Дитяча надія: допомога Дніпропетровській ОДКЛ
Дитяча надія: допомога Дніпропетровській ОДКЛ
Завершений

Дитяча надія: допомога Дніпропетровській ОДКЛ

Розпочато: 11.07.2019
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
154827,93 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
154827,93 грн.

У листопаді 2018 року компанія Київстар разом з Українською Біржею Благодійності започаткувала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічними захворюваннями, які лікуються в українських лікарнях. У рамках проєкту за напрямом Онкологія 23 липня 2019 року допомогу отримала Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня.


КЗ «Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня» ДОР» є центром з надання спеціалізованої медичної допомоги дітям з Дніпропетровської області, хворим на онкологічну та онкогематологічну патологію та має в своєму складі відділення гематології та відділення реконструктивної хірургії з ліжками для онкологічних хворих.

Щороку у відділенні реконструктивної хірургії з ліжками для онкологічних хворих проводиться близько 1000 оперативних втручань з підозрою на пухлинні захворювання, видалення різноманітних пухлин та пухлиноподібних утворень. На постійному лікування перебуває близько 200 дітей із злоякісними новоутвореннями різних локалізацій.

На зібрані кошти було придбано операційно оглядову лампу Luvis S200 двійну, яка є універсальним джерелом світла при клінічних процедурах та надасть можливість виконувати оперативні втручання та різноманітні лікувально-діагностичні процедури онкохворим дітям на більш якісному рівні. Стельовий світильник буде встановлено в операційній залі, де виконуються оперативні втручання хворим з пухлинами та пухлиноподібними утвореннями.

З усіма іншими проєктами та новинами «Дитяча надія» можна ознайомитися тут.

ID: 5248
Підтримали
Благодійна допомога
11.07.2019 14:14
154827,93 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Харків. Психологічна допомога дітям та батькам. 2
Підтримати
Здоров'я
Харків. Психологічна допомога дітям та батькам. 2
Сьогодні, коли війна в Україні триває вже другий рік, потреба у психологічній допомозі не зникає. Харків…
З вірою в майбутнє. 3
Підтримати
Здоров'я
З вірою в майбутнє. 3
Назарчику 5. Він мріє зробити перші самостійні кроки, але для цього потрібна реабілітація. Допоможіть йо…
Долаємо хвороби разом!
Підтримати
Здоров'я
Долаємо хвороби разом!
Двоє хворих дітей в родині – надвелике навантаження. І Олегу, і Вові потрібні заняття для психо-мовного …
Віка неодмінно переможе! 2
Підтримати
Здоров'я
Віка неодмінно переможе! 2
Віка народилася наприкінці лютого 2022 року, разом із початком повномасштабної війни. Після того, як дів…
Показати всі