Допомога новонародженим малюкам в Запоріжжі
Допомога новонародженим малюкам в Запоріжжі
Активний

Допомога новонародженим малюкам в Запоріжжі

Розпочато: 10.05.2023
Запоріжжя
Активний
Залишилось зібрати
479249,08 грн.
Зібрано у відсотках
44%
Потрібно зібрати
868108,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Запоріжжя є островом надії для тих, хто тікав від війни з Донецької, Запорізької та Херсонської областей. Тут знаходять прихисток ті, чиї будинки, життя та все накопичене роками було знищено в один момент із приходом військ рф. Люди тікають з маленькими дітьми, вагітні жінки під вибухами, ризикуючи життям, опиняються на українській території, і всі вони потребують якісної медичної допомоги. Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня* працює цілодобово. Тут рятують поранених, хворих та новонароджених дітей. Останнім ми маємо з вами допомогти. Мета цього проєкту – закупити в лікарню аналізатор газів у крові, який допоможе надавати якісну медичну допомогу новонародженим у відділенні реанімації.

Зараз у лікарні немає аналізатора газів у крові, і це дуже ускладнює надання допомоги діткам, які тільки зʼявились на цей світ. Для чого він потрібен? Все дуже просто: це високоефективний прилад для проведення досліджень у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії. Аналізатор дозволяє виконувати повний спектр досліджень: гази крові, електроліти, глюкоза і лактат. Результати аналізу електролітів та газів крові можуть бути отримані менш ніж через 2 хвилини.

Прилад незамінний у приймальних відділеннях для швидкої діагностики ступеня тяжкості стану пацієнтів. В реанімації треба допомогти дитині повноцінно дихати, і для цього одразу ж після народження малюку одягають кисневу маску. При цьому дуже важливо правильно дозувати речовину, адже нестача або надлишок кисню в організмі дитини викликають ускладнення. Скільки потрібно кисню, визначають спеціальними вимірюваннями. Для призначення інтенсивності терапії, подачі кисню та терміну лікування необхідно використовувати аналізатор газів крові – він дозволяє виконати великий спектр всебічного дослідження крові та дає точність результатів.

Портативний і мобільний аналізатор газів крові GEM Premier 3500, який ми мріємо закупити, не вимагає місця в централізованій лабораторії і може також використовуватися безпосередньо біля ліжка пацієнта. А завдяки використанню багатофункціональних картриджів, що містять усі витратні матеріали, GEM Premier 3500 не вимагає обслуговування і заміни електродів, розчинів, місткостей для відходів і газових балонів. Це мрія не кожного лікаря інтенсивної терапії.

Саме такий сучасний аналізатор газів в крові разом з набором картриджів ми маємо на меті закупити в рамках цього благодійного проєкту. І ми сильно розраховуємо на вашу допомогу та підтримку.

*Повна назва лікарні: Комунальне некомерційне підприємство "Запорізька обласна дитяча лікарня" Запорізької обласної ради.

ID: 8742

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
06.06.2023 22:40
500,00 грн.
Сергій Ярош
05.06.2023 19:03
100,00 грн.
Максим Де
05.06.2023 18:10
470,00 грн.
Благодійна допомога
26.05.2023 17:15
100,00 грн.
Благодійна допомога
25.05.2023 13:06
200,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
УЗД для порятунку поспішайок
Підтримати
Здоров'я
УЗД для порятунку поспішайок
Збір коштів спрямований на закупівлю УЗД високого класу для відділення інтенсивного виходжування та ранн…
Щоб малюки дихали
Підтримати
Здоров'я
Щоб малюки дихали
Мета цього проєкту: закупити 20 упаковок препарату Пейона (кофеїну цитрату) в Інститут педіатрії акушерс…
Щасливе дитинство Ази. 3
Підтримати
Здоров'я
Щасливе дитинство Ази. 3
Девʼятирічна Аза з родиною півроку прожила в окупації. Зважаючи на її важке захворювання – справжнє диво…
Термінова допомога Інституту раку в умовах війни
Підтримати
Здоров'я
Термінова допомога Інституту раку в умовах війни
Мета нашого проєкту: закупити в Національний інститут раку модульні монітори та повнолицьові маски, які …
Показати всі