Допомога для Тетянки
- Про проєкт
- Новини 1
- Донори 233
- Звіти та документи8
- Коментарі
Тетянці 17 років, попереду в неї прекрасні роки молодості і радості, але все чудове в її житті перекреслила хвороба. Тані в 2013 році поставили страшний діагноз – лімфогранулематоз. Розпочався тривалий процес лікування. Родина Тані звертається з проханням допомогти зібрати кошти на 2 упаковки "Віфенду". Родина Тетяни багатодітна, у неї є сестричка-близнюк і брат. Мама сама виховує трьох дітей, тому не має де взяти коштів на лікування. І їй ні на кого сподіватися.
Танюша – скромна і серйозна дівчинка, вона старанно вчилася в школі і добре її закінчила в 2012 році. Дівчина мріяла стати кухарем і смачно готувати на всю свою велику родину. Тетянка вступила до кулінарного училища. Із задоволенням ходила на заняття і раділа новому цікавому етапу свого життя.
В лютому 2013 року дівчинка стала себе погано почувати і звернулася до Центральної районної лікарні за медичною допомогою, їй провели обстеження. Результати аналізів були поганими. Тетяна була госпіталізована, і в той же день її перевели в Дніпропетровськ у інфекційне відділення. Там були проведені всі аналізи, і Тетяну перевели у відділення хірургії, де була здійснена операція з видалення лімфовузла і взята пункція кісткового мозку. В результаті обстеження було поставлено діагноз – лімфогранулематоз. Так Тетяна стала пацієнтом відділення гематології ОДКЛ.
Тетянка проходить тривалий процес лікування, а також страх, біль і невідомість. Внаслідок затяжної хіміотерапії організм дівчини дуже ослаб, у Тетянки виявили небезпечну грибкову інфекцію. Дівчина вже довго бореться з інфекцією за допомогою дорогих препаратів. Тетянці для продовження терапії необхідний протигрибковий препарат "Віфенд". Вартість 1 упаковки – 11 117 грн, на курс необхідно 2 упаковки.
Давайте допоможемо виконати мрію Тетянки – продовжити вчитися і, звичайно ж, бути здоровою!
ПІБ: Пайгіна Тетяна Іванівна, 23.06.1997 р.
Місто: Дніпропетровська область
Діагноз: лімфогранулематоз
| ID: | 1180 | 
|  | 
                        
                            
                            
                                
                                    Влад Щербанюк
                                
                            
                        
                        08.01.2015 22:34 | 1040,00 грн. | 
|  | 
                        
                            
                            
                                Благодійна допомога
                            
                        
                        08.01.2015 21:06 | 25,00 грн. | 
|  | 
                        
                            
                            
                                Благодійна допомога
                            
                        
                        08.01.2015 20:55 | 20,00 грн. | 
|  | 
                        
                            
                            
                                Благодійна допомога
                            
                        
                        08.01.2015 20:16 | 30,00 грн. | 
|  | 
                        
                            
                            
                                Благодійна допомога
                            
                        
                        08.01.2015 18:55 | 50,00 грн. | 
 
                    
                 БФ "Сподіваюсь і вірю"
                                        
                                        БФ "Сподіваюсь і вірю"
                                         
            
            
             
            
            
             
            
            
             
            
            
            