Долучися до порятунку Гліба! 2
Долучися до порятунку Гліба! 2
Завершений

Долучися до порятунку Гліба! 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 24.07.2023
Харківська обл.
Завершений
Всього зібрано
33861,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
33861,00 грн.

Гліб із родиною повернувся додому з-за кордону, і поки життя та лікування ввійде у хоч і важке, але вже налаштоване до повномасштабної війни звичайне русло – їм дуже потрібна підтримка. 

Від народження Гліб бореться з важкою хворобою, яка руйнує його організм. Хлопчику щоденно необхідні ліки, інгаляції і фізіотерапія. Лише так він може дихати, лише так він може жити. Ранок хлопчика починається на годину раніше, ніж у його однолітків, щоб встигнути зробити інгаляцію і прийняти ліки. Його день повністю розписаний під процедури. 

Люди із муковісцидозом буквально виборюють кожен свій день. Через генетичну поломку в організмі всі секрети значно густіші, аніж повинно бути. Найбільше страждають легені, у яких накопичується густа мокрота і система травлення: їжа погано засвоюється, вага важко і повільно набирається. У Гліба сильно порушена робота печінки: печінкова недостатність перейшла у цироз печінки. 

Ми включили у збір запас життєво необхідних ліків та вакцину від пневмокока для Гліба. Хлопчику дуже потрібна наша допомога, щоб набратися сил і дати відсіч хворобі.

Повне ім’я: Сивогривов Гліб Русланович, 24.08.2013 р.
Місто: смт Золочів, Харківська область
Діагноз: муковісцидоз
ID: 8868
Підтримали
35
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
9350 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
29.07.2023 00:00
9350,00 грн.
Благодійна допомога
28.07.2023 18:30
5000,00 грн.
Благодійна допомога
28.07.2023 14:24
200,00 грн.
Благодійна допомога
28.07.2023 13:38
100,00 грн.
Благодійна допомога
28.07.2023 13:37
7000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Підібрати ключики до Олексія. 2
Підтримати
Здоров'я
Підібрати ключики до Олексія. 2
Олексію 10 років – непростий вік через швидкий ріст, тому він особливо потребує регулярної та комплексно…
Стрес сприяв появі діабету
Підтримати
Здоров'я
Стрес сприяв появі діабету
Марійка була довгоочікуваною та бажаною дитиною, зростала в любові обох батьків, майже не хворіла. Та, н…
88001 - SMS-благодійність
Підтримати
Здоров'я
88001 - SMS-благодійність
Зібрані за номером 88001 благодійні кошти буде спрямовано на проєкти, мета яких – допомогти хворим дітям…
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Підтримати
Здоров'я
Незламна мама: відроджуємо жінок задля відродження України
Ми збираємо кошти на реабілітацію 100 осіб – жінок і дітей, які постраждали від війни в Україні. (У варт…
Показати всі