Дай мені почути
Дай мені почути
Завершений

Дай мені почути

Проєкт здійснює
Розпочато: 06.02.2015
Дніпропетровськ
Завершений
Всього зібрано
15040,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
15040,00 грн.

Богданчик народився на 36-му тижні з гіпоксією і вагою 2 500 грамів. З перших днів життя малюк спостерігався через синдром рухових розладів, і йому довелося приймати сильні неврологічні препарати та дорогі уколи. Хлопчик повільно набирав вагу та страждав від алергії, і стан його здоров'я погіршувався. Зараз Богданчик не може нормально чути звуки без спеціальних слухових апартів, і тому його мова нерозбірлива. Давайте подаруємо Богданчику можливість чути!

Замість дитячого садка малюк до 6 років проходив навчання та лікування в дитячому психоневрологічному санаторіі №4 у Дніпропетровську. У підготовчий клас Богдан пішов у школу-інтернат для дітей з психо-мовними розладами. У 7 років чергова аудіограмма показує, що у Богдана вже розвинулася нейросенсорна глухота-праворуч, туговухість 3 ст. зліва. Родині довелося переїхати з Першотравенська до Дніпропетровська, щоб щодня економити кілька годин дорогоцінного часу і витрачати їх не на дорогу, а з користю.

Зараз Богдан навчається в спецшколі для глухих дітей в 5 класі, носить слухові апарати. У нього з'явилася можливість чути і говорити. Але реалізувати її за допомогою слухових апаратів, які він зараз носить, неможливо, так як вони лише підсилюють усі підряд звуки без розбору, тому мова Богданчика нерозбірлива і змазана. Але у хлопчика є можливість всупереч своєму діагнозу розвиватися, легко адаптуватися в суспільстві, надолужити все, що було "з'їдено" діагнозом за допомогою пари слухових апаратів Oticone Chili SP-7, вартість яких 38 520 грн. Ці апарати працюють не тільки на посилення зовнішніх звуків, але і взаємодіють між собою, як наш мозок, розбирають кожен звук, шурхіт, мову, шепіт.

А ще наш Богданчик з 7 років відвідує уроки плавання! Щоранку, крім неділі, о 6 годині ранку, перед шкільними заняттями, він відвідує басейн і тренується. Він полягає в збірній команді з плавання і їздить на змагання по Україні. 

Його витримці і завзятості позаздрить будь-який дорослий! І чомусь є абсолютна впевненість, що одного разу ми почуємо про новий рекорд, поставлений Богданом!

 

ПІБ: Половий Богдан Сергійович, 16.11.2002 р.

Місто: Дніпропетровськ

Діагноз: нейросенсорна глухота праворуч, туговухість зліва

ID: 1318
Підтримали
Благодійна допомога
06.05.2015 10:05
266,00 грн.
Благодійна допомога
24.04.2015 22:47
350,00 грн.
Благодійна допомога
21.04.2015 23:38
49,00 грн.
Благодійна допомога
17.04.2015 15:34
10,00 грн.
Александр Александр
16.04.2015 23:57
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть Сонечці одужати
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Сонечці одужати
Софійка з Кам'янського має атиповий аутизм, рухові порушення. Три місяці тому помер її тато, сім'я залиш…
Боротьба за майбутнє Мар’яна! 2
Підтримати
Здоров'я
Боротьба за майбутнє Мар’яна! 2
У 12-річного Мар'яна дитячий аутизм. Йому дуже потрібно пройти дорогий курс реабілітації у Медичному реа…
Маленький Марко і його шлях до зірок
Підтримати
Здоров'я
Маленький Марко і його шлях до зірок
Маленький Марко щодня відчуває біль та приймає безліч ліків. З народження в нього ДЦП, епілепсія та лісе…
Благодійність від  Fun Padel Club
Підтримати
Здоров'я
Благодійність від Fun Padel Club
Ми віримо, що кожна дитина заслуговує на повноцінне життя, тому робимо все можливе, щоб забезпечити дітя…
Показати всі