Допомога пацієнтам Охматдиту
Допомога пацієнтам Охматдиту
Завершений

Допомога пацієнтам Охматдиту

Розпочато: 31.08.2022
Київ
Завершений
Всього зібрано
801965,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
801965,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

З перших днів війни медичні працівники "Охматдиту" рятують життя цивільних, які постраждали від діяльності країни-агресора. До лікарні "Охматдит" постійно доставляють поранених, яким надається швидка кваліфікована медична допомога і госпіталізація. З 24 лютого лікарі вимушені працювати в новому режимі. Під час активний військових дій в Києві в перші дні створилось і запрацювало на повну потужність "Відділення анестезіології та інтенсивної терапії з ліжками ЕКМО". Але його робота неможлива без спеціального лабораторного обладнання. І мета нашого проєкту – виправити це, закупивши високотехнологічну центрифугу для проведення більше ніж 16 аналізів одночасно для важких пацієнтів операційної. 

Лікарі "Охматдиту" надають медичну допомогу громадянам України незалежно від віку і характеру поранення, приймають пацієнтів із деблокованих міст. Найменшому пацієнту, що отримав поранення через війну, був лише місяць від народження, найстаршому – 83 роки. Також лікуються хворі нейрохірургічного профілю найвищої категорії складності. Часто пацієнти поступають для надання допомоги після первинної стабілізації, оскільки якість і рівень надання послуг є чи не найвищими в Україні. На прикладі дівчинки, що отримала уламкове поранення в головний мозок в Миколаєві, і направлена в НДСЛ "Охматдит".

Лікарі продовжують працювати з усім спектром хвороб та травм. Попри складні умови, з моменту відкриття відділення 24 лютого 2022 року проліковано 179 пацієнтів, з них: проведено 5 трансплантації органів дітям, операція на трахеї із застосуванням "штучної легені" – ЕКМО, проліковано 17 потерпілих від війни пацієнтів у надважкому стані.

Відділення анестезіології та інтенсивної терапії з ліжками ЕКМО надає допомогу дітям у важкому стані після оперативних втручань, бере участь у програмі трансплантації органів і тканин, розбудовує систему надання допомоги дітям в критичному стані, у яких звичайні методи лікування неуспішні.

Для покращення якості роботи відділення вкрай потребує лабораторного обладнання, а саме: SAXO ID-reader II (центрифуга і рідер для ID-Cards) в комплекті з комп’ютером, принтером, спеціалізованим програмним забезпеченням ІН-СОМ та джерелом безперебійного живлення та стартовим набором реагентів. Саме це обладнання є першим на шляху отримання результатів більше ніж 90% всіх аналізів, яких найбільша кількість потребує саме відділення реанімації.

Придбане медичне обладнання забезпечить правильне та повноцінне функціонування всього відділення, а отже дозволить лікарям рятувати тисячі пацієнтів щороку. 

*Фото проєкту: джерело сторінка лікарні "Охматдит" у фейсбук.

ID: 8261
Підтримали
Благодійна допомога
31.08.2022 13:35
801965,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Датчики, що контролюють дитячі життя. 2
Підтримати
Здоров'я
Датчики, що контролюють дитячі життя. 2
Мета цього проєкту – зібрати кошти для придбання датчиків контролю пульсу і сатурації кисню для новонаро…
Лікарям дитячого будинку потрібні медикаменти
Підтримати
Здоров'я
Лікарям дитячого будинку потрібні медикаменти
Ці діти не мають ні сімей, ні батьків. Весь тягар пошуку потрібного препарату лягає на керівництво дитяч…
Тим, хто на межі між життям і смертю
Підтримати
Здоров'я
Тим, хто на межі між життям і смертю
"Реанімація, суми на ліки кожного дня шалені, продавати нам давно нічого", – кажуть батьки. Дитина хворі…
Маленьке щастя потребує лікування
Підтримати
Здоров'я
Маленьке щастя потребує лікування
Ігор – це маленьке щастя для його батьків, адже він дуже бажаний хлопчик. Малюк народився здоровим, жодн…
Показати всі