Дитяча мрія. 2017
Дитяча мрія. 2017
Завершений

Дитяча мрія. 2017

Розпочато: 27.01.2017
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
26126,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
26126,00 грн.

Аліночка народилася раніше визначеного терміну шляхом кесаревого розтину в 7 місяців, із вагою 1 540 гр. Її відразу забрали в реанімаційне відділення, де вона пробула два тижні під апаратом штучної вентиляції легеней, вона не могла дихати. Вся сім'я молилася Богу, щоб Аліночка почала дихати. Коли це сталося, нас перевели в обласну дитячу лікарню м.Запоріжжя. У 2,5 місяці вона пройшла свою першу реабілітацію, і неврологи поставили їй невтішний діагноз – ДЦП.

Аліна – довгоочікувана і улюблена донечка. Ця крихітка, не дивлячись на прогнози лікарів, вижила! За 6 років були і сльози радості, і відчаю, лікарні, реабілітації... Але зараз маля починає робити свої невпевнені кроки, пересується, тримаючись руками за меблі, стінку, двері, а раніше навіть не могла перекинутися з боку на бік!

Аліночка вміє читати, писати і дуже хоче танцювати. Вона розумниця, старанна, товариська, весела. Цього року піде до школи в інклюзивний клас, і мама буде знаходитися у класі, допомагати їй. Дівчинка дуже намагається навчитися самостійно ходити, сидіти на заняттях. Зараз ходить в ортапедичний садок, у реабілітаційний центр на заняття з психологом, педагогом, логопедом, багато намагається ходити, тримаючись за мотузку, займаємося в костюмі "Гравістат", на Біговій доріжці, ходить в школу на підготовчі курси, їй дуже подобається спілкуватися з дітьми і грати на перервах. Нещодавно в садку був ранок, і Аліна розповідала віршик. Я рада, що Аліна дружить з дітками, вони її люблять, допомагають їй.

Спасибі велике фонду і кожній людині, яка беруть участь у нашій боротьбі до здорового повноцінного життя. Ви давно допомагаєте Аліні проходити настільки важливі і необхідні реабілітації для набуття нових навичок. Лікування дає позитивні результати. Після пройденої реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування покращилась рівновага, дівчинка стала впевненіше триматися на ніжках і пересуватися по кімнаті, тримаючись руками за стіну, стіл, покращилася дрібна моторика рук. Аліночка намагається самостійно одягнутися, роздягнутися.

Ми боремося з хворобою і віримо, що наша дівчинка буде самостійною і зможе себе доглядати. Зараз нам важливо пройти черговий курс реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування за методом Козявкіна. Щоб поставити на ноги дитину, потрібна завзятість, потрібні сили, потрібна нескінченна материнська любов! У кожної мами є мрія, щоб її дитина була здорова. Бережи Господь Вас і Ваших дітей! Материнське спасибі Вам за допомогу та підтримку.

Раніше на УББ ми вже збирали кошти для Аліни. Переглянути ці проєкти ви можете за посиланням.

 

ПІБ: Харченко Аліна Юріївна, 07.05.2010 р.

Місто: Запоріжжя

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія

ID: 2795
Підтримали
Благодійна допомога
14.05.2017 22:05
2185,46 грн.
Благодійна допомога
14.05.2017 21:24
101,96 грн.
Володимир Колесник
14.05.2017 20:39
203,92 грн.
Благодійна допомога
14.05.2017 19:30
50,00 грн.
Благодійна допомога
14.05.2017 14:29
25,46 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Сашкове дитинство без обмежень. 2
Підтримати
Здоров'я
Сашкове дитинство без обмежень. 2
Сашкові Чорномору 2 рочки, і в нього спастичний тетрапарез, вроджена вада головного мозку та вроджена мі…
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Підтримати
Здоров'я
Подаруй перезавантаження українським підприємицям
Ми хочемо провести для 15 жінок з нашої спільноти живу зустріч у Карпатах, метою якої буде відновлення е…
Важкі випробування Олега. 2
Підтримати
Здоров'я
Важкі випробування Олега. 2
Коли маленькому Олегу виповнилося 8 місяців, його мама зрозуміла, що з сином щось не так – і її побоюван…
Шанс на безтурботне дитинство!
Підтримати
Здоров'я
Шанс на безтурботне дитинство!
Під час пологів Олексій пережив обвиття пуповиною та кисневе голодування. Попереду непростий шлях віднов…
Показати всі