До дитячого садочку – своїми ніжками
До дитячого садочку – своїми ніжками
Завершений

До дитячого садочку – своїми ніжками

Проєкт здійснює
Розпочато: 27.11.2014
Рівне
Завершений
Всього зібрано
7890,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
7890,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

З Даниїлом та його мамою ми знайомі вже більше року. У свої майже 4 дитина досі не може ходити. Тому хлопчика потрібно поставити на ноги, адже він уже стільки пережив за своє не таке ще довге життя: на третю добу після народження у Дані стався внутрішній крововилив у мозок, проте попри прогнози лікарів, він вижив. І це було справжнім дивом. Важко уявити, скільки сил та терпіння прикладає Даніна мама, аби одного дня її син пішов самостійно. Давайте подаруємо цій сім'ї ще одне диво!

Цього разу розповідати про нашого підопічного буде мама – найближча людина в світі, яка подарувала життя.

"Мене звати Ольга, я мама "особливої дитини", хочу коротко розповісти вам нашу історію. П’ять років подружнього життя не принесли нам народження бажаної дитини. Ми пройшли багато обстежень, ще більше лікування. Але результату не було. І ось, коли ми по-справжньому замислилися над тим, як всиновити дитину, виявилося, що я вагітна. Не було меж нашому щастю!

Хоча вагітність протікала без ускладнень, Даня народився 8-місячним. Легені у нього розкрилися погано. Це спровокувало важкий стан, реанімацію, штучну вентиляцію легенів. На третю добу під апаратом ШВЛ стався внутрішньо мозковий крововилив. І прогноз лікарів – жити не буде! Але Даня вижив. Місяць ми провели в реанімації.

Повернулися додому – і розпочалася боротьба: масажі, ЛФК, іпотерапія, реабілітаційні центри – Львів, Київ, Хмельницький, безперервне медикаментозне лікування. Але не дивлячись на усі наші зусилля, у віці 1 року нам поставили діагноз – спастична тетраплегія, відставання у стато-кінетичному, мовному розвитку, судомний синдром. Та незважаючи на невтішні прогнози лікарів, ми маємо позитивні результати.

Даня – дуже веселий і життєрадісний хлопчик. Дуже любить слухати музику, навіть займається з професійним педагогом і вже вміє грати на барабані. А вмінню сидіти ми завдячуємо нашому "іпотерапевту", якого звати Буян. Три рази на тиждень ми відвідуємо кінноспортивну школу "Патріот". Дуже любимо мультики, а найбажанішими іграшками є комп’ютер та мобільний телефон. Лікарі оцінюють Даню як перспективну дитину, якій для того, щоб піти потрібні постійні реабілітації. Для того, щоб наздогнати своїх однолітків – заняття з логопедом, психологом, медикаментозне лікування.

У 2014 році на реабілітації ми з синочком були 6 разів. Даня дуже подорослішав і зміцнів. Навчився повзати, впевнено сидіти. Він спілкується, хоча проблеми з мовою маємо. Але тривають заняття з логопедом і психологом, і позитивні результати є. Ми не залишили занять з нашим "іпотерапевтом" Буяном. З осені 2015 року готуємося піти в садочок. Нам зараз це дуже потрібно, бо досягли того віку, коли потрібно вчитися спілкуватись та існувати з іншими людьми. Але тут з'явилася така проблема – в садочок не хочуть брати дитину, яка самостійно не ходить. А нам до цього ще так небагато потрібно! Зараз у Дані загіпсовані ніжки, бо основною перепоною до самостійної ходьби є неправильна постановка стопи. Гіпсуємось цього року вже втретє, адже дитина швидко росте, і сухожилля не встигає, потрібно розтягувати.

Тому звертаємося до вас із проханням допомогти нам поїхати на реабілітацію. Чим краще Дані, тим більше занять потрібно, щоб не втратити досягнутого. Фінансово це підняти наша родина не в силі. У нашій сім'ї працює лише тато – він будівельник, його заробітна плата носить сезонний характер і становить приблизно 4 000 грн на місяць, на вихідних він підробляє ремонтами у приватному порядку, але нам все одно цього не вистачає. На даний момент всі заощадження родини вичерпано, а нам ще так багато потрібно зробити для нашого синочка, адже маємо мрію і надію, що одного дня він піде самостійно. Просимо всіх, кому не байдуже, хто розуміє, як у наш час тяжко повернути здоров’я, хто знає, як важко і неспокійно батькам за здоров’я своїх дітей. Будь ласка, допоможіть нашій дитині одужати! Дуже хочеться бачити нашого синочка здоровим та усміхненим, топаючим своїми ніжками по дитячих майданчиках, граючись з іншими дітками, мріємо радіти його успіхах в розвитку."

Ось така історія про Даниїла, якому потрібна наша з вами допомога. Батьки хлопчика не зупиняються перед труднощами, використовують всі можливості і шанси для регулярних курсів реабілітацій свого синочка. Сьогодні їм потрібна допомога – наступний курс заплановано в квітні 2015 року в Трускавці. Вартість такої путівки становить 7 890 грн. З вашою допомогою Даня не пропустить черговий курс реабілітації, яка наблизить його до радісного дня, коли він зможе самостійно піти.

 

ПІБ: Мосійчук Даниїл Павлович, 26.01.2011 р.

Місто: Рівне

Діагноз: ДЦП, спастична диплегія. Затримка психомоторного розвитку. Судомний синдром в стадії медикаментозної ремісії.

ID: 1198
Підтримали
Благодійна допомога
01.12.2014 14:24
2840,00 грн.
Благодійна допомога
01.12.2014 14:16
100,00 грн.
Благодійна допомога
01.12.2014 13:35
50,00 грн.
Благодійна допомога
01.12.2014 13:28
10,00 грн.
Благодійна допомога
01.12.2014 13:12
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Семирічний Олежик потребує лікування
Підтримати
Здоров'я
Семирічний Олежик потребує лікування
Все почалося з трьох років, коли Олег пішов у дитсадок. Дитина поводила себе незвично – Олег закривав ву…
Подаруй шанс на відновлення
Підтримати
Здоров'я
Подаруй шанс на відновлення
Lviv Croissants приєднуються до благодійної ініціативи, щоб допомогти зібрати 100 мільйонів на проєкт “П…
"Мрію побачити перші кроки сина"
Підтримати
Здоров'я
"Мрію побачити перші кроки сина"
Артемчик не може ходити через пухлину, яку лікували з народження. Ще в одеському пологовому запідозрили …
Київська обласна дитяча лікарня потребує допомоги
Підтримати
Здоров'я
Київська обласна дитяча лікарня потребує допомоги
Мета нашого проєкту – придбати сучасний апарат для ультразвукового дослідження (УЗД) в КНП КОР "Київська…
Показати всі