Братики Дроздові: переможемо ДЦП!
Братики Дроздові: переможемо ДЦП!
Завершений

Братики Дроздові: переможемо ДЦП!

Розпочато: 25.06.2019
Харків
Завершений
Всього зібрано
33410,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
33410,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

15 лютого 2016 року на 29 тижні вагітності в Наталії Дроздової народилися двійнята – Ванюша 1 420 кг 40 см і Данюша 1 470 кг 38 см. З операційної хлопчиків доставили у відділення інтенсивної терапії новонароджених. І з цього моменту життя мами і тата кардинально змінилася. Стан дітей розцінювався як важкий: дихальна недостатність через незрілість. На 7-й день життя відбулася легенева кровотеча, робили переливання компонентів крові, стан був важкий. Найжахливіші для батьків слова: "Стан стабільно важкий".

Безліч спроб зняти з апаратів ШВЛ (штучної вентиляції легенів) не були успішні: або злипалися легені, або не було можливості продихнути. Хлопчики набирали вагу, росли, але з апаратами ніяк не могли розпрощатися. Коли пневмонія минула, лікарі прийшли до висновку, що вихід один – трахеостома (розріз на шиї, в отвір якого в трахею ставиться трубка, через яку діти дихають). Маленькими кроками двійнята подолали трахеостоми. Хлопчаки були деканульовані (зняті трубки): Іван в листопаді 2016, а Данило в серпні 2017 року.

Але через тривале перебування на апаратах ШВЛ (6 місяців) і трахеостоми в горлі, дітки втратили багато в розвитку. У двох хлопчиків спільний діагноз – ДЦП, спастичний тетрапарез, затримка психо-мовного і стато-кінетичного розвитку. Зараз кожні два-три місяці треба лягати на реабілітацію, між лікуванням треба проходити курси масажу і ЛФК, а також займатися з ними самостійно кожен день. Тільки всього цього недостатньо, і сім'я потребує серйозного лікування і постійної реабілітації з хорошими фахівцями. Лікарі дають позитивні прогнози при правильній і своєчасній реабілітації, тому що чим діти менші, тим більше шансів на одужання. Так! Лікування тривале і витратне, тому що не всі реабілітаційні центри безкоштовні.

"Ми вже підросли, і нас беруть на лікування в рідному місті Харкові в центр "Томатіс". Хлопчики будуть проходити курси сенсорно-звукової стимуляції, масаж за методикою Сандакова, біоакустичні корекції, гіпоксітерапії, сенсорну інтеграцію, логопедичні масажі, снузелен-терапію (сенсорна кімната). Але, на жаль, самостійно ми не в силах оплатити курс лікування в реабілітаційному центрі для двох. Я ніколи не думала, що мені доведеться просити допомоги у друзів і зовсім незнайомих людей на лікування своїх дітей... зважитися на це було непросто... Але ми, як батьки, повинні зробити все можливе і неможливе, щоб поставити їх на ніжки і наблизити до самостійного і повноцінного життя", – говорить мама Наталя.

 

ПІБ: Дроздов Іван і Данііл Анатолійович, 15.02.2016 р.

Місто: Харків

Діагноз: ДЦП, спастичний тетрапарез, ЗПР

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Підтримали
Благодійна допомога
16.08.2019 10:00
662,44 грн.
Благодійна допомога
16.08.2019 09:18
1000,00 грн.
Благодійна допомога
16.08.2019 08:57
500,00 грн.
Іван Василиків
16.08.2019 08:04
10,18 грн.
Благодійна допомога
16.08.2019 07:42
509,16 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Підтримати
Здоров'я
Тут ти можеш допомогти людям дихати
Потрібна твоя допомога оплатити наступну партію кисневих апаратів. Ми видаємо їх безкоштовно людям, які …
Підтримати
Здоров'я
Мені хочеться жити
У неї вкрали 50 тисяч гривень і поставили хрест на її лікуванні. Два роки боротьби за життя із раком мол…
Підтримати
Здоров'я
Навчитися жити знову. Етап 1
Ця крихітка – яскравий приклад того, як в житті за одну секунду може змінитися все і змінити життя всіх …
Підтримати
Здоров'я
Інгаляції рятують життя. 6
Як це, коли твоє життя залежить від медичних апаратів? Чесно – це нервово. У протоколі лікування зазначе…
Показати всі