Чужих дітей не буває
Чужих дітей не буває
Завершений

Чужих дітей не буває

Проект здійснює
Розпочато: 18.09.2014
Донецька область
Завершений
Всього зібрано
19000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
19000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Мікуліч Євген мав велике нещастя важко захворіти в дуже скорботну для всіх пору, під час війни в Україні. Сім'я Мікулічів – з Маріїнського району Донецької області. Рятуючи найдорожчий в світі скарб, свою дитину, Наталія вивезла свого сина з окупованого Донбасу до Києва, адже тільки в столиці він міг отримати допомогу і не бачити жахів війни. Вони тут зовсім самі, їхнім притулком стала лікарня, немає роботи, близьких друзів, родичів – тільки жевріють іскорки надії на людську доброту.


У Євгена – вроджена генетична хвороба – первинний імунодефіцит. Дитина почала хворіти з першого місяця життя. Перенесені хлопчиною захворювання в перші роки життя: інфекції м’яких тканин (парапроктит, панарицій), паховий та шийні лімфаденіти, гіпохромна анемія з 9 місяців, вторинна кардіопатія, фолекулярна ангіна, атопічний дерматит, баланопастит. З 2009 року Євген хворіє на пневмонії. Вже 3 роки хлопчик хворіє на шийний лімфаденіт.

Восени 2012 року Євгенчик знаходився на лікуванні в Київській міській дитячій клінічній лікарні №1. Після детального клінічного обстеження було поставлено діагноз: первинний імунодефіцит, хронічна гранулематозна хвороба.

Для активізації імунної системи у хворих на хронічну гранулематозну хворобу показане пожиттєве введення гама-інтерферону «Інгарон». У Наталії не завжди буває змога купувати дорогий препарат «Інгарон», адже ціна одного флакона 700 грн, але хлопчик постійно проходить курси терапії даним препаратом.

У грудні 2013 року хірургами Обласної дитячої клінічної лікарні м. Донецька йому був поставлений діагноз – правий підключичний гнійний лімфаденіт, і в результаті хлопчик був прооперований. Ще більші проблеми виникли, коли прооперована в грудні гранульома сильно запалилася і почала гноїтися. Наталія довгих 2 місяці не могла виїхати з дому, в Донецькій лікарні хлопчику не могли надати допомогу. У серпні Наталія приїхала з сином до Києва, в Охматдиті хлопчику почистили рану, і перевели в імунологічне відділення ОДКЛ №1. У лікарні у Євгенчика взяли матеріали на дослідження. В рані, яка ніяк не гоїться, висіявся грибок аспергілус, також грибок виявився і в крові у хлопчика. Грибкова інфекція дуже небезпечна для хлопчика з первинним імунодефіцитом. Лікарі призначили Євгену препарат «Віфенд», на весь курс лікування потрібно близько 60 флаконів. Ціна одного флакона – 1 900 грн!

Наталія виховує сина сама, що й казати, всі зароблені кошти йдуть на забезпечення хлопчика препаратом «Інгарон». Зараз для одужання єдиний вихід – це прийом препарату «Віфенд», але він надто дорогий, хоча дуже ефективний і дуже потрібний. Для початку лікування потрібно 10 флаконів препарату, ціна одного – 1 900 грн. 19 000 грн – це дуже велика сума, і надто непомірна для біженців, які залишилися без засобів для існування. Але хіба життя дитини може коштувати так мало?

 

ПІБ: Мікуліч Євген Андрійович, 07.07.2008 р.

Місто: Донецька область

Діагноз: первинний імунодефіцит: хронічна гранулематозна хвороба (Z 71), гранулематозний підключичний лімфаденіт

ID: 1094
Підтримали
Благодійна допомога
22.10.2014 08:13
3824,00 грн.
Благодійна допомога
22.10.2014 00:45
10,00 грн.
Благодійна допомога
21.10.2014 22:54
200,00 грн.
Благодійна допомога
21.10.2014 22:54
50,00 грн.
Благодійна допомога
21.10.2014 22:45
1,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Рухатись далі. 3
Підтримати
Здоров'я
Рухатись далі. 3
У передмісті Маріуполя проживає багатодітна малозабезпечена сім'я, де мама самотужки виховує четверо діт…
Дитячому будинку необхідне медичне обладнання
Підтримати
Здоров'я
Дитячому будинку необхідне медичне обладнання
Завітавши в це казкове місце, дуже хочеться зробити щось значуще і залишити по собі добру пам'ять. Цілко…
Купи кисень для Олени
Підтримати
Здоров'я
Купи кисень для Олени
Олена – 29-річна молода жінка, сповнена мрій попри трагічні моменти життя. Вона хоче вдихати повітря на …
Монобанк + Кураж, жовтень-грудень 2021
Підтримати
Здоров'я
Монобанк + Кураж, жовтень-грудень 2021
Вже 3 роки разом з клієнтами Monobank ми збираємо кешбек на підтримку апаратної медицини в Україні. За ц…
Показати всі