Допомога пологовому будинку в Києві
Допомога пологовому будинку в Києві
Завершений

Допомога пологовому будинку в Києві

Розпочато: 13.04.2022
Київ
Завершений
Всього зібрано
376700,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
376700,00 грн.

До нас звернулася адміністрація та співробітники КНП "Київський міський пологовий будинок №6" із проханням допомогти їхній лікарні. У відділенні інтенсивної терапії новонароджених із ліжками постінтенсивного виходжування щороку лікується майже 300 новонароджених, 25% з яких потребують дихальної підтримки. Передчасно народжені діти становлять до 50% від пролікованих, майже 25%  з екстремально низькою та дуже низькою масою тіла при народженні, яким необхідний спеціалізований інтенсивний догляд та виходжування. Зараз у пологовому будинку, який розміщений на лівому березі Києва, на день народжується від 4 до 6 немовлят. А медичне обладнання або застаріле, або його взагалі недостатньо для порятунку життів. 

Пацієнти пологового  передчасно народжені діти та діти з важкою перинатальною патологією, які потребують проведення респіраторної терапії, інфузійної терапії, безперервного моніторингу життєво важливих функцій. Тому ми маємо на меті придбати шприцеві інфузійні насоси, пульсоксиметри, поліфункціональні монітори спостереження для лікування дітей. 

Шприцеві інфузійні насоси використовуються для проведення правильної інфузійної терапії, яка можлива тільки за допомогою спеціальних пристроїв. Інфузійні насоси подають рідину для внутрішньовенного харчування з точно розрахованою швидкістю і захищають судини головного мозку від перевантаження рідиною. Насос призначений для подачі медикаментів із високою точністю як при високих, так і при низьких швидкостях інфузії. Насос має систему контролю і сигналізації, а також вбудований акумулятор. Все це забезпечує безперервний режим роботи насоса під час транспортування пацієнта або під час відключення електроживлення, а також стежить за справною роботою насоса, запускає звуковий сигнал тривоги, визначаючи його причину.

Пульсоксиметр  це медичний контрольно-діагностичний прилад для неінвазивного вимірювання рівня сатурації киснем капілярної крові. Пульсоксиметр має спеціальний датчик, який приєднується до дитини та відстежує, наскільки відсотків кров насичена киснем. Лікар чи медсестра, маючи такі дані, можуть коригувати відсоток кисню, який подається дитині в залежності від індивідуальних потреб кожного малюка. Ще вкрай важливо те, що у недоношених малюків часто трапляються затримки дихання (апное). Вони можуть бути фізіологічними, внаслідок незрілості, та патологічними. Цей стан може призвести до летальних наслідків, а за допомогою сигналу пульсоксиметра затримку дихання можна розпізнати одразу та вживати необхідні заходи, щоб дитина почала знову дихати. Крім цього, пульсоксиметр показує частоту серцевих скорочень дитини, що є просто надзвичайно важливим у виходжуванні недоношених діток.

Поліфункціональні монітори спостереження призначені для реєстрації, зберігання та перегляду ряду фізіологічних параметрів, а також подачі сигналів тривоги при виході їх за межі допустимого діапазону у новонароджених. Вони показують ЕКГ в 5 відведеннях, дихання, функціональне насичення артеріальної крові киснем, неінвазивний артеріальний тиск, температуру. У моніторі передбачені сигнали тривоги двох типів: сигнали тривоги за фізіологічними параметрами та технічні сигнали тривоги. Монітор має функцію розрахунку лікарських препаратів, гемодинамічний розрахунок, розрахунок оксигенації, розрахунок вентиляції і розрахунок функції нирок, а також підтримує функцію запису. Монітор може працювати автономно на внутрішньому акумуляторі, що забезпечує безперервне функціонування, навіть коли подача електроенергії переривається. Є незамінним у виходжуванні дітей. 

Завдяки цьому проєкту ми зможемо придбати 2 пульсоксиметри, 2 шприцеві інфузійні насоси та функціональний монітор для пологового будинку. 

ID: 8065
Підтримали
Благодійна допомога
13.04.2022 21:31
219500,00 грн.
Благодійна допомога
13.04.2022 21:23
157200,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Важкий шлях Вероніки. 4
Підтримати
Здоров'я
Важкий шлях Вероніки. 4
Про те, що маленька дівчинка важко хвора, батьки дізналися ще на 7 місяці вагітності. Лікарі виявили вро…
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Центр "ЄВА" потребує допомоги. Частина 2
Підтримати
Здоров'я
Центр "ЄВА" потребує допомоги. Частина 2
"ЄВА" – це центр оздоровлення дітей та отримання послуг реабілітації з можливістю відпочинку та соціаліз…
Під постійним наглядом. Чернівці
Підтримати
Здоров'я
Під постійним наглядом. Чернівці
Мета проєкту – придбати датчики сатурації для пульсоксиметрів у Чернівецьку центральну міську клінічну л…
Показати всі