Допомога потрібна маленькій Соні!
Допомога потрібна маленькій Соні!
Завершений

Допомога потрібна маленькій Соні!

Проєкт здійснює
Розпочато: 09.08.2016
Херсон
Завершений
Всього зібрано
35000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
35000,00 грн.

Софійці зараз сім місяців. Сім місяців і сім пережитих операцій… Дівчинка народилася передчасно, з ускладненнями, з крововиливом у головний мозок, який викликав гідроцефалію. Лікарі зробили усе можливе – і хворобу вдалося усунути. Але зараз Софійку готують до ще однієї операції, оскільки шунт вразила інфекція. Дівчинці потрібно встановити нову систему зі спеціальними антибактеріальними катетерами-подовжувачами. Це дуже дорогі засоби, і родина уже не має можливості їх придбати.

Сім’я Софійки планувала поповнення. Маленький синок Давид неодноразово говорив, що хоче братика чи сестричку. І ось мама завагітніла. Софійка народилася передчасно разом зі своєю сестричкою-близнючкою на 28 тижні вагітності мами. На жаль, сестричка не вижила… Саме у цей трагічний для родини день у Софійки стався крововилив у головний мозок, який надалі і спричинив гідроцефалію. З тих пір дівчинка бореться за життя. Батьки дівчинки уже втратили одну доньку і навіть не хочуть думати, що не врятують Софійку.

Зараз сім′ї тяжко жити: мама тривалий час по лікарнях з Софійкою, тато метається від однієї лікарні до іншої, а маленький Давид сумує за батьками і з нетерпінням чекає їх усіх вдома. Родина просить допомогти їм у такій складній ситуації.

 

ПІБ: Рудюк Софія Юріївна, 02.12.2015

Місто: Херсон

Діагноз: Прогресуюча гідроцефалія

ID: 2394
Підтримали
39
Середній донат
100 грн.
ТОП-донат
12200 грн.
Підтримали
Благодійна допомога
12.08.2016 13:15
70,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2016 13:07
8800,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2016 12:59
30,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2016 12:52
12200,00 грн.
Благодійна допомога
12.08.2016 12:44
450,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Врятуйте сердечко
Підтримати
Здоров'я
Врятуйте сердечко
Кожна гривня, перерахована на цей проект, допомагає нам рятувати дітей з вродженими вадами серця з різни…
Крок до нових можливостей
Підтримати
Здоров'я
Крок до нових можливостей
Олександру лише півтора року, але він уже пройшов через важкі операції, тривале лікування, кому та борот…
Безпечне транспортування для малюків Чернівців
Підтримати
Здоров'я
Безпечне транспортування для малюків Чернівців
Мета проєкту – придбати 2 багаторазові датчики до транспортного пульсоксиметра у Чернівецьку центральну …
Лікарю потрібна допомога
Підтримати
Здоров'я
Лікарю потрібна допомога
74-річний Олександр Іванович понад пів століття був сімейним лікарем у селі Мишурин Ріг на Дніпропетровщ…
Показати всі