Десятий рік боротьби за життя
Десятий рік боротьби за життя
Завершений

Десятий рік боротьби за життя

Проєкт здійснює
Розпочато: 25.10.2021
Дніпропетровська обл.
Завершений
Всього зібрано
32500,00 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
32500,00 грн.

UPD 28.12.2021 р.: на превеликий жаль, Наталія померла. Хвороба виявилася сильнішою. Команда dobro.ua приносить наші найщиріші слова співчуття рідним жінки та дякує всім, хто підтримував Наталю.

Дев'ять років тому, стаючи на облік по вагітності, Наталя вперше почула свій страшний діагноз: у неї виявили аденокарциному прямої кишки. Так, замість радості очікування другої дитини Наталя почала нове і надзвичайно складне життя. Від аборту вона відмовилася і в червні 2012 року народила молодшого сина. А далі, як у страшному сні: 2 курси опромінення і жахлива операція з видалення прямої кишки і товстого кишківника, постійний вивід стоми.

Наталі довелося вчитися не лише заново ходити, але й жити по-іншому. Жінка навіть уявити не могла, як можна жити і займатися сімейними справами, коли вміст власного кишківника цілодобово випливає в мішечок, який прикріплений до твого живота. Вона дивилася в очі дітей, і її душа рвалася на частини. Їм потрібна мати! Здорова або хвора. Чоловік Наталі – Ігор – працював і працює день і ніч, без вихідних і відпусток, щоб допомогти Наталі встати на ноги і виховувати дітей.

І їм це вдається! Обидва сини займаються спортивними єдиноборствами, беруть участь у змаганнях і чемпіонатах України та Європи, отримують медалі і грамоти за призові місця. Молодший Андрій в 7 років, виступаючи в Естонії, привіз кубок за кращу техніку ведення бою у Вин Чун. Зараз Андрійкові 9 років. Старший син Максим у 12 років отримав звання кандидата в майстри спорту (КМС), виступивши в Грузії на чемпіонаті Європи і зайнявши 2 місце в техніці ТАО.

Наталі дуже потрібно жити заради дітей. І вона не здається. Своїм завзяттям вона часто ставить лікарів у безвихідь. Начебто, вже все, але ні... Вона знову приїхала на огляд. Завдяки спорту та індивідуальним тренуванням Наталія зміцніла, вона навіть знаходить сили вирощувати овочі для сім'ї. Але і рак не відступає. За 9 років Наталя перенесла 6 операцій і 26 хіміотерапій. Оскільки метастази проникають в легені, трахею і лімфовузли горла, жінці призначили нову таргетну хіміотерапію. Зараз потрібно зупинити зростання метастазів і усунути їх.

Усі ці 9 років боротьби родичі і друзі сім'ї допомагають, хто чим може. Але грошей потрібно все більше, своїми силами сім'я вже не справляється, тому ми розпочинаємо збір коштів на медикаменти для Наталі.

"Не хочу думати, що це кінець! Мої сини ще такі маленькі! Їм так ще потрібна мама!", – слова, крик душі цієї унікальної і сильної жінки, якій зараз дуже потрібна наша допомога.

Повне ім’я: Лашина Наталія Олександрівна, 02.03.1983 р.
Місто: Кам'янське, Дніпропетровська область
Діагноз: аденокарцинома прямої кишки, стадія llA pT3pNoMo G2. Метостази у легенях, средостінні, горлі, голові та лімфовузлах шиї
ID: 7512
Підтримали
Благодійна допомога
22.12.2021 22:53
10827,41 грн.
Благодійна допомога
22.12.2021 14:00
1000,00 грн.
Благодійна допомога
21.12.2021 17:06
300,00 грн.
Благодійна допомога
21.12.2021 16:46
100,00 грн.
Благодійна допомога
20.12.2021 18:33
100,00 грн.
Усі донори

Звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Звіти готові

Схожі проєкти
Розшукуємо чарівників Діанки! 5
Підтримати
Здоров'я
Розшукуємо чарівників Діанки! 5
Ця чарівна дівчинка – підопічна нашого благодійного фонду вже багато років. Вона мешкає у Києві разом із…
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Втратив слух, але продовжує захищати країну!
Підтримати
Здоров'я
Втратив слух, але продовжує захищати країну!
"Значне погіршення слуху заважає мені тим, що неправильно сприйнята інформація може вплинути на помилков…
Показати всі