Допомога новонародженим малюкам в Запоріжжі
Допомога новонародженим малюкам в Запоріжжі
Завершений

Допомога новонародженим малюкам в Запоріжжі

Розпочато: 10.05.2023
Запоріжжя
Завершений
Всього зібрано
868108,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
868108,00 грн.

Запоріжжя є островом надії для тих, хто тікав від війни з Донецької, Запорізької та Херсонської областей. Тут знаходять прихисток ті, чиї будинки, життя та все накопичене роками було знищено в один момент із приходом військ рф. Люди тікають з маленькими дітьми, вагітні жінки під вибухами, ризикуючи життям, опиняються на українській території, і всі вони потребують якісної медичної допомоги. Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня* працює цілодобово. Тут рятують поранених, хворих та новонароджених дітей. Останнім ми маємо з вами допомогти. Мета цього проєкту – закупити в лікарню аналізатор газів у крові, який допоможе надавати якісну медичну допомогу новонародженим у відділенні реанімації.

Зараз у лікарні немає аналізатора газів у крові, і це дуже ускладнює надання допомоги діткам, які тільки зʼявились на цей світ. Для чого він потрібен? Все дуже просто: це високоефективний прилад для проведення досліджень у відділеннях реанімації та інтенсивної терапії. Аналізатор дозволяє виконувати повний спектр досліджень: гази крові, електроліти, глюкоза і лактат. Результати аналізу електролітів та газів крові можуть бути отримані менш ніж через 2 хвилини.

Прилад незамінний у приймальних відділеннях для швидкої діагностики ступеня тяжкості стану пацієнтів. В реанімації треба допомогти дитині повноцінно дихати, і для цього одразу ж після народження малюку одягають кисневу маску. При цьому дуже важливо правильно дозувати речовину, адже нестача або надлишок кисню в організмі дитини викликають ускладнення. Скільки потрібно кисню, визначають спеціальними вимірюваннями. Для призначення інтенсивності терапії, подачі кисню та терміну лікування необхідно використовувати аналізатор газів крові – він дозволяє виконати великий спектр всебічного дослідження крові та дає точність результатів.

Портативний і мобільний аналізатор газів крові GEM Premier 3500, який ми мріємо закупити, не вимагає місця в централізованій лабораторії і може також використовуватися безпосередньо біля ліжка пацієнта. А завдяки використанню багатофункціональних картриджів, що містять усі витратні матеріали, GEM Premier 3500 не вимагає обслуговування і заміни електродів, розчинів, місткостей для відходів і газових балонів. Це мрія не кожного лікаря інтенсивної терапії.

Саме такий сучасний аналізатор газів в крові разом з набором картриджів ми маємо на меті закупити в рамках цього благодійного проєкту. І ми сильно розраховуємо на вашу допомогу та підтримку.

*Повна назва лікарні: Комунальне некомерційне підприємство "Запорізька обласна дитяча лікарня" Запорізької обласної ради.

ID: 8742
Підтримали
Monobank
13.07.2023 12:59
90335,60 грн.
Ксюша
13.07.2023 11:41
150,00 грн.
Благодійна допомога
13.07.2023 10:36
200,00 грн.
Благодійна допомога
06.07.2023 22:42
100,00 грн.
Благодійна допомога
29.06.2023 10:50
40000,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Артем втратив слух унаслідок автокатастрофи
Підтримати
Здоров'я
Артем втратив слух унаслідок автокатастрофи
Артему 18 років. Хлопець народився в багатодітній сім'ї, має ще четверо братів і сестер. Коли йому було …
Обладнання для лікарні в Донецькій області!
Підтримати
Здоров'я
Обладнання для лікарні в Донецькій області!
Лікарня у Донецькій області критично потребує медичного обладнання у вигляді резектоскопа. Заклад розрах…
Олексій хоче перемогти хворобу
Підтримати
Здоров'я
Олексій хоче перемогти хворобу
Перші тижні життя Олексій ріс та розвився, згідно з нормами. Час ішов, проте малюк не реагував на звуки,…
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Львівський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі