Допомога діткам, що постраждали від війни
Допомога діткам, що постраждали від війни

Допомога діткам, що постраждали від війни

Проєкт здійснює
Розпочато: 10.05.2023
Хмельницький
Активний
Залишилось зібрати
25619,00 грн.
Зібрано у відсотках
14%
Потрібно зібрати
30000,00 грн.

Через війну в Україні тисячі дітей стали свідками психотравмувальних подій, отримали фізичні та моральні травми, разом із батьками були змушені втікати у відносно безпечні міста й села, аби вижити. Багато таких діток зараз перебувають серед нас, більшість із них втратили дім, друзів, улюблені речі й іграшки… А дехто втратив найдорожче – рідних людей. На їх маленьке життя випали страшні й зовсім недитячі випробування й проблеми. Багато з цих діток вливаються та соціалізуються у наших містах, знаходять друзів та заняття до душі у своєму новому оточенні, навчаючись жити заново та відновлюватися від пережитого.

Чудово, що значна кількість таких дітей починає відвідувати місцеві мистецькі студії, адже через заняття мистецтвом, зокрема народною хореографією, вони набагато швидше реабілітуються психологічно та фізично, переймають місцеві звичаї, долучаються до суспільного життя, знаходять нових друзів. Усе разом спричиняє цілющий вплив на їхню психіку, тіло та свідомість. В такому середовищі дітки, що постраждали від наслідків війни, набагато швидше та якісніше оговтуються від пережитих жахіть, стабілізуються психічно та розвиваються фізично. Це надзвичайно важливо для усіх нас, оскільки ці діти і є майбутнім нашої країни й нашої нації.

Саме з таким запитом – допомогти цим дітям, а також діткам із дуже бідних родин, повноцінно займатися, посприявши у придбанні необхідного для занять та подальших виступів нарівні з іншими дітками, до нас звернувся керівник однієї з хореографічних студій народного українського танцю. Викладачі студії займаються з такими дітками безкоштовно, однак одяг для повноцінних занять та виступів придбати конче необхідно. Завдяки коштам, зібраним на dobro.ua, планується придбати тренувальний та сценічний одяг для 24 діток-учасників хореографічної студії на Хмельниччині.

Завдяки наявності відповідного одягу ці діти почуватимуться повноцінними, зможуть займатися та виступати разом із місцевими дітьми зі звичайних родин, соціалізуватися, розвиватися, психологічно реабілітуватися, а також – пізнавати через народний танець й пропагувати українську культуру, що, своєю чергою, формуватиме нове покоління патріотично налаштованих молодих людей, що знають та цінують своє коріння та власну етнічну приналежність та самобутність, як нації й народу.

ID: 8744

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
15.06.2024 00:08
250,00 грн.
Благодійна допомога
10.05.2024 12:14
200,00 грн.
Благодійна допомога
15.04.2024 12:53
200,00 грн.
Paul Zavorotnikov
14.03.2024 10:23
30,00 грн.
Rostyslav Lesiuk
12.03.2024 20:41
550,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Харків. Циркове мистецтво для дітей
Підтримати
Культура та спорт
Харків. Циркове мистецтво для дітей
Всім відомий факт, що невід’ємною умовою міцного здоров’я дитини є спорт та регулярні фізичні вправи. Зв…
Спорт єднає
Підтримати
Культура та спорт
Спорт єднає
Завдяки проєкту ми доповнимо спортивний майданчик у Дитячому містечку "Дім Ангела" драбиною з турніком. …
Екскурсії для літніх людей
Підтримати
Культура та спорт
Екскурсії для літніх людей
Похилий вік – часто критичний період у житті кожного. Людина, яка все життя працювала та вела активне жи…
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Підтримати
Культура та спорт
Скарбничка категорії "Культура та спорт"
Кошти з цієї Скарбнички йдуть на проєкти, заходи та ініціативи, мета яких - культурний та спортивний роз…
Показати всі