Допомога дітям Миколаєва
Допомога дітям Миколаєва
Активний

Допомога дітям Миколаєва

Розпочато: 16.01.2023
Миколаїв
Активний
Залишилось зібрати
968933,84 грн.
Зібрано у відсотках
1%
Потрібно зібрати
985850,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

КНП "Миколаївська обласна дитяча клінічна лікарня" Миколаївської обласної ради є спеціалізованим лікувальним закладом, який цілодобово надає медичну допомогу дитячому населенню цілої області від народження і до 18 років. Зараз лікарня надає допомогу не тільки хворим та пораненим дітям Миколаївської області, але і тимчасово переміщеним з інших областей України через воєнну агресію з боку рф (наприклад, із Херсонської області) дітям. Упродовж місяця допомогу тут отримують 2 500 - 3 000 діток – це і стаціонарне лікування (до 800 дітей на місяць), амбулаторно-консультативна допомога, і реабілітація. Також заклад працює як воєнний шпиталь.

Та для надання необхідної допомоги своїм пацієнтам закладу вкрай потрібен потужний аудіометр, тимпанометр та енцефалограф.

Аудіометр – це прилад для об’єктивного дослідження слуху новонароджених і дітей методом скринінгу. Прилад просто прикладається до голови дитини, і через кілька секунд лікар має інформацію про стан слуху дитини. Також прилад надає інформацію про локалізацію дефектів слуху. Таке обладнання має бути в кожному медичному закладі для раннього обстеження слуху дітей, адже в Україні існує проблема того, що батьки дізнаються про порушення слуху своїх дітей вкрай пізно, коли це можна було виявити раніше і почати лікування якомога скоріше. Аудіометрія обов’язково проводиться всім новонародженим як скринінг для того, щоб виявити глухоту на ранньому етапі, та дітям різного віку за показанням, в середньому це до 100 дітей на місяць.

Тимпанометрія (імпедансометрія) – також об'єктивний метод, що досліджує стан середнього вуха (чи немає рідини або сторонніх тіл у середньому вусі, запального процесу, деформації або розростання слухових кісточок і т. д.). Єдиний метод, за допомогою якого можна виявити отосклероз. Наприклад, людина може скаржитися на зниження слуху, а в неї рідина у вусі, після її усунення слух повертається, слухові апарати не потрібні. Також може бути встановлено, що людині потрібна операція, а чи не слухопротезування. В середньому 100 дітей на місяць проходять обстеження на цьому пристрої. 

На жаль, проблеми зі слухом можна також отримати через травми та шум такої сили, який шкодить здоров’ю. В умовах постійних обстрілів регіону, наявності великої кількості вибухонебезпечних предметів, чисельних травм цивільного населення – таке обладнання вкрай необхідне. Воно надасть можливість проводити в повному обсязі діагностику, включаючи складні патології захворювань, та вичерпну інформацію для правильного лікування.

Електроенцефалографія (ЕЕГ) — метод діагностики головного мозку, що дозволяє проаналізувати його фізіологічні зрілість і стан, наявність уражень, загальномозкових розладів і їхній характер. ЕЕГ найчастіше використовують для діагностики епілепсії. Також його використовують для діагностики порушень сну, глибини анестезії, коми, енцефалопатії та ін. ЕЕГ використовувався як першочерговий метод діагностики пухлин, інсульту та інших фокальних порушень. В середньому в лікарні до 150-180 дітей на місяць проходять це дослідження.

Сьогодні ви можете підтримати Миколаїв та його маленьких жителів, які вірні Україні та своєму рідному місту, забезпечивши їх всебічною якісною медичною допомогою. Пам’ятайте, що будь-який ваш внесок важливий.

ID: 8495

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
28.01.2023 17:25
500,00 грн.
Благодійна допомога
27.01.2023 16:14
6000,00 грн.
Сергій Ярош
23.01.2023 12:11
100,00 грн.
Благодійна допомога
22.01.2023 22:15
791,16 грн.
Благодійна допомога
22.01.2023 18:50
30,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Сашко мріє ходити, допоможіть!
Підтримати
Здоров'я
Сашко мріє ходити, допоможіть!
В 2-річного Олександра є порушення роботи рук та ніг, він ще вчиться робити те, що іншим дітям дано від …
Мені потрібна допомога і лікування!
Підтримати
Здоров'я
Мені потрібна допомога і лікування!
Кіра зʼявилася на світ на 36 тижні вагітності шляхом кесаревого через те, що лікарі діагностували в крих…
У пологовий будинок необхідне нове обладнання!
Підтримати
Здоров'я
У пологовий будинок необхідне нове обладнання!
Забезпечення пологових будинків якісним сучасним обладнанням – це забезпечення безпечних пологів для жін…
Все у твоїх руках
Підтримати
Здоров'я
Все у твоїх руках
Діти з вродженою вадою серця потребують допомоги. Підтримайте збір Сабіни Мусіної на серцеві імпланти.
Показати всі