Дитяча надія: допомога НДСЛ «ОХМАТДИТ» 3
Дитяча надія: допомога НДСЛ «ОХМАТДИТ» 3
Завершений

Дитяча надія: допомога НДСЛ «ОХМАТДИТ» 3

Розпочато: 10.02.2023
Київ
Завершений
Всього зібрано
284400,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
284400,00 грн.

У листопаді 2018 року компанія Київстар разом з Українською Біржею Благодійності започаткувала проект «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічними захворюваннями, які лікуються в українських лікарнях. Незважаючи на війну, програма продовжує діяти та допомагати необхідним медичним обладнанням українським лікарням.


У рамках проекту за напрямом Онкологія у січні 2023 року допомогу отримає Відділення ендоскопії з функціональним блоком НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України. Протягом багатьох років лікарня надає високоспеціалізовану допомогу найтяжчим пацієнтам з усієї України з різноманітною патологією, у тому числі з нейроонкологічною, онкологічної та онкогематологічною. Обстеження та лікування для маленьких українців проводиться безкоштовно.

На різних етапах лікування пацієнтам з онкологічними захворюваннями виконуються електро-енцефалографічні обстеження. За 2022 рік було виконано 1551 ЕЕГ, у тому числі 185 з довготривалим моніторингом важким та нетранспортабельним пацієнтам з нейроонкологією та онкологією біля ліжка хворого, завдяки обладнанню, яке було придбано до лікарні у 2021 році. Враховуючи переїзд в Новий корпус лікарні, відкриття додаткових ліжок у відділенні нейрохірургії, відкриття ще двох реанімаційних відділень на додачу до вже існуючого, потреба у ЕЕГ дослідженнях з довготривалим моніторингом нетранспортабельним нейроонкологічним та онкологічним пацієнтам, які перебувають у відділенні нейрохірургії та реанімаційних відділеннях, значно зросла. Наразі існує велика необхідність у придбанні другого портативного комплексу комплексу електроенцефалографічного комп’ютерного «BRAINTEST 24» з функцією довготривалого моніторингу для відділення ендоскопії з функціональним блоком.

Довготривалий моніторинг передбачає проведення дослідження, мінімальна тривалість якого становить дві години, наявність другого комплексу ЕЕГ моніторингу дозволить одночасно проводити дослідження двом пацієнтам, що зменшить тривалість очікування пацієнтом дослідження, розвантажить існуючу чергу та дозволить лікарям швидше отримувати необхідну інформацію про стан пацієнта та коригувати призначення.

На зібрані кошти буде придбано та передано портативний електроенцефалографічний комплекс «BRAINTEST 24» з функцією довготривалого моніторингу. Дане обладнання дозволить надавати лікування дітям з онкологічною патологією на більш якісному рівні.

З усіма іншими проектами та новинами «Дитяча надія» можна ознайомитися тут.

ID: 8511
Підтримали
Благодійна допомога
10.02.2023 16:44
284400,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Одна мить – і життя молодого хлопця розділилося на "до" і "після". Артурові 28 років, він з Києва,  в 20…
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Підтримати
Здоров'я
Медична допомога дітям, постраждалим через війну!
Завдяки проєкту ми закупимо автоматичний ендоскопічний репроцесор у Запорізьку обласну клінічну дитячу л…
Харків. Психологічна допомога дітям та батькам. 2
Підтримати
Здоров'я
Харків. Психологічна допомога дітям та батькам. 2
Сьогодні, коли війна в Україні триває вже другий рік, потреба у психологічній допомозі не зникає. Харків…
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Підтримати
Здоров'я
Дитяча надія: допомога незламним дітям
Відділення анестезіології та інтенсивної терапії Лікарні Святого Миколая потребує допомоги у вигляді вис…
Показати всі