Дівча у біді. 5
Дівча у біді. 5
Завершений

Дівча у біді. 5

Проєкт здійснює
Розпочато: 07.02.2020
Запорізька обл.
Завершений
Всього зібрано
48000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
48000,00 грн.

У той час, як дітки у 7 років вже вчаться читати й писати, ця дівчинка, Оля Кожухар із Бердянська, вміє хіба сказати "мама". Це єдине слово, що досі вимовляє дівчинка. Вона не вміє ходити, а без підтримки – навіть стояти чи сидіти. Стан Олі – це наслідок крововиливу в мозок. Дитина отримала травму під час пологів і тепер реабілітації – це необхідність, без якої більше ніяк.  

Під час вагітності мама перенесла ГРВІ, і це був ризик для дівчинки. Тому лікарі наважуються стимулювати перейми, і як результат дівча на 35-му тижні з вагою 1 700 г з’являється на світ. Передчасно народжена крихітка одразу потрапляє до реанімації. Там її підключають до апарату штучного дихання, адже самостійно дихати дитинка не має сил. Ці жахливі перші дні життя не промайнули без сліду. Вдома мама почала помічати, що з Олею щось не так. Запідозривши погане, звернулася до лікаря, почала здавати аналізи, обстеження, все робила, щоб зрозуміти що з дитиною. МРТ показало крововилив у мозок, а рентген – вивих шиї. 

Зараз реабілітації для дівчинки – це необхідність. Результати реабілітацій – це завжди маленькі досягнення, і головне, що вони є. Саме вони дають їй шанс на здорове майбутнє. Зараз ми знову просимо підтримати нашу підопічну, разом ми можемо дати їй змогу пройти черговий курс реабілітації. Разом ми можемо зробити її дитинство здоровим!

 

ПІБ: Кожухар Ольга Олександрівна, 10.11.2012 р.

Місто: Бердянськ

Діагноз: резидуально-органічне ураження ЦНС у вигляді глінозних вогнищ, порушення когнітивних функцій, ДЦП, спастична диплегія, дизартрія, еквінусні стопи

ID: 5792
Підтримали
192
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
8635 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
09.05.2020 21:17
1744,46 грн.
Благодійна допомога
09.05.2020 20:06
142,58 грн.
Благодійна допомога
08.05.2020 23:27
40,82 грн.
Elena .
08.05.2020 19:18
25,46 грн.
Благодійна допомога
08.05.2020 13:39
50,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Підтримаймо дітей на шляху до одужання
Підтримати
Здоров'я
Підтримаймо дітей на шляху до одужання
"Дача" у Львові - це місце, де діти з важкими захворюваннями живуть разом із рідними під час лікування д…
Крок за кроком до життя
Підтримати
Здоров'я
Крок за кроком до життя
Ромчику потрібні систематичні проходження курсів реабілітації. Допоможіть йому зробити крок до повноцінн…
Допомога для лікування Сашка. 2
Підтримати
Здоров'я
Допомога для лікування Сашка. 2
Вже пʼятий рік тринадцятирічний Сашко живе зі страшною недугою – цукровим діабетом 1 типу. Після отриман…
Лікування для маленького Іллі. 3
Підтримати
Здоров'я
Лікування для маленького Іллі. 3
Ілля – сильний хлопчик, який з перших секунд життя вступив у боротьбу. Пологи були дуже важкими – малюк …
Показати всі