Допомога передчасно народженим малюкам в Сумах. 2
Допомога передчасно народженим малюкам в Сумах. 2
Завершений

Допомога передчасно народженим малюкам в Сумах. 2

Розпочато: 07.07.2022
Суми
Завершений
Всього зібрано
120300,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
120300,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Майже кожна передчасно народжена дитина, яка виходжується у відділеннях інтенсивної терапії пологових будинків, потрапляє в реанімацію. Хтось тут залишається на декілька днів, хтось на декілька тижнів, а хтось на місяці. Все залежить від часу народження дитини та її ваги. Попри війну життя продовжуються, і навіть у гарячих точках, де ще нещодавно велися активні бойові дії, весь час народжувалися і будуть народжуватись маленькі українці. Тільки за період війни в Сумському клінічному пологовому будинку Пресвятої Діви Марії народилося 440 немовля. 157 дітей потребували термінової медичної допомоги. Мета нашого проєкту – допомогти придбати медичне обладнання в пологовий будинок міста Суми. 

Допомогу чекає відділення інтенсивної терапії новонароджених, постінтенсивного виходжування та постнатального догляду, який тільки за 5 місяців надав допомогу більше двомстам дітям, які потребували невідкладної допомоги. 

При виходжуванні малюків важливим є проведення методу інфузійної терапії. Проведення такої терапії передчасно народженим дітям можлива тільки за допомогою спеціальних пристроїв – шприцевих насосів (інфузоматів), що подають рідину для внутрішньовенного харчування з точно розрахованої швидкістю і захищають судини головного мозку від перевантаження рідиною. Насос призначений для подачі медикаментів з високою точністю як при високих, так і при низьких швидкостях інфузії. Насос має систему контролю і сигналізації, а також вбудований акумулятор. Все це забезпечує безперервний режим роботи насоса під час транспортування пацієнта або при відключенні електроживлення, а також стежить за справною роботою насоса, запускає звуковий сигнал тривоги, визначаючи його причину. 

У всіх дітей, які знаходяться в реанімації, дуже часто виникають ускладнення з легенями, а саме накопичення рідини в легенях, які треба постійно усувати, щоб не було запального процесу. Для цього існує спеціальне медичне обладнання – аспіратори (відсмоктувачі) і від їх наявності часто залежить життя немовляти. У більшості глибоко недоношених легені маленькі і незрілі. Їм досить довго проводиться допоміжна вентиляція легенів. Ми вважаємо за краще використовувати апарати, які не тільки не перешкоджають дитині робити власні дихальні рухи, але і підсилюють їх, якщо вони дуже слабкі. Окреме завдання – харчування. У перші дні життя маленький шлунок може засвоїти лише кілька мілілітрів молока, тому поживні речовини вводять безпосередньо в кров по надтонких трубках.

Зараз лікарня потребує інфузомат та аспіратор для своєї роботи, і саме завдяки підтримці з боку небайдужих людей у нас є шанс допомогти маленьким пацієнтам Сумщини. 

ID: 8170
Підтримали
Благодійна допомога
07.07.2022 14:30
120300,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Протези для Незламних
Підтримати
Здоров'я
Протези для Незламних
Мета цього проєкту – придбати 50 біонічних протезів для військових та цивільних, дорослих і дітей.
Я хочу дихати!
Підтримати
Здоров'я
Я хочу дихати!
Страшна хвороба Дюшенна позбавила Ярослава здатності ходити. На жаль, серцеві та дихальні м’язи хлопчика…
Глухота не відніме право на повноцінне життя!
Підтримати
Здоров'я
Глухота не відніме право на повноцінне життя!
Зараз у Артема немає жодного слухового апарату! Хлопчик розмовляє зі значними вимовними дефектами та жес…
Вчасна діагностика слуху – здорове майбутнє дітей!
Підтримати
Здоров'я
Вчасна діагностика слуху – здорове майбутнє дітей!
Діагностика слуху у новонароджених та дітей, які по різним причинам направлені до ЛОРу є однією з необхі…
Показати всі