Дамо Світланці шанс на одужання! 3
Дамо Світланці шанс на одужання! 3
Завершений

Дамо Світланці шанс на одужання! 3

Розпочато: 21.06.2018
Рівненська обл.
Завершений
Всього зібрано
10149,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10149,00 грн.

Рідко кому випаде шанс мати двійню, а от Наталії Мельник з Рівненщини пощастило аж двічі – і вона мама чотирьох гарних донечок – двох двійнят. Утім найменшій – Світланці – нині дуже тяжко, адже дівчинка має діагноз ДЦП. Одразу після своєї появи на світ, після кесаревого розтину, немовля потрапило до реанімаційного відділення. А коли маленьку Світланку перевели до пологового будинку, дівчинка провела у судомах та під апаратом штучної вентиляції легень 5 днів. Їй знову довелося потрапити до реанімації вже у обласній клініці… Втім, там всі показники прийшли до норми, і Світланка, на радість мами, почала самостійно дихати і пити із пляшечки…

Рідко кому випаде шанс мати двійню, а от Наталії Мельник з Рівненщини пощастило аж двічі – і вона мама чотирьох гарних донечок – двох двійнят. Утім найменшій – Світланці – нині дуже тяжко, адже дівчинка має діагноз ДЦП. Одразу після своєї появи на світ, після кесаревого розтину, немовля потрапило до реанімаційного відділення. А коли маленьку Світланку перевели до пологового будинку, дівчинка провела у судомах та під апаратом штучної вентиляції легень 5 днів. Їй знову довелося потрапити до реанімації вже у обласній клініці… Втім, там всі показники прийшли до норми, і Світланка, на радість мами, почала самостійно дихати і пити із пляшечки…

Проте дні, проведені в реанімації, дали про себе знати… Після виписки додому почалася боротьба за повноцінне життя Світланочки. За свої лише 6 років життя дівчинка пережила понад три десятки реабілітаційних курсів лікування в різних містах України: Рівне, Київ, Хмельницький, Трускавець. І кожен курс давав свої позитивні результати.

Нині, попри непростий діагноз, Світланочка розуміє, що їй кажуть, говорить окремі слова, навіть невеличкі речення, посміхається. Дівчинці навіть вдається сидіти, стояти і навіть робити кроки, але поки все з підтримкою та допомогою. Для того, щоб зрештою Світланка Мельник змогла зробити все те, що у 6-ти річному віці діти роблять самотужки, потрібно проходити систематичне реабілітаційне та медикаментозне лікування. І, звичайно, воно дуже дороговартісне. Та ще й матері Світланки доводиться боротися за здоров’я донечки без підтримки чоловіка, бо ж той не витримав такого темпу життя і пішов, залишивши Наталю з 4 спільними донечками. Тому тепер уся відповідальність за їхній добробут, щастя і здоров’я – лише на ній. Але мама Світланочки вірить, як усі матері, що її донечка буде здоровою і згодом у родині Мельник все налагодиться!

Та поки що ми самі можемо допомогти цим людям подужати хвороби і негаразди! Для цього варто зробити, хай і невеликий, але свій вклад грошима. Адже кожна дитина мусить мати надію на повноцінне життя. Тим паче, коли за неї так бореться її єдина підтримка – мама.

 

 

ПІБ: Мельник Світлана Сергіївна, 04.04.2012 р.

Місто: с. Біла Криниця, Рівненська обл.

Діагноз: ДЦП, статичний тетрапарез, затримка психомовного та статокінетичного розвитку

ID: 4141
Підтримали
Благодійна допомога
23.07.2018 11:16
836,56 грн.
Благодійна допомога
23.07.2018 00:25
50,93 грн.
Благодійна допомога
22.07.2018 21:55
2000,00 грн.
Благодійна допомога
22.07.2018 14:24
100,00 грн.
Благодійна допомога
21.07.2018 19:57
2851,32 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Сашко мріє ходити, допоможіть! 2
Підтримати
Здоров'я
Сашко мріє ходити, допоможіть! 2
Цей надзвичайно світлий хлопчик – Сашко з Одеси. Йому 2 роки, і він весь цей час хворіє. В Сашка ДЦП, сп…
Дівчинка, що підкорює серця. 2
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка, що підкорює серця. 2
Імʼя цієї красуні – Едіт, їй 7 років. Її історія важка, проте ми впевнені – із щасливим закінченням! Нар…
Щоб почути тупіт ніжок. 12
Підтримати
Здоров'я
Щоб почути тупіт ніжок. 12
Як болить серце матері, коли хворіє дитина! А коли мати знає, що дитина важко хвора, вона відчуває несте…
Допоможи Міланці затанцювати вальс!
Підтримати
Здоров'я
Допоможи Міланці затанцювати вальс!
Міланка мріє "перетанцювати" ДЦП. Для цього їй потрібно пройти курс реабілітації у Центрі фізичної реабі…
Показати всі