Дівчинці потрібні сенсори моніторингу. 2
Дівчинці потрібні сенсори моніторингу. 2
Активний

Дівчинці потрібні сенсори моніторингу. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 09.09.2025
Харків
Активний
Залишилось зібрати
27700,00 грн.
Зібрано у відсотках
1%
Потрібно зібрати
28000,00 грн.

Марійці вже десять, і вже понад рік вона живе з цукровим діабетом 1 типу. Хворобу виявили навесні минулого року, коли стан дівчинки вже був критичним. Діагноз лікарі поставили, коли Марійка вже була в реанімації. Відтоді постійне зважування та рахування їжі, уколи інсуліну та щогодинне вимірювання показників крові стали частиною життя дівчинки. Проколювати пальці треба навіть уночі.

Стрибки цукру в Марійки були різкими, а це дуже відображалося на самопочутті дівчинки та могли спричинити ускладнення в майбутньому. Марія дуже боялася постійних уколів, навіть відмовлялась їсти, щоб не колоти їх.

Допомогою для Марійки можуть бути сенсори безперервного моніторингу, але грошей в родини на них немає. Мама працювати не може, бо вимушена знаходитися вдома з донькою. Дівчинка ще не може сама повністю та правильно прораховувати кількість інсуліну та контролювати свій стан.

Це дуже активна, щира та талановита дівчинка, яка відвідує різні гуртки та спортивні секції. Але зараз, через свій вік, вона соромиться при друзях вимірювати рівень цукру глюкометром. Вихід є – це встановлювати Марійці сенсори, які безперервно показують рівень цукрів. Мама просить всіх небайдужих про допомогу на придбання запасу сенсорів для Марії.

Повне ім’я: Деряпа Марія Сергіївна, 13.05.2015 р.
Місто: Харків
Діагноз: інсулінозалежний цукровий діабет 1 типу
ID: 10518

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
09.09.2025 20:19
300,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Подаруй тепло – збережи життя
Підтримати
Здоров'я
Подаруй тепло – збережи життя
Мета проєкту – допомогти двом медичним закладам Києва придбати життєво необхідні матеріали та обладнання…
Самотній мамі не вистачає коштів на лікування Ані. 2
Підтримати
Здоров'я
Самотній мамі не вистачає коштів на лікування Ані. 2
Аня – надзвичайно чуйна, добра та сором‘язлива дитина. Крім того, вже майже два роки дівчинка інсуліноза…
Женя прагне жити повним життям
Підтримати
Здоров'я
Женя прагне жити повним життям
Уже два роки життя Євгенія пов’язане з постійною боротьбою – у нього цукровий діабет 1 типу. Його хвороб…
Кроки до мрії, допоможемо разом
Підтримати
Здоров'я
Кроки до мрії, допоможемо разом
У 1 рік та 7 місяців йому поставили діагноз "ДЦП, спастична диплегія (G80)". Зараз Костикові вже 5 років…
Показати всі