Дівчина не може спати – задихається
Дівчина не може спати – задихається
Завершений

Дівчина не може спати – задихається

Проєкт здійснює
Розпочато: 13.11.2019
Полтавська обл.
Завершений
Всього зібрано
18600,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
18600,00 грн.

До цієї осені родина Катрусі знала, що в дівчинки важке захворювання, але на житті це позначалося мало. Аж доки Каті не стало різко зле. Її, зовсім білу, привезли в лікарню із рівнем кисню в крові мало сумісним із життям. Тижні в реанімації – і Катя пройшла по самій межі і залишилась жити. Зараз її вже виписали додому. Але до нормального стану легені так і не відновилися. Щоби почувати себе добре і не марити безсонням від задишки, Катруся потребує допомоги кисневого апарату. Для звичайної родини з маленького містечка його вартість дуже висока. Але дівчинка не може чекати, доки батьки назбирають грошей. Адже дихати спокійно хочеться прямо зараз.

Захворювання Катрусі – муковісцидоз – є наслідком генетичної поломки. Воно впливає на весь організм, порушуючи роботу внутрішніх органів. Чи не найсильніше страждають легені. Хронічні інфекції поступово руйнують їх. Кожне респіраторне захворювання переноситься важче, ніж у звичайної здорової людини, і може різко та сильно погіршити самопочуття. При муковісцидозі в'язке мокротиння накопичується у дихальних шляхах і погано відкашлюється, тому задишка розвивається дуже швидко, а позбавитись її складно.

Стан Катрусиних легень зараз такий, що їй показано підключатись до апарату кожної ночі і спати разом із ним. Саме вночі її власним легеням найтяжче, і зараз дівчина не може нормально спати. Кисневий апарат – досить простий механізм. Безпосередньо з навколишнього повітря він відфільтровує майже чистий кисень і через спеціальні тоненькі трубочки подає прямо до носа хворого. Завдяки цьому навантаження на легені мінімальне, а організм може отримати увесь потрібний йому об'єм кисню. Апарат розрахований приблизно на 40 тисяч годин роботи до капітального ремонту і все, що йому потрібно в цей період, – вчасно змінювати фільтри.

Ми змушені підвищити суму збору для виконання проєкту. Постачальник кисневого обладнання, з яким ми працювали попередні 5 років, протягом цієї зими не зміг виконати зобов’язання по поставці товару, навесні фонд ініціював повернення коштів. Тим часом, через карантин, на кілька місяців зупинилися усі поставки. Нарешті, влітку ми знайшли нового постачальника, який зміг відновити роботу. Призначений для Катрусі концентратор вже в Україні. Але актуальна на сьогодні вартість підвищилася (18 600 грн за апарат з додатковими фільтрами). Увесь цей час дівчина не залишена без допомоги, ми знайшли, де позичити для неї апарат тимчасово, але його потрібно повертати. Катрусі ж потрібна можливість дихати без обмеження.

Допоможіть нам, будь ласка, оплатити кисневий апарат для Катрусі. Дуже хочемо, щоб дівчинка що швидше забула про задуху.

 

ПІБ: Кремень Катерина Олександрівна, 29.08.2005 р.

Місто: Кременчук

Діагноз: муковісцидоз з панкреатичною недостатністю

ID: 5601
Підтримали
Благодійна допомога
01.08.2020 21:05
2663,91 грн.
Благодійна допомога
01.08.2020 17:35
100,00 грн.
sergiodanile
01.08.2020 17:07
625,25 грн.
Благодійна допомога
31.07.2020 14:48
350,00 грн.
Благодійна допомога
30.07.2020 22:45
203,67 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Ангеліна втратила слух
Підтримати
Здоров'я
Ангеліна втратила слух
В Ангеліни двобічна сенсоневральна втрата слуху, їй потрібні слухові апарати.
Мамо, ти будеш радіти моїм успіхам!
Підтримати
Здоров'я
Мамо, ти будеш радіти моїм успіхам!
Богдан – єдина дитина, і зрозуміти, що щось іде не так з розвитком, батькам було непросто, адже візуальн…
Злата мріє про самостійні кроки
Підтримати
Здоров'я
Злата мріє про самостійні кроки
Перші пів року життя цієї крихітки були звичними для новонародженої дитини: Злата гарно їла та набирала …
Ілля невтомно долає перешкоди. 2
Підтримати
Здоров'я
Ілля невтомно долає перешкоди. 2
Щира посмішка цього хлопчини заряджає на позитив. Та попри це, його діагноз досить серйозний. Ілля Кравч…
Показати всі