Допомога дитячий лікарні в м. Боярка
Допомога дитячий лікарні в м. Боярка
Завершений

Допомога дитячий лікарні в м. Боярка

Розпочато: 08.04.2022
Київська обл.
Завершений
Всього зібрано
106050,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
106050,00 грн.

Тільки декілька днів тому Київську область звільнили від російських окупантів. Місто Боярка теж потрапило до місць, де відбулося зіткнення та бомбардування, але на щастя, Київська обласна дитяча лікарня не постраждала. До неї потрапляють майже всі діти та вагітні в районі, а відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії недоношених та новонароджених дітей продовжує приймати маленьких пацієнтів. 

Щороку у відділенні лікується майже 140-160 новонароджених, з яких близько 98% потребують дихальної підтримки. Передчасно народжені діти становлять половину від пролікованих, біля 34% - з екстремально низькою та дуже низькою масою тіла при народженні, яким необхідний спеціалізований інтенсивний догляд та виходжування. Пацієнти відділення - передчасно народжені діти та діти з важкою перинатальною патологією, які потребують проведення тривалої респіраторної терапії, інфузійної терапії, безперервного моніторингоу життєвоважливих функцій.

Для того, щоб забезпечити роботу відділення необхідно придбати два медичних прилада, а саме пульсоксиметр та шприцевий насос (інфузомат). 

Передчасно народжена дитина потребує постійного моніторингу з боку лікарів, контроль і підтримку життєво важливих функцій організму, що розвивається – дихання і серцебиття. Існує безліч патологій, розвиток яких супроводжується хронічною нестачею кисню в крові дитини. Саме для виявлення кисневого голодування і контролю серцебиття маленьких пацієнтів призначений пульсоксиметр. У разі критичних випадків в апараті встановлена система оповіщення. 

Також важливим при виходжуванні є проведення методу інфузійної терапії. Проведення такої терапії передчасно народженим дітям можлива тільки за допомогою спеціальних пристроїв – шприцевих насосів (інфузоматів), що подають рідину для внутрішньовенного харчування з точно розрахованої швидкістю і захищають судини головного мозку від перевантаження рідиною. Насос призначений для подачі медикаментів з високою точністю як при високих, так і при низьких швидкостях інфузії. Насос має систему контролю і сигналізації, а також вбудований акумулятор. Все це забезпечує безперервний режим роботи насоса під час транспортування пацієнта або при відключенні електроживлення, а також стежить за справною роботою насоса, запускає звуковий сигнал тривоги, визначаючи його причину. 

В рамках проєкту ми зможемо закупити два важливих апарата, що дозволить рятувати життя дітей. 

ID: 8052
Підтримали
Благодійна допомога
08.04.2022 20:49
106050,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Хібукі терапія
Підтримати
Здоров'я
Хібукі терапія
Завдяки проєкту діти будуть мати можливість знайти свого песика-обіймаку, який допоможе впоратися з боле…
Ваш внесок змінить життя Каріни!
Підтримати
Здоров'я
Ваш внесок змінить життя Каріни!
У Карини велика втрата слуху (глухота 4 ступеня), і їй необхідні потужні апарати, вартість яких значна. …
Не втрачаймо ні хвилини заради Аріни! 4
Підтримати
Здоров'я
Не втрачаймо ні хвилини заради Аріни! 4
В один момент життя цієї дівчинки перевернулося з ніг на голову: коли Аріні виповнився рік, вона наче за…
Сертифікати на ліки самотнім літнім людям
Підтримати
Здоров'я
Сертифікати на ліки самотнім літнім людям
Підтримуючи цей проєкт будь-якою сумою, ви допомагаєте забезпечити необхідними ліками самотніх хворих лю…
Показати всі