Даринка хоче повноцінно жити
Даринка хоче повноцінно жити
Завершений

Даринка хоче повноцінно жити

Проєкт здійснює
Розпочато: 16.06.2023
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
74000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
74000,00 грн.

Дарина – дуже очікувана дитина, яка зʼявилася на світ під час дуже важких пологів. Дівчинка не дихала, її негайно відправили у відділення інтенсивної терапії, де вона провела 21 день, 17 із яких провела під апаратом ШВЛ. У Дарини тоді діагностували гіпоксично-ішемічне ураження головного мозку та асфіксію важкого ступеня.

З 5-місячного віку крихітка почала відвідувати масажі, лікувальну фізкультуру та басейн. А коли їй виповнився рік, лікарі поставили Дарині остаточний діагноз: "ДЦП, спастичний тетрапарез з вираженими стійкими руховими порушеннями, затримка психомоторного розвитку".

Зараз Дарині 2 роки, і її рідні не втрачають надію на повноцінне життя дівчинки, адже вона постійно займається в реабілітаційних центрах і демонструє гарні результати. Її фізичний стан покращується, вона вже краще тримає голівку і спинку і навіть каже слово "мама". Після кожної нової реабілітації у дівчинки зменшується спастика і росте інтерес до іграшок і навколишнього світу. Припиняти терапію не можна, адже це може стати причиною регресу стану.

Зараз ми збираємо кошти на новий курс реабілітації для дівчинки і просимо вашої підтримки. Фінансові можливості батьків уже вичерпані, і вони можуть покластися лише на людей із добрим серцем. Допоможіть!

Повне ім’я: Руда Дарина Сергіївна, 14.01.2021 р.
Місто: с. Таранівка, Харківська область
Діагноз: ДЦП. Спастичний тетрапарез. GMFCS-IV гр. Еквіновальгусна деформація стоп
ID: 8809
Підтримали
Благодійна допомога
24.07.2023 10:32
57857,00 грн.
Благодійна допомога
23.07.2023 22:26
100,00 грн.
Благодійна допомога
23.07.2023 21:44
100,00 грн.
Благодійна допомога
23.07.2023 15:03
200,00 грн.
Сергій М.
19.07.2023 18:57
200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Тільки б не упустити мій шанс! 3
Підтримати
Здоров'я
Тільки б не упустити мій шанс! 3
Діаночці всього 3 роки, а її боротьба за життя розпочалася ще з першого подиху. Важкі пологи, асфіксія, …
Ліки для Домініки. 2
Підтримати
Здоров'я
Ліки для Домініки. 2
В селищі на Київщині живе незвичайна дівчинка Домініка. Її особливе життя обумовлене наявністю багатьох …
Тимур панічно боїться проколів пальчиків
Підтримати
Здоров'я
Тимур панічно боїться проколів пальчиків
Тимур завжди був активною дитиною: захоплювався рухливими іграми та комп'ютерними квестами, дуже полюбля…
Наслідки діабету калічать жінку
Підтримати
Здоров'я
Наслідки діабету калічать жінку
35-річна Оксана з девʼяти років страждає на цукровий діабет першого типу. Попри всі ті болючі роки, упро…
Показати всі