Дарунок долі
Дарунок долі
Завершений

Дарунок долі

Проєкт здійснює
Розпочато: 09.07.2014
Луцьк
Завершений
Всього зібрано
18300,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
18300,00 грн.

Молода самотня мати, для якої ця дитинка стала подарунком долі, зіткнулася з незліченною кількістю життєвих труднощів. Довгоочікуваний синочок народився із вродженими вадами руху та зору. Та найстрашнішою є невідомість, адже лікарі й досі не можуть встановити остаточної причини виникнення усіх цих хвороб. Необхідність інтенсивного лікування зумовлена тим, що наявність такої великої кількості захворювань постійно супроводжується виникненням якихось ускладнень. Без Вашої допомоги впоратись із цим їм просто не під силу!

Дитинка від першої вагітності, ускладненої гестозом ІІ, ІІІ триместру, недоношена. Ромчик народився із вадами, через що від самого народження хворіє та не має змоги пізнати яким воно є – справжнє дитинство. З перших днів появи на світ мати безупинно бореться за життя свого малюка. Хлопчик не може сам повноцінно рухатися, їсти. Не може дивитися на сонячне світло, через що під час кожної недовготривалої прогулянки мама змушена одягати йому затемнені окуляри.

Поставлений діагноз Ромчику не є остаточним. Враховуючи те, що у нього цілий "букет" хвороб, важко встановити основну причину. Стан супроводжується нападами із відсутністю реакцій на зовнішні подразники, посіпуванням голови, млявістю дитини, западанням язика, періодичними зригуваннями дитини, неспокоєм, недостатнім набиранням маси тіла. Саме тому йому так необхідне діагностичне обстеження закордоном з метою з’ясування остаточної причини виникнення усіх цих недуг. Матір маленького Ромчика звертається до усіх небайдужих допомогти у зборі коштів на проходження діагностичного обстеження у провідній клініці Туреччини "Medipol".

Виховуючи свою дитинку самотужки, їй просто немає на кого сподіватися. Без допомоги матір не в змозі знайти необхідну суму. Кожного дня хвороба вимагає значних витрат. Накопичених коштів вистачає лише на проживання, харчування та необхідні медикаменти.

У його очах виблискує вогник жаги до життя. Мама мріє, що одного дня вона все ж побачить як її маленький синочок бігає з іншими дітьми, грає у м’яча. Проведення цього діагностичного обстеження є саме тим світлим вогником надії відчайдушної матері на порятунок власної дитинки.

 

ПІБ: Вакулінський Роман Валерійович, 15.02.2013 р.

Місто: Луцьк

Діагноз: хронічний неспецифічний брижовий лімфаденіт. Затримка статокінетичного розвитку, вегето-вісцеральні дисфункції синдром внаслідок гіпоксично-ішемічного ураження ЦНС. Церебральний нанізм. Лактозна недостатність транзиторна. Гіпотрофія ІІ ст. (дефіцит МТ 27%). Вроджена вада розвитку заднього сегмента внаслідок перенесеного внутрішньоутробного увеїту лівого ока, часткова колобом

ID: 1009
Підтримали
Елена Лисевич
23.09.2014 22:39
30,00 грн.
Благодійна допомога
23.09.2014 21:31
100,00 грн.
Благодійна допомога
23.09.2014 19:29
50,00 грн.
Благодійна допомога
23.09.2014 18:27
50,00 грн.
Благодійна допомога
23.09.2014 17:56
25,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Вероніка потребує лікування. 3
Підтримати
Здоров'я
Вероніка потребує лікування. 3
Зовсім нещодавно ми збирали кошти на лікування 4-річної Вероніки, і ось знову дівчинка опинилася в небез…
Обладнання для реабілітації військових!
Підтримати
Здоров'я
Обладнання для реабілітації військових!
Завдяки цьому проєкту ми забезпечимо КНП "Обласний клінічний центр нейрохірургії та неврології" Закарпат…
До школи – з сестричкою за руку! 2
Підтримати
Здоров'я
До школи – з сестричкою за руку! 2
У Вані ДЦП та глухота. Кожен курс реабілітації наближає хлопчика до здорового дитинства.
Вся Україна. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Вся Україна. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі