Дівчинці життєво необхідні ліки
Дівчинці життєво необхідні ліки
Завершений

Дівчинці життєво необхідні ліки

Проєкт здійснює
Розпочато: 02.04.2019
Чернівецька обл.
Завершений
Всього зібрано
7608,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7608,00 грн.

Не так давно в світі науковці виявили важке дитяче захворювання – первинний імунодефіцит (ПІД) – це спадкова генетична хвороба, з якою народжується людина. Дитина, котра хворіє на ПІД не має достатньо природного імунітету, внаслідок чого кожну хворобу вона переносить дуже важко та довго. В Україні таких дітей близько 700. Ці діти регулярно "підхоплюють" бактеріальні, вірусні та грибкові інфекції. І якщо здоровий дитячий організм може чинити опір інфекціям самостійно, то дітям із ПІД життєво необхідні сильні антибіотики для придушення інфекцій. Якщо не приймати медикаменти, інфекцію не зупинити і результат буде сумним. 

А в цілому це абсолютно звичайні і повноцінні діти, які ходять у школу, займаються спортом і будують плани на майбутнє. Тільки хворіють набагато частіше і важче, ніж їх однолітки. І сьогодні ми хочемо розповісти про таку дитину і допомогти їй отримати ліки. Юлечці дванадцять років, вона друга дитина в сім’ї. Учениця 6 класу, відмінниця у навчанні та матусина розумниця. Разом із батьками вона проживає у Чернівецькій області. У Юлі є сестра, якій 18 років, вона вже працює.

Все було б нічого, якби Юля так часто не хворіла. ЇЇ від народження переслідують хвороби. Тільки до трьох років дитина 4 рази хворіла на пневмонію, не говорячи вже про отити та часті бронхіти. Та і після трьох років хвороби не залишили дівчинку. Діагноз "первинний імунодефіцит" Юлі поставили у 2010 році. Одним із проявів основного захворювання є катастрофічне зниження нейтрофілів та лейкоцитів, що відповідають за стійкість організму до інфекцій. В такому стані дитина потребує введення препарату "Граноцит" по 1 флакону (33.6 млн МО) тричі на тиждень постійно.

Раніше дівчинка відвідувала танцювальний гурток. Але через часті хвороби заняття довелося залишити. В основному свій час дівчинка проводить вдома. Складає ігри, вишукує цікаві задачки з Інтернету. З 5 років Юля мріє стати лікарем. Відтоді багато разів змінювалися мрії щодо професії, проте мрія стати лікарем залишилася. Сім’я Юлі – звичайна українська родина. Мама дівчинки намагається самостійно справлятися з витратами, пов’язаними з лікуванням молодшої доньки. Проте можливості її обмежені, а ефективні медичні препарати дорогі. Щоб підтримати Юлю у лікуванні, ми відкриваємо збір на 4 шприци колонієстимулюючого препарату "Граноцит" на загальну суму 7 608 грн. Підтримайте, будь ласка, дівчинку!

 

ПІБ: Моток Юлія Сергіївна, 11.11.2006 р.

Місто: Чорнівка, Чернівецька обл.

Діагноз: первинний імунодефіцит – WHIM СИНДРОМ (D.89.9), рецидивні бактеріальні інфекції середнього вуха та нижніх дихальних шляхів, XXH I: хронічний пієлонефрит, ремісія, без порушення функції нирок

ID: 4990
Підтримали
Олексій
05.04.2019 20:03
5002,75 грн.
Благодійна допомога
05.04.2019 11:45
101,83 грн.
Благодійна допомога
05.04.2019 11:40
100,00 грн.
Благодійна допомога
05.04.2019 10:19
50,92 грн.
Благодійна допомога
04.04.2019 20:33
469,02 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Харківський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Хібукі терапія
Підтримати
Здоров'я
Хібукі терапія
Завдяки проєкту діти будуть мати можливість знайти свого песика-обіймаку, який допоможе впоратися з боле…
Допоможіть Надійці рости здоровою
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Надійці рости здоровою
Надійці 6 місяців. Малеча обожнює гратися з іграшками та бавитися зі своєю старшою сестричкою. Проте одн…
Порятунок життя дітей залежить від нас
Підтримати
Здоров'я
Порятунок життя дітей залежить від нас
Підтримавши цей проєкт, ви допоможете придбати сучасні пульсоксиметри та інфузомати одразу в три українс…
Показати всі