Допомога пацієнтам Охматдиту
Допомога пацієнтам Охматдиту
Завершений

Допомога пацієнтам Охматдиту

Розпочато: 31.08.2022
Київ
Завершений
Всього зібрано
801965,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
801965,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

З перших днів війни медичні працівники "Охматдиту" рятують життя цивільних, які постраждали від діяльності країни-агресора. До лікарні "Охматдит" постійно доставляють поранених, яким надається швидка кваліфікована медична допомога і госпіталізація. З 24 лютого лікарі вимушені працювати в новому режимі. Під час активний військових дій в Києві в перші дні створилось і запрацювало на повну потужність "Відділення анестезіології та інтенсивної терапії з ліжками ЕКМО". Але його робота неможлива без спеціального лабораторного обладнання. І мета нашого проєкту – виправити це, закупивши високотехнологічну центрифугу для проведення більше ніж 16 аналізів одночасно для важких пацієнтів операційної. 

Лікарі "Охматдиту" надають медичну допомогу громадянам України незалежно від віку і характеру поранення, приймають пацієнтів із деблокованих міст. Найменшому пацієнту, що отримав поранення через війну, був лише місяць від народження, найстаршому – 83 роки. Також лікуються хворі нейрохірургічного профілю найвищої категорії складності. Часто пацієнти поступають для надання допомоги після первинної стабілізації, оскільки якість і рівень надання послуг є чи не найвищими в Україні. На прикладі дівчинки, що отримала уламкове поранення в головний мозок в Миколаєві, і направлена в НДСЛ "Охматдит".

Лікарі продовжують працювати з усім спектром хвороб та травм. Попри складні умови, з моменту відкриття відділення 24 лютого 2022 року проліковано 179 пацієнтів, з них: проведено 5 трансплантації органів дітям, операція на трахеї із застосуванням "штучної легені" – ЕКМО, проліковано 17 потерпілих від війни пацієнтів у надважкому стані.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії з ліжками ЕКМО надає допомогу дітям у важкому стані після оперативних втручань, бере участь у програмі трансплантації органів і тканин, розбудовує систему надання допомоги дітям в критичному стані, у яких звичайні методи лікування неуспішні.

Для покращення якості роботи відділення вкрай потребує лабораторного обладнання, а саме: SAXO ID-reader II (центрифуга і рідер для ID-Cards) в комплекті з комп’ютером, принтером, спеціалізованим програмним забезпеченням ІН-СОМ та джерелом безперебійного живлення та стартовим набором реагентів. Саме це обладнання є першим на шляху отримання результатів більше ніж 90% всіх аналізів, яких найбільша кількість потребує саме відділення реанімації.

Придбане медичне обладнання забезпечить правильне та повноцінне функціонування всього відділення, а отже дозволить лікарям рятувати тисячі пацієнтів щороку. 

*Фото проєкту: джерело сторінка лікарні "Охматдит" у фейсбук.

ID: 8261
Підтримали
Благодійна допомога
31.08.2022 13:35
801965,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Обладнання для лікування шлункових кровотеч
Підтримати
Здоров'я
Обладнання для лікування шлункових кровотеч
У Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування необхідне обладнання, яке буде застосовув…
Допоможіть Максиму стати на ноги. 4
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Максиму стати на ноги. 4
Максим – дуже сильний та цілеспрямований юнак, який хоче жити повноцінним життям. З самого народження Ма…
Допомога Україні з Лос-Анджелеса
Підтримати
Здоров'я
Допомога Україні з Лос-Анджелеса
19 березня 7 жінок зібралися в одному з районів Лос-Анджелеса та приготували понад 1000 традиційних укра…
Врятувати життя татові! 2
Підтримати
Здоров'я
Врятувати життя татові! 2
Дорогі донори! Знову за допомогою до нас звертається родина Андрія Платонова. Чотири роки тому раптова х…
Показати всі