Допомога маленьким пацієнтам Києва та Львова
Допомога маленьким пацієнтам Києва та Львова
Завершений

Допомога маленьким пацієнтам Києва та Львова

Розпочато: 27.09.2022
Київ і Львів
Завершений
Всього зібрано
475085,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
475085,00 грн.

Попри жахи, які відбуваються на нашій українській землі, життя продовжується. Діти народжуються, а лікарі цілодобово надають допомогу тим, хто цього потребує. Матеріально технічного забезпечення в лікарнях на жаль не вистачає і лікарі змушені звертатись за допомогою до благодійників. Наша мета підтримати їх у важкі часи та закупити медичне обладнання, що допоможе рятувати дітей. В рамках цього проєкту допомога буде надана відділенню виходжування передчасно народжених дітей Національної дитячої спеціалізованої лікарні "ОХМАТДИТ" та відділенню для новонароджених дітей з пренатальною патологією Лікарні св. Миколая у Львові.   

Відділення "ОХМАТДИТу" приймає маленьких пацієнтів з усіх куточків України. Це передчасно народжені діти з критично маленькою вагою тіла, в зоні ризику, яким необхідно надавати кваліфіковану медичну допомогу. Кожного року тут надають допомогу понад 200 дітям, яким не змогли би надати допомогу в інших лікувальних закладах країни. В рамках проєкту ми маємо на меті придбати сучасний білірубінометр, який дозволяє неінвазивно, майже цілодобово слідкувати за рівнем злого білірубіну в крові новонародженої дитини та проводити лікування жовтяниці. 

Жовтяниця новонароджених – це поява видимого жовтого забарвлення шкіри, слизових оболонок, склер дитини внаслідок підвищення рівня білірубіну в крові новонародженого. У 80% недоношених дітей внаслідок підвищення вмісту білірубіну в крові розвивається жовтяниця, яку необхідно лікувати, інакше маленька нерозвинена печінка в будь-який момент може відмовити. Як же розпізнати фізіологічну і патологічну жовтяницю? Для цього існують спеціальні апарати під назвою "транскутанні білірубінометри". Це компактний пристрій для черезшкірного вимірювання рівня білірубіну у новонароджених. Через шкірний вимір рівня білірубіну є неінвазивною і, відповідно, безболісною альтернативою традиційним аналізам крові. Немає потреби в заборі крові у пацієнта, що є великим стресом для малюків та їх батьків. Результат аналізу відомий вже через кілька секунд. У поєднанні з іншими клінічними симптомами це дозволяє в короткі терміни прийняти правильне рішення про вибір подальшої тактики ведення маленького пацієнта.

Відділенню для новонароджених дітей з пренатальною патологією львівського пологового будинку необхідно закупити два фетальні монітори. Тут народжуються діти з західного регіону та діти переселенців, які потребують хірургічної допомоги з анестезіологічним супроводом та маленькі пацієнти, що мають патології. Ці монітори є оптимальним варіантом для проведення кардіотокографії в стаціонарі та є незамінним при діагностиці. Фетальний монітор має кольоровий TFT монітор з відображенням інформації в графічному і цифровому вигляді, можливість підключення до центральної станції, система тривоги дозволяють використовувати дане обладнання не тільки в антенатальному періоді, але також для діагностичної оцінки стану плода і скоротливу здатність матки протягом усього періоду пологів. Кардіотокографія є одним з провідних методів оцінки стану плода в антенатальному періоді, що дозволяє лікарям вчасно приймати рішення та рятувати життя тих, кому потрібна хірургічна медична допомога. 

Це важливе медичне обладнання здатно рятувати життя дітей, а лікарям дає змоги якісно надавати медичні послуги. Підтримайте проєкт та допоможіть маленьким пацієнтам Києва та Львова! 

ID: 8329
Підтримали
Monobank
09.11.2022 10:07
337110,02 грн.
Благодійна допомога
08.11.2022 23:14
290,00 грн.
Благодійна допомога
06.11.2022 02:06
250,00 грн.
Игорь Цьох
04.11.2022 13:23
100,00 грн.
Благодійна допомога
02.11.2022 10:15
100,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Одеський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Одеський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Макар: шлях до свободи руху
Підтримати
Здоров'я
Макар: шлях до свободи руху
Макарчик – дуже бажана дитина, він радісний і комунікабельний хлопчик, і хоч він ще не вміє висловлювати…
Розгадати Настіну загадку
Підтримати
Здоров'я
Розгадати Настіну загадку
Десятирічна Настуся – загадка для лікарів. Розгадати її можуть лише генетики, але вартість обстеження не…
Марік Прекрасний потребує допомоги
Підтримати
Здоров'я
Марік Прекрасний потребує допомоги
Марік Прекрасний – саме так рідні називають 4-місячного малюка, який вже змалку веде боротьбу за життя. …
Показати всі