Дівчинка з добрим серцем
Дівчинка з добрим серцем
Завершений

Дівчинка з добрим серцем

Розпочато: 13.12.2022
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
33540,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
33540,00 грн.

Крістіна та її донечка Аліса були вимушені втікати з міста Слов'янськ Донецької області. Зараз вони тимчасово переміщені особи або, як говорять, переселенці. Наразі мама з донечкою тимчасово мешкають у Черкасах. Крістіна вагалася, та потім все ж вирішила звернутися за допомогою, щоб її дівчинка змогла пройти лікування у медичному центрі лікаря Бєрсєнєва в м. Київ.

Ось, що розповідає нам Крістіна: "Моїй донечці Алісі 14 рочків, діагноз ДЦП, спастичний тетрапарез. Увесь цей час ми ведемо боротьбу з хворобою, цей діагноз потребує постійних реабілітаційних заходів, дороговартісного медикаментозного лікування. Коштів на все це нашій родині не вистачає, оскільки батько Аліси не бере участі в житті дитини, він позбавлений батьківських прав та знаходиться у розшуку по несплаті аліментів".

Аліса за своє життя вже перенесла 4 операції на тазостегнових суглобах. Наразі через війну в країні Аліса майже не отримує необхідного їй лікування, у зв'язку з чим її стан значно погіршився: знову з'явилася спастика в кінцівках, що потягнуло за собою погіршення в тазостегнових суглобах. Якщо зараз не вжити необхідних заходів і не проходити постійно курси лікування та реабілітації, дівчинка може знову опинитися на операційному столі. Мама Аліси дуже просить небайдужих людей допомогти у зборі коштів, подарувати дівчинці шанс на повноцінне життя.

Аліса – дуже розумна дитина. Вона навчається у 7 класі по загальноосвітній програмі, її хвалять учителі. Попри свій діагноз і свої "неслухняні" ручки, вона любить малювати, і у неї це досить непогано виходить.

Останнім часом вона дуже захоплена допомогою ЗСУ. Робить у школі з іншими дітками обереги для наших воїнів, допомагає робити окопні свічки. Як може наближує нашу перемогу, тому що дуже хоче якнайшвидше повернутися додому. Адже там її чекають три кицьки та песик, яких вона прихистила з вулиці і брала участь в їх лікуванні. Аліса дуже любить тварин і мріє стати ветеринарним лікарем, щоб допомагати безпритульним тваринам.

Повне ім’я: Григоренко Аліса Олександрівна, 14.08.2008 р.
Місто: Донецька обл/
Діагноз: dроджений вивих стегна. Дизартрія
ID: 8433
Підтримали
90
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
7675 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
30.12.2022 11:47
7675,00 грн.
Ігор Цьох
30.12.2022 08:13
100,00 грн.
Юлия Добро
29.12.2022 12:21
100,00 грн.
Благодійна допомога
29.12.2022 11:28
100,00 грн.
Благодійна допомога
29.12.2022 11:00
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Одеський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Одеський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Дитинство, яке чекає на крок
Підтримати
Здоров'я
Дитинство, яке чекає на крок
Максимко не чекає на диво – він щодня його наближає. Але самотужки цю дорогу не пройти. Долучись, щоб ві…
Її залізна воля здатна подолати все. 2
Підтримати
Здоров'я
Її залізна воля здатна подолати все. 2
З самого дитинства Ліза хворіє та веде боротьбу за життя та здоров’я. Шлях який почався з перших днів жи…
Несолодке дитинство Романа. 2
Підтримати
Здоров'я
Несолодке дитинство Романа. 2
Уже понад 2 роки Роман щодня долає виклики діабету. Всього один день змусив родину змінити все – звички,…
Показати всі