Дитяча надія: Допомога ЗУСДМЦ. Кардіо 3
Дитяча надія: Допомога ЗУСДМЦ. Кардіо 3
Завершений

Дитяча надія: Допомога ЗУСДМЦ. Кардіо 3

Розпочато: 11.10.2023
Львів
Завершений
Всього зібрано
329940,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
329940,00 грн.

У листопаді 2018 року компанія Київстар разом з Українською Біржею Благодійності започаткувала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічними захворюваннями, які лікуються в українських лікарнях. У квітні 2023 року відбулося розширення проєкту «Дитяча надія» новим напрямком – допомога дітям з опіками. Незважаючи на війну, програма продовжує діяти та допомагати необхідним медичним обладнанням українським лікарням.

У рамках проєкту за напрямом кадіо у жовтні 2023 року допомогу отримає Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр» (ЗУСДМД).

У відділеннях клініки щорічно проходить близько 500 консультацій кардіолога, під час яких виявляють серцево-судинні хвороби або їх ускладнення. Такі клінічні випадки потребують щільного спостереження за життєвими показниками та дуже точного і ретельного введення терапевтичних середників. Саме тому для забезпечення умов роботи та потреб пацієнтів зі складною патологією та серцево-судинних захворювань лікарня потребує інфузійні дозатори VP 1. Для забезпечення роботи педіатричного відділення буде придбано 15 дозаторів. (Деталі – в розділі «Звіти та Документи»).

З усіма іншими проектами та новинами «Дитяча надія» можна ознайомитися тут.

ID: 9023
Підтримали
2
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
329840 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
11.10.2023 12:03
329840,00 грн.
Благодійна допомога
11.10.2023 10:59
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Жити, незважаючи на хворобу
Підтримати
Здоров'я
Жити, незважаючи на хворобу
Діагноз "цукровий діабет" Нікіта отримав, коли йому було лише п’ять років. Відтоді його життя кардинальн…
Рятуємо очі військових разом!
Підтримати
Здоров'я
Рятуємо очі військових разом!
Мета нашого проєкту – закупити необхідні розхідники та медобладнання, щоб надати безкоштовну мобільну оф…
Сенсори – запорука активного дитинства для Злати
Підтримати
Здоров'я
Сенсори – запорука активного дитинства для Злати
Злата хворіє на цукровий діабет 1 типу з 2 років. Дівчині щодня доводиться терпіти мінімум 5 уколів інсу…
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Підтримати
Здоров'я
Самотня старість під обстрілами – їх друга війна
Щодня до нашого Фонду надходить багато звернень від громад із запитом про надання допомоги ліками самотн…
Показати всі