Дати можливість зробити перший подих
Дати можливість зробити перший подих
Завершений

Дати можливість зробити перший подих

Розпочато: 01.08.2019
Миколаївська обл.
Завершений
Всього зібрано
66500,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
66500,00 грн.

Недоношені діти – які народилися в термін від 22 до 37 тижнів. Всі органи такої дитини незрілі, найбільш сильно в такій ситуації страждають головний мозок та легені, що нерідко може привести до відстрочених неврологічних і соматичних розладів. Головна проблема, таких дітей – вони не можуть самостійно дихати. Штучна вентиляція легенів використовується для підтримки новонародженого, що перебуває в дуже важкому стані, або, коли він народився екстремально недоношеним (якщо дитина народилася з масою тіла нижче одного кілограма) для самостійного дихання. Мета нашого проєкту – допомогти малюкам Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні дихати, і тільки ви можете допомогти лікарям рятувати життя дітей! 

У наш фонд звернулася адміністрація Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні з проханням допомоги в придбанні двох компресорів медичного повітря Аridyne-3500. Відділення інтенсивної терапії новонароджених розраховане на 12 пацієнтів і є єдиним в Миколаївській області, сюди направляються найважчі діти з усіх пологових будинків області, а це близько 30 медичних установ. Тільки у відділенні інтенсивної терапії проводиться тривала штучна вентиляція легенів новонародженим з перших годин, життя.

Апарат штучної вентиляції легенів (апарат ШВЛ) – це медичне обладнання, яке призначене для примусової подачі газової суміші (кисень і стиснене осушене повітря) в легені, з метою насичення крові киснем і видалення з легких вуглекислого газу. Так немовлята отримують кисень, який необхідний для розвитку головного мозку. Відділення має достатню кількість апаратів для проведення штучної вентиляції легенів. Кожен з цих апаратів, крім кисню, підключається до джерела стисненого повітря, який забезпечується компресорами.

Компресори, які є в наявності у відділенні, працюють безперервно місяцями, а деякі – роками. Все обладнання неодноразово ремонтувалося. Робочий ліміт годин на деяких компресорах перевищено втричі, тому їх продуктивність значно знизилась. Майже всі компресори відділення вимагають заміни, через їх вік та знос.

Вартість одного такого апарату трохи більше 65 тисяч гривень, і наша мета купити для початку один такий компресор. Давайте всі разом допоможемо зробити перші, найважливіші вдихи в житті всім передчасно народженим дітям Миколаївській області!

ID: 5299
Підтримали
10 гривень
18.11.2019 15:14
50210,16 грн.
Благодійна допомога
15.11.2019 13:56
938,04 грн.
Благодійна допомога
13.11.2019 13:53
300,00 грн.
Благодійна допомога
12.11.2019 13:57
300,00 грн.
Благодійна допомога
06.10.2019 18:40
51,01 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Під подвійним тиском
Підтримати
Здоров'я
Під подвійним тиском
Іллі діагностували цукровий діабет рік тому в Польщі, куди він був змушений переїхати через постійні обс…
Допоможемо Мілані з лікуванням
Підтримати
Здоров'я
Допоможемо Мілані з лікуванням
Зараз Мілані 8 років, і вона пішла до школи. Але це все їй дуже тяжко дається. Вона не говорить, хоча мо…
Вероніка потребує лікування. 3
Підтримати
Здоров'я
Вероніка потребує лікування. 3
Зовсім нещодавно ми збирали кошти на лікування 4-річної Вероніки, і ось знову дівчинка опинилася в небез…
Дмитрик чекає на допомогу!
Підтримати
Здоров'я
Дмитрик чекає на допомогу!
Дитячий церебральний параліч Дімі встановили на третьому місяці життя. Відтоді почалося тривале відновле…
Показати всі