Допомога передчасно народженим діткам
Допомога передчасно народженим діткам
Завершений

Допомога передчасно народженим діткам

Розпочато: 10.09.2019
Одеса і Херсон
Завершений
Всього зібрано
96729,72 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
96729,72 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Передчасні пологи майже завжди несподівані, вони лякають невідомістю результату, переживаннями, адже на перший план виходять страхи за здоров'я малюка, який народиться недоношеним. Сучасні методи надання невідкладної допомоги та виходжування недоношених дітей, народжених у термін від 26 до 28 тижнів, дозволяють більшості дітей зберегти життя. Але для цього необхідна наявність сучасного обладнання в лікарнях. 

У дітей, що народилися в терміні від 28 до 32 тижнів, через незрілість легенів будуть більш серйозні проблеми з самостійним диханням, і їм з більшою ймовірністю буде необхідна допомога у вигляді допоміжної (СРАР) або штучної вентиляції. Також у цій категорії дітей частіше виникають інші проблеми, пов'язані з незрілістю: вони більш уразливі до інфекції, порушень мозкового кровообігу, крововиливів, неспецифічного ентероколіту (НЕК), розвитку проблем із зором (ретинопатія). Для їх виходжування потрібно більше часу, зусиль, терпіння і ресурсів. Однак при сучасному рівні неонатальної допомоги шанс вижити у таких дітей досить високий – 95-98%. І багато хто з таких дітей ростуть в подальшому абсолютно здоровими.

"Золотим стандартом" моніторингу в пологовій залі при наданні первинної іреанімаціонної допомоги недоношеним новонародженим є моніторинг показників методом пульсоксиметрії. Реєстрація показників методом пульсоксиметрії починається з першої хвилини життя. Пульсоксиметр є найважливішим засобом моніторингу в сучасній практиці виходжування недоношених діток. Це неінвазивний медичний пристрій, який перевіряє рівень кисню в крові пацієнта і видає сигнал тривоги, як тільки він виявляє найменшу небезпечну зміну. Такий, на перший погляд, нехитрий і невеликий прилад, як виявилося, має досить-таки складний принцип роботи. Якщо описувати в двох словах, то пульсоксиметр складається з декількох основних деталей: датчика зі світлодіодами (дві різні хвилі – інфрачервона і червона), мікропроцесора і дисплея.

Датчики налаштовані спеціальним чином, в процесі включення приладу вони випромінюють світло, яке проходить через тканини і поглинається кров'ю. Ступінь поглинання буде прямо залежати від ступеня насиченості киснем гемоглобіну в крові. Всі дані обробляються мікропроцесором і подаються на дисплей у вигляді цифрових значень або графіків. Зазвичай прилад запам'ятовує попередні значення, які дозволяють вивчати всю історію хвороби наочно. Без них неможливий моніторинг за показниками життя малюка. І так важливо, щоб у кожного малюка був свій прилад.

Інфузійна терапія нині є одним з найважливіших лікувальних заходів під час виходжування недоношених діток, покликана вирішувати широке коло медичних завдань. Жодна з сучасних методик інтенсивної терапії і реанімації не обходиться без застосування інфузії. Вона забезпечує введення медикаментів і харчування діткам. Сучасна інфузійна терапія у багатьох випадках вимагає введення препарату протягом тривалого часу мікродозами, що технічно неможливо без інфузійних шприцевих насосів дозаторів (інфузоматів) для інфузійної терапії. Це найбільш перспективні пристрої, що дозволяють точно розрахувати необхідну дозу і швидкість введення лікарського засобу, а також захищають від попадання в вену повітря після закінчення процедури. Інфузійний насос грає важливу роль в клінічній практиці при лікуванні передчасно народжених дітей – він дозволяє вводити препарати в точно розрахованому дозуванні, уникаючи її перевищення. Шприцеві насоси (інфузомати) – це те, без чого неможливо виходити дитину.

На жаль, рівень фінансування державою наших лікарень залишає бажати кращого. У лікарів просто немає обладнання, щоб допомогти всім. Наше завдання виправити це. Мета цього проекту – придбати пульсоксиметр у відділення інтенсивної терапії новонароджених Херсонської міської дитячої клінічної лікарні ім. О.С. Лучанського та інфузійний насос у відділення реанімації Одеської дитячої лікарні ім. академіка Б.Я. Резніка, щоб сучасного обладнання вистачало всім діткам, і всі малюки отримали належний догляд і допомогу.

Підтримати цей проект можна також, відправивши SMS-повідомлення на номер 88001, що існує, аби допомагати закладам охорони здоров'я, а саме: придбання, обслуговування та ремонт медичного обладнання. Після відправлення SMS на номер 88001, 20 гривень з Вашого рахунку зарахуються на цей проект. Подробиці тут

ID: 5405
Підтримали
Благодійна допомога
01.12.2019 18:18
8934,56 грн.
Анонім А
01.12.2019 16:49
101,83 грн.
Іван Василиків
01.12.2019 07:19
10,18 грн.
Благодійна допомога
01.12.2019 01:46
200,00 грн.
Благодійна допомога
01.12.2019 00:40
25,55 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проект завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Доки біжиш – живеш
Підтримати
Здоров'я
Доки біжиш – живеш
Спорт корисний для всіх. Для наших підопічних у спорті – шанс врятувати і продовжити життя на роки. Наш…
Заспокоїти материнське серце
Підтримати
Здоров'я
Заспокоїти материнське серце
У родині Вінничуків одразу двоє хлопчиків живуть із важкою генетичною хворобою. Мамине серце ні на хвили…
Допоможіть мені ходити самостійно! 3
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть мені ходити самостійно! 3
Дорогі донори, знову Вашої допомоги потребує дванадцятирічна Ангеліна Бакланова, дівчинка бореться за св…
Подаруйте Аарону шанс на щасливе дитинство!
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте Аарону шанс на щасливе дитинство!
Важко уявити життя маленьких дітей, які ніколи не бачили своїх рідних, але постійно чують їхні голоси. В…
Показати всі