Для сиріт у прифронтову зону
Для сиріт у прифронтову зону

Для сиріт у прифронтову зону

Проєкт здійснює
Розпочато: 07.07.2020
Донецька обл.
Завершений
Всього зібрано
25452,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
25452,00 грн.

Робота з дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування у "сірій зоні", з дітьми, які, окрім того, що проживають у притулках та інтернатах та яких безпосередньо торкнувся збройний конфлікт в Україні – це діяльність, якою систематично займається не так багато людей. Волонтери нашого Фонду є саме такими людьми, з тих небагатьох. 

Ось уже понад три роки поспіль вони безперервно їздять у заклади до дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до дитячих закладів, що розташовані у прифронтових зонах, привозячи зовсім маленьким і трохи старшим діткам подарунки, продукти, необхідні речі для навчання і просто для життя. Все те, що нам здається звичайним та буденним, проте для діток, хто щодня чує вибухи і живе в постійному страху перед смертю, це справжня розкіш. Але найголовніше, чого так сильно потребують ці знедолені та скривджені маленькі серця – це любов, тепло, добро та віра в те, що ти комусь потрібен, що хтось до тебе знову приїде… І не просто для того, аби привезти їжу, одяг та канцелярію, а щоб побути довший час саме з тобою, погратися, порозмовляти, навчити якихось простих життєвих речей, які дітям, що зростають в інтернатних стінах, зовсім недоступні…

Наші волонтери не шкодуючи сил, часу та засобів опікуються таким чином дітками, що перебувають в шести дитячих будинках та притулках в прифронтових областях. Завдяки їм ці діти можуть дізнаватися, що таке доброта та щедрість людських сердець, що таке бути для когось потрібним, важливим та улюбленим, адже вони знали за своє коротеньке життя лише жорстокість, холод та байдужість... А ще – війну.

Все, що необхідно для діяльності з цими дітками – оснащення та засоби – вдалося придбати завдяки небайдужим людям. Проте сьогодні ми звертаємося по допомогу в придбанні для роботи з дітками в інтернатах та притулках у "сірій зоні" деяких речей, необхідних для цього. Мова іде про проєктор та два ноутбуки, завдяки яким робота з дітками стане набагато кращою та ефективнішою. Всі кошти, які збираються для поїздок, ідуть на придбання їжі та необхідного для життя й навчання дітей. На вказані речі коштів, звичайно, не вистачає. 

Лише з Вашою допомогою ми зможемо зібрати необхідну суму для придбання техніки, щоб можна було проводити з дітками та підлітками повноцінні розвивальні та навчальні заходи, за потреби – одночасно у кількох закладах різними групами наших волонтерів. Діти дуже чекають на кожен приїзд своїх, вже близьких, друзів, що практично замінили цим діткам рідних людей. Долучімося до доброї такої справи! Мабуть, тим дітям таки найважче зараз. А ми усі разом можемо зробити їхнє життя трішечки кращим.

ID: 6195
Підтримали
Благодійна допомога
25.11.2020 16:06
9078,76 грн.
eifwihtse
24.11.2020 11:23
509,16 грн.
Благодійна допомога
19.11.2020 14:34
300,00 грн.
Благодійна допомога
16.11.2020 15:33
150,00 грн.
Благодійна допомога
16.11.2020 08:30
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Допомога дітям та підліткам у притулках
Підтримати
Соціальна допомога
Допомога дітям та підліткам у притулках
Завдяки цьому проєкту ми зможемо оплатити працю 3 залучених фахівців (соціального працівника, соціальног…
Евакуаційний бус
Підтримати
Соціальна допомога
Евакуаційний бус
Наша мета – зібрати кошти на авто Mercedes-Benz Sprinter 316 вантажопасажирської комплектації для достав…
Притулок для сімей, які постраждали від війни. 6
Підтримати
Соціальна допомога
Притулок для сімей, які постраждали від війни. 6
Наш міні-притулок у місті Києві – місце, де кожна людина отримує шанс на нове життя. Завдяки Вашій підтр…
Засоби гігієни – для найвразливіших верств ВПО
Підтримати
Соціальна допомога
Засоби гігієни – для найвразливіших верств ВПО
Завдяки цьому проєкту ми забезпечимо щонайменше 200 осіб, у тому числі ВПО, найнеобхіднішими засобами ос…
Показати всі