Дитячі посмішки – замість ліків
Дитячі посмішки – замість ліків
Завершений

Дитячі посмішки – замість ліків

Розпочато: 08.10.2015
Київ
Завершений
Всього зібрано
10000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
10000,00 грн.

Всі ми пам'ятаємо, що таке дитинство. Але є діти, які проводять своє дитинство в лікарнях, приймаючи препарати, проходячи постійні обстеження і процедури. Вони спостерігають за світом і його невтомним рухом з вікна. Це дітки, яких торкнулася проблема ВІЛ. У Київській області таких діточок 392. На стаціонарному лікуванні в дитячому центрі ВІЛ/СНІДу при НДСЛ "ОХМАТДИТ" знаходиться 21 дитина. Серед них багато дітей з дитячих будинків, сиріт, решта найчастіше живуть у неповних сім'ях або з опікунами. І їм можна допомогти!


Благодійний фонд "Допомога заради майбутнього" хоче подарувати цим діткам частинку щастя, а саме поїздку на шоу з дельфінами. У дельфінарії дітлахи зможуть подивитися захоплююче шоу з дельфінами, поласувати солодощами. Ця поїздка подарує їм позитивні емоції та посмішку на обличчі. Двічі на місяць 10 діточок зможуть відвідати дельфінарій у супроводі двох кваліфікованих соціальних працівників.

Спасибі всім, хто відгукнеться! Дитинство, як добра казка, живе в душі кожного з нас все життя, бо саме в дитинстві світить найяскравіше сонце, ростуть самі незвичайні квіти, приходять найсміливіші мрії, які обов'язково збуваються. Ми віримо, що в світі немає зла – є відсутність добра, а в добро вірять тільки ті, хто його робить!

Ми віримо, що ця поїздка хоч трохи прикрасить сірі будні діточок і додасть їм сил боротися за своє життя!

 

ID: 1750
Підтримали
5
Середній донат
70 грн.
ТОП-донат
9530 грн.
Підтримали
Иван Григоров
08.11.2015 11:03
9530,00 грн.
Благодійна допомога
03.11.2015 14:22
300,00 грн.
Благодійна допомога
29.10.2015 19:52
50,00 грн.
Благодійна допомога
11.10.2015 10:21
70,00 грн.
Сім'я Качур
09.10.2015 22:26
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Непростий шлях життя з хворобою
Підтримати
Здоров'я
Непростий шлях життя з хворобою
Ростиславу 12 років. Він активний, допитливий та життєрадісний хлопчик. Діагноз "цукровий діабет 1 типу"…
Життя Дмитрика залежить від ліків. 2
Підтримати
Здоров'я
Життя Дмитрика залежить від ліків. 2
Діма – креативна, товариська та невимовно сильна дитина. Його непростий шлях почався ще до очікуваної да…
Рятуємо очі військових разом!
Підтримати
Здоров'я
Рятуємо очі військових разом!
Мета нашого проєкту – закупити необхідні розхідники та медобладнання, щоб надати безкоштовну мобільну оф…
Теплі обійми для найменших
Підтримати
Здоров'я
Теплі обійми для найменших
Мета проєкту: закупити кладки, позиціонери, ортопедичні подушки, шторки та чохли на кувези в "Волинське …
Показати всі