Діагностика, що рятує життя
Діагностика, що рятує життя
Активний

Діагностика, що рятує життя

Розпочато: 31.01.2022
Київ
Активний
Залишилось зібрати
43139,00 грн.
Зібрано у відсотках
0%
Потрібно зібрати
43439,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Ні для кого не секрет, що сучасна медицина розвивається шаленими темпами. Те, що колись було недоступно для лікарів у питанні діагностики, зараз весь лабораторний світ сприймає як належне. Єдине, що зупиняє лікарів – це матеріальні можливості у придбанні спеціальних діагностичних засобів для виявлення хвороби та швидкого надання медичної допомоги дітям. До нашого фонду звернулось керівництво патологоанатомічного вiддiлення з відділом імуногістохімічних досліджень, що є структурним пiдроздiлом Національної дитячої спеціалізованої лiкарнi "ОХМАТДИТ". Їм потрібна допомога. І ми просимо всіх небайдужих доєднатись до нашої нової місії. 

Патологоанатомічне вiддiлення забезпечує прижиттєву i посмертну діагностику захворювань, патологічних станів у дітей віком від 0 до 18 років та контроль якості надання медичної допомоги в закладах охорони здоров'я. У вiддiленнi проводяться дослідження аутопсiйного та біопсійного матеріалів з ycix пологових будинків, дитячих лікарень м. Києва та приватних i відомчих пологових будинків (на основі договорів). Прижиттєве патогістологічне дослідження біопсійного i операційного матеріалів проводиться з метою уточнення та підтвердження клінічного діагнозу, встановлення діагнозу в клінічно неясних випадках, для визначення початкових стадій захворювання, розпізнання різних за формою та походженням запальних, гіперпластичних та передпухлинних процесів, оцінки динаміки патологічного процесу, радикальності оперативного втручання, ефективності лікувального процесу. Тобто від швидкої роботи цього діагностичного відділення залежать життя діток всієї країни. 

При виготовленні, дослiдженнi біопсійного операційного та аутопсiйного матеріалів у вiддiленнi використовується новітня, сучасна апаратура, застосовуються гістологічні, гістохімічні та імуногістохімічні методи фарбування препаратів.

Лiкарi-патологоанатоми вiддiлення є висококваліфікованими фахівцями, що спеціалізуються на особливостях діагностики патологічних процесів дитячого віку.

Але є одне "але". Лікарям потрібні розхідники для проведення досліджень. Зараз вкрай необхідно придбати предметні гістологічні скельця з зоною маркування білого кольору різних форматів, які допоможуть робити патогістологічну діагностику для дітей, що лікуються в лікарні.  

Завдяки закупленим розхідникам, допомогу отримають сотні дітей! І як показує світова практика – успішність будь-якого лікування напряму залежить від правильного та вчасного діагностування. 

Підтримайте проєкт та дайте можливість лікарям рятувати життя дітей. 

ID: 7888

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
01.02.2022 11:45
300,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Вчасна діагностика слуху – здорове майбутнє дітей!
Підтримати
Здоров'я
Вчасна діагностика слуху – здорове майбутнє дітей!
Діагностика слуху у новонароджених та дітей, які по різним причинам направлені до ЛОРу є однією з необхі…
Диво для незламних діток
Підтримати
Здоров'я
Диво для незламних діток
Завдяки цьому проєкту ми закупимо Наркозно-дихальний апарат у дитячу лікарню святого Миколая. Вартість о…
Тимофійку з Сум треба дати відсіч хворобі
Підтримати
Здоров'я
Тимофійку з Сум треба дати відсіч хворобі
Зараз у Тимофія загострення, він у лікарні. Терміново потрібні ліки. Знову. Бронхіти з ускладненнями, ма…
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проєкт, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з усієї…
Показати всі