Допомога передчасно народженим малюкам в Сумах. 2
Допомога передчасно народженим малюкам в Сумах. 2
Завершений

Допомога передчасно народженим малюкам в Сумах. 2

Розпочато: 07.07.2022
Суми
Завершений
Всього зібрано
120300,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
120300,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Майже кожна передчасно народжена дитина, яка виходжується у відділеннях інтенсивної терапії пологових будинків, потрапляє в реанімацію. Хтось тут залишається на декілька днів, хтось на декілька тижнів, а хтось на місяці. Все залежить від часу народження дитини та її ваги. Попри війну життя продовжуються, і навіть у гарячих точках, де ще нещодавно велися активні бойові дії, весь час народжувалися і будуть народжуватись маленькі українці. Тільки за період війни в Сумському клінічному пологовому будинку Пресвятої Діви Марії народилося 440 немовля. 157 дітей потребували термінової медичної допомоги. Мета нашого проєкту – допомогти придбати медичне обладнання в пологовий будинок міста Суми. 

Допомогу чекає відділення інтенсивної терапії новонароджених, постінтенсивного виходжування та постнатального догляду, який тільки за 5 місяців надав допомогу більше двомстам дітям, які потребували невідкладної допомоги. 

При виходжуванні малюків важливим є проведення методу інфузійної терапії. Проведення такої терапії передчасно народженим дітям можлива тільки за допомогою спеціальних пристроїв – шприцевих насосів (інфузоматів), що подають рідину для внутрішньовенного харчування з точно розрахованої швидкістю і захищають судини головного мозку від перевантаження рідиною. Насос призначений для подачі медикаментів з високою точністю як при високих, так і при низьких швидкостях інфузії. Насос має систему контролю і сигналізації, а також вбудований акумулятор. Все це забезпечує безперервний режим роботи насоса під час транспортування пацієнта або при відключенні електроживлення, а також стежить за справною роботою насоса, запускає звуковий сигнал тривоги, визначаючи його причину. 

У всіх дітей, які знаходяться в реанімації, дуже часто виникають ускладнення з легенями, а саме накопичення рідини в легенях, які треба постійно усувати, щоб не було запального процесу. Для цього існує спеціальне медичне обладнання – аспіратори (відсмоктувачі) і від їх наявності часто залежить життя немовляти. У більшості глибоко недоношених легені маленькі і незрілі. Їм досить довго проводиться допоміжна вентиляція легенів. Ми вважаємо за краще використовувати апарати, які не тільки не перешкоджають дитині робити власні дихальні рухи, але і підсилюють їх, якщо вони дуже слабкі. Окреме завдання – харчування. У перші дні життя маленький шлунок може засвоїти лише кілька мілілітрів молока, тому поживні речовини вводять безпосередньо в кров по надтонких трубках.

Зараз лікарня потребує інфузомат та аспіратор для своєї роботи, і саме завдяки підтримці з боку небайдужих людей у нас є шанс допомогти маленьким пацієнтам Сумщини. 

ID: 8170
Підтримали
Благодійна допомога
07.07.2022 14:30
120300,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Кураж: Mental Health 2
Підтримати
Здоров'я
Кураж: Mental Health 2
У серпні Кураж профінансує з прибутку проєкт у сфері ментального здоров'я «Мобільна психологічна бригада…
"Мрію побачити перші кроки сина"
Підтримати
Здоров'я
"Мрію побачити перші кроки сина"
Артемчик не може ходити через пухлину, яку лікували з народження. Ще в одеському пологовому запідозрили …
Зроби безпеку лікарів реальністю
Підтримати
Здоров'я
Зроби безпеку лікарів реальністю
Оснащення лікарень сучасним обладнанням та засобами медичного призначення – одна з пріоритетних завдань,…
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проєкт, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з усієї…
Показати всі