Charity weekend. Здоровий день! З Машею Єфросиніною-2
Charity weekend. Здоровий день! З Машею Єфросиніною-2
Завершений

Charity weekend. Здоровий день! З Машею Єфросиніною-2

Проєкт здійснює
Розпочато: 22.08.2018
Київ
Завершений
Всього зібрано
684223,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
684223,00 грн.

25 серпня! Третій масштабний благодійний фестиваль «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» відбудеться 25 серпня на Арт-заводі «Платформа»!

25 серпня! Третій масштабний благодійний фестиваль «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» відбудеться 25 серпня на Арт-заводі «Платформа»!

Обіцяємо, він буде незабутнім!

Ми вже вдруге проводимо фестиваль на арт-заводі «Платформа». Якщо торік він зайняв третину майданчика, то цього разу ми плануємо зайняти всю локацію!

Буде декілька концертних сцен, ще більше лікарів, багато активностей для дітей, традиційні улюблені нашими гостями зіркові тренування!

Все для того, аби зібрати якомога більше гостей і ми разом змогли допомогти дітям! Ми незмінно вірні своїй ідеології «Проведи час із користю», і в цьому унікальність нашого проєкту – ви отримуєте задоволення від чудово проведеного часу і рятуєте життя дітей – всі кошти, зібрані від продажу квитків, підуть на благодійність.

У програмі фестивалю: 1. Масові тренування від зірок першої величини на свіжому повітрі! Дві сцени, на яких будуть шоу-програми, виступи популярних артистів, розіграші призів і зіркові тренування!

2. Безкоштовні консультації і обстеження дітей від кращих фахівців медичної мережі «Добробут»!

3. Велика бьюті-зона з консультаціями косметологів і можливістю обстежити шкіру за допомогою скін-чекерів! А для красивих фото в родинний архів – багато стильних фотозон!

4. Найсмачніша і корисна їжа від наймодніших закладів столиці! За ятками — зірки!

5. Найбільший і найвеселіший «Парк розваг» для дітей різного віку! Це більше, ніж анімація – це і майстер-класи, і наукові шоу, і місто професій, і батути, лабіринти, футбол, змагання, улюблені герої. Будуть справжні трансформери Бамбл Бі і Опмітус Прайм! Конкурси і нескінченні веселощі! Може не вистачити часу взяти участь в усіх іграх!

6. Для майбутнім мам – лекторій з лікарями і фахівцями!

7. Багато музики, крутих подарунків, які можна просто виграти в лотерею!

8. І звичайно, виступ друга нашого фестивалю — MONATIK! Цього разу на зібрану суму фонд «Твоя опора» здійснить придбання унікального інноваційного рентген-апарату для дитячої реанімації Інституту педіатрії, акушерства і гінекології.

Це наша найбільш амбіційна мета за весь час існування проєкту Charity Weekend! І без вас нам не впоратися! Шанс на порятунок і належний догляд для крихіток з ІПАГу – сучасний палатний цифровий рентген апарат. Це абсолютно мобільний пристрій, який зможе під’їхати до кожного ліжечка. Дитинку нарешті не треба буде піднімати чи підлаштовувати під пристрій, він підлаштується під тільце сам і сфотографує його у будь-якому положенні.

Сам процес займатиме лише мілісекунду, за цей час організм дитинки не встигне піддатися опроміненню, так само процедура не зашкодить і діточкам на сусідніх ліжечках. Не менш важливо – знімки не треба буде проявляти, втрачаючи дорогоцінні хвилини, зображення одразу з’являтиметься на екрані, звідки відправити його миттєво вдасться просто на телефони лікарям.

У критичних ситуаціях саме така оперативність може коштувати життя. Цей апарат – давня мрія неонатологів, які з сумом визнають: лише через те, що не мають новітніх технологій, інколи втрачають своїх маленьких пацієнтів, діток, які могли і мали би жити. Та держава їх не чує, адже єдина в Україні науково-практична установа, що в комплексі вирішує всі нагальні питання охорони материнства та дитинства, з року в рік критично недофінансовується.

Ми в «Твоя Опора» вважаємо своїм обов’язком дати кожній дитинці шанс на боротьбу.

Саме тому і поставили собі амбітну мету – придбати в ІПАГ той омріяний рентген апарат.

ID: 4316
Підтримали
Charity Weekend
04.09.2018 14:04
684223,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Її залізна воля здатна подолати все
Підтримати
Здоров'я
Її залізна воля здатна подолати все
Семенченко Єлизаветі діагностували епілепсію. Так, до всього іншого лікування додалися протисудомні преп…
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Михайло виборює кожен крок!
Підтримати
Здоров'я
Михайло виборює кожен крок!
Мишко дуже допитливий хлопчик, але діагноз ДЦП заважає йому досліджувати світ. Він хоче ходити, але спас…
Поставити малечу на ніжки
Підтримати
Здоров'я
Поставити малечу на ніжки
Мета проєкту – зібрати кошти на дві сучасні системи вертикалізації для центру катамнестичного спостереже…
Показати всі