Бути поруч
Бути поруч
Активний

Бути поруч

Проєкт здійснює
Розпочато: 14.02.2022
Київ
Активний
Залишилось зібрати
77380,00 грн.
Зібрано у відсотках
80%
Потрібно зібрати
405000,00 грн.

16-річній дівчині, яку госпіталізували у відділення дитячої онкології разом із мамою, довго не могли встановити точний діагноз. У родині панував страх і розгубленість, до того ж, мама не наважувалася відкрито поговорити з донькою про хворобу, вважаючи, що та ні про що не здогадується. Коли вони звернулися до психолога, з’ясувалося, що дівчина давно усе розуміє, але, щоб не засмучувати маму, приховує власні страхи і почуття. Психологічна підтримка, яку отримала і пацієнтка, і її мама, допомогли їм відкритися одна перед одною, обговорити усі хвилюючі питання. Завдяки порозумінню у сім’ї, дівчина навчилася дозволяти собі як засмучуватися, так і радіти простим речам. Вона сприймає ситуацію хворобу спокійніше і вмотивована на продовження лікування.

Психологічний стан дитини і її рідних мають величезне значення для одужання. Хвороба, що пов’язана з тривалим лікуванням, порушує життя сім’ї, вимагає змін сімейних ролей і стосунків, викликає фінансові проблеми, руйнує мрії та плани на майбутнє. Батьки відчувають розгубленість, провину, сором. Діти та батьки переживають емоційну напругу, тривогу, відчай, гнів, страх перед майбутнім, неможливість керувати ситуацією, хаос найрізноманітніших почуттів.

Регулярна і планомірна психологічна робота з дітьми та їх рідними підвищує стресостійкість, знижується рівень тривоги і страху, що дає дитині можливість успішніше справитися з труднощами лікування і легше відновлюватися. Взаємодія психолога, лікаря та батьків підвищує ефективність лікування, адже психолог виступає посередником між сім’єю і медичним персоналом.

За 13 років функціонування психологічної служби фахівці "Запоруки" надали понад 3 700 консультацій для дітей та понад 7 700 консультацій для батьків. Психологи нашої служби підготували книги для підтримки дітей та їх рідних: "Коли ти хворієш", "Коли ти хворієш для підлітків", "Коли помирає ваша дитина". У роботі психологи служби використовують гуманістичний підхід, екзистенціальну терапію, гештальт-терапію, арт- та ігрову терапію, роботу в групах, індивідуальні консультативні бесіди, дихальні вправи, тілесно-орієнтовану психотерапію і багато іншого.

На dobro.ua ми збираємо кошти, які будуть спрямовані на фінансування психологічної служби фонду упродовж 2022-2023 року в дитячому відділенні Національного інституту раку та в Центрі для онкохворих дітей "Дача".

Бути поруч у будь-якій життєвій ситуації – головна мета нашої психологічної служби!

ID: 7939

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
10.04.2024 04:28
100,00 грн.
Благодійна допомога
24.03.2024 23:39
100,00 грн.
Благодійна допомога
22.03.2024 17:39
100,00 грн.
Благодійна допомога
12.03.2024 22:07
50,00 грн.
Благодійна допомога
08.03.2024 09:14
10,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Шостий рік Ростик приймає ліки
Підтримати
Здоров'я
Шостий рік Ростик приймає ліки
Хворіти Ростик почав майже від самого народження. Вже в тримісячному віці у малюка зʼявилися судомні нап…
Веронічка – дівчинка зі сновидіння. 4
Підтримати
Здоров'я
Веронічка – дівчинка зі сновидіння. 4
Маленька Веронічка пройшла вже безліч курсів реабілітації й, хоч і повільно, але досягає певних успіхів.…
Допомога "Охматдиту"
Підтримати
Здоров'я
Допомога "Охматдиту"
Мета цього проєкту – оплатити меблі для багатопрофільного лікувально-діагностичного закладу країни "ОХМА…
Показати всі