійний плач. Але її мама не здавалася, і в трирічному віці доньки, приймаючи одночасно чотири протисудомні препарати, до Єви прийшла довгоочікувана ремісія. Скінчилися напади, і дівчинка почала розвиватись, змогла сама повзати, їсти і навіть намагатися сама ходити.
Але, на жаль, щастя мами було недовгим. І коли Єві виповнилося 5 років, напади знову повернулися. Дівчинка забула все, чому навчилася за 2 роки ремісії. Знову нескінчені аналізи та добір препаратів. Нині Єві вісім років. Вона самостійно не сидить, не ходить, не говорить і не їсть.
Її мамі дуже потрібна Ваша допомога, адже жінка виховує дочку самотужки. Їй постійно потрібно купувати підгузки, пелюшки, дорогі медичні препарати. Гроші потрібні на численні аналізи. Пошук препаратів продовжується, і якщо вдасться правильно їх підібрати, то напади зникнуть, і Євочка стане самостійною дитиною. Допоможіть їй із лікуванням!
Повне ім’я: | Кульбачна Єва Едуардівна, 24.05.2014 р. |
Місто: | Київ |
Діагноз: | cимптоматична епілепсія |
ID: | 8507 |
Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!
Підтримати
|
Сергій Ярош
30.01.2023 12:29
|
100,00 грн. |
|
Благодійна допомога
30.01.2023 09:02
|
100,00 грн. |
|
Благодійна допомога
30.01.2023 08:36
|
500,00 грн. |
|
Благодійна допомога
30.01.2023 08:18
|
50,00 грн. |
|
Ким Томашевский
30.01.2023 04:13
|
250,00 грн. |