Діагностика, що рятує життя
Діагностика, що рятує життя
Неактивий

Діагностика, що рятує життя

Розпочато: 31.01.2022
Київ
Неактивий
Всього зібрано
499,0 грн.
Зібрано у відсотках
1%
Потрібно
43439,00 грн.

Ні для кого не секрет, що сучасна медицина розвивається шаленими темпами. Те, що колись було недоступно для лікарів у питанні діагностики, зараз весь лабораторний світ сприймає як належне. Єдине, що зупиняє лікарів – це матеріальні можливості у придбанні спеціальних діагностичних засобів для виявлення хвороби та швидкого надання медичної допомоги дітям. До нашого фонду звернулось керівництво патологоанатомічного вiддiлення з відділом імуногістохімічних досліджень, що є структурним пiдроздiлом Національної дитячої спеціалізованої лiкарнi "ОХМАТДИТ". Їм потрібна допомога. І ми просимо всіх небайдужих доєднатись до нашої нової місії. 

Патологоанатомічне вiддiлення забезпечує прижиттєву i посмертну діагностику захворювань, патологічних станів у дітей віком від 0 до 18 років та контроль якості надання медичної допомоги в закладах охорони здоров'я. У вiддiленнi проводяться дослідження аутопсiйного та біопсійного матеріалів з ycix пологових будинків, дитячих лікарень м. Києва та приватних i відомчих пологових будинків (на основі договорів). Прижиттєве патогістологічне дослідження біопсійного i операційного матеріалів проводиться з метою уточнення та підтвердження клінічного діагнозу, встановлення діагнозу в клінічно неясних випадках, для визначення початкових стадій захворювання, розпізнання різних за формою та походженням запальних, гіперпластичних та передпухлинних процесів, оцінки динаміки патологічного процесу, радикальності оперативного втручання, ефективності лікувального процесу. Тобто від швидкої роботи цього діагностичного відділення залежать життя діток всієї країни. 

При виготовленні, дослiдженнi біопсійного операційного та аутопсiйного матеріалів у вiддiленнi використовується новітня, сучасна апаратура, застосовуються гістологічні, гістохімічні та імуногістохімічні методи фарбування препаратів.

Лiкарi-патологоанатоми вiддiлення є висококваліфікованими фахівцями, що спеціалізуються на особливостях діагностики патологічних процесів дитячого віку.

Але є одне "але". Лікарям потрібні розхідники для проведення досліджень. Зараз вкрай необхідно придбати предметні гістологічні скельця з зоною маркування білого кольору різних форматів, які допоможуть робити патогістологічну діагностику для дітей, що лікуються в лікарні.  

Завдяки закупленим розхідникам, допомогу отримають сотні дітей! І як показує світова практика – успішність будь-якого лікування напряму залежить від правильного та вчасного діагностування. 

Підтримайте проєкт та дайте можливість лікарям рятувати життя дітей. 

ID: 7888

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Проєкт призупинено

Підтримали
Благодійна допомога
09.05.2023 17:28
50,00 грн.
Родина Тимченко
19.04.2023 10:14
99,00 грн.
Благодійна допомога
24.03.2023 11:44
50,00 грн.
Благодійна допомога
01.02.2022 11:45
300,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Протезування захисника
Підтримати
Здоров'я
Протезування захисника
Олександр в квітні 2022 року захищаючи Україну отримав ампутацію верхньої, нижньої кінцівки та втратив о…
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Повернемо слух нашому захиснику!
Підтримати
Здоров'я
Повернемо слух нашому захиснику!
Як тільки почалася повномасштабна війна, 24 лютого чоловік знову був призваний до лав ЗСУ. І через декіл…
Тільки вперед! Ми все переможемо!
Підтримати
Здоров'я
Тільки вперед! Ми все переможемо!
Мирослава – довгоочікувана та єдина донечка в сімʼї, вона народилася передчасно на 34 тижні вагітності і…
Показати всі