Для тих, кому найважче
Для тих, кому найважче

Для тих, кому найважче

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.12.2020
Завершений
Всього зібрано
30000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
30000,00 грн.

Благодійна їдальня – один із напрямків діяльності, яку здійснює наш Благодійний фонд для допомоги та підтримки тих, кому зараз найважче, хто опинився на узбіччі життя та далеко за межею бідності. Мова іде про людей, які не з власної волі змушені сьогодні просити про допомогу, оскільки це їхній єдиний шанс на виживання.

Старенькі та немічні, самотні та хворі, ті, хто або не має рідних, які хоча б частково попіклувалися про таких людей, або ж соромиться попросити, бо не впевнений, що не отримає відмови... Найчастіше такі нужденні на старості років чи, опинившись невиліковно хворим та недієздатним, отримують від держави мізерну злиденну пенсію, за яку навіть неможливо купити усіх необхідних на місяць ліків, не говорячи вже про інше. Часто такі люди просто голодують. І добре, коли є милосердні знайомі, сусіди, ще хтось, хто знає про їхнє існування та обставини і не байдужий до їх біди, але ж, зрозуміло, що допомога чужих людей не є постійною і розраховувати на неї не доводиться.

Ось і приходять до нас щоденно близько 30 таких знедолених, аби поїсти, отримати якийсь харч з собою або ж вдома дочекатися наших волонтерів, які прийдуть з обідом та добрим словом підтримки й розради.

Завдяки зібраним раніше коштам, в тому числі і за допомогою Української Біржі Благодійності, нам вдалося хоча б мінімально облаштувати невелике приміщення, де ми приймаємо для видачі обідів та харчування наших підопічних, аби це не відбувалося в холодну пору року прямо на вулиці. Однак нам дуже не вистачає звичайних, нормальних гігієнічних умов для цього приміщення, обігріву та ще деяких необхідних ремонтних робіт, щоб умови для роздачі й прийому їжі, і навіть просто для перебування взимку цих людей, були б прийнятними. Часто в зимову пору року це єдине місце, де такі люди можуть провести якийсь час в теплі та  затишку.

Тому звертаємося до всіх небайдужих з проханням про допомогу у придбанні найнеобхідніших ремонтних матеріалів, аби привести приміщення Благодійної їдальні до мінімально нормального стану для перебування та харчування стареньких самотніх та хворих, аби вони і взимку мали змогу щодня прийти в тепле й сухе місце і отримати гарячий обід та добре слово від тих, кому не все одно.

Наперед вдячні за кожну пожертвувану Вами гривню на цю хорошу справу, і нехай добро й достаток повертаються до Вас примножені у стократ!

 

ID: 6647
Підтримали
Victoria
22.01.2021 00:31
83,02 грн.
Благодійна допомога
21.01.2021 22:05
2549,03 грн.
Благодійна допомога
21.01.2021 16:29
200,00 грн.
Благодійна допомога
21.01.2021 15:35
50,93 грн.
Благодійна допомога
21.01.2021 11:06
267,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Давайте спишемо мотлох швидше. Постіль
Підтримати
Соціальна допомога
Давайте спишемо мотлох швидше. Постіль
Благенька постіль мало не розлазиться в руках – її давно пора було б списати, але замінити нічим. Але ж …
Турбота – назустріч нікопольцям
Підтримати
Соціальна допомога
Турбота – назустріч нікопольцям
Завдяки проєкту ми закупимо підгузки для 88 стареньких людей та одиноких лежачих хворих, котрі проживают…
Облаштування бомбосховища в Центрі допомоги дітям
Підтримати
Соціальна допомога
Облаштування бомбосховища в Центрі допомоги дітям
Мета цього проєкту – забезпечити облаштування бомбосховища в Центрі допомоги дітям "Місто щасливих дітей…
Ініціатива "Новий Подих"
Підтримати
Соціальна допомога
Ініціатива "Новий Подих"
Завдяки проєкту ми організуємо 7-денний табір для 15 дружин військовослужбовців та їхніх 20 дітей у цен…
Показати всі