Допомога родинам Героїв та постраждалим від війни
Допомога родинам Героїв та постраждалим від війни
Активний

Допомога родинам Героїв та постраждалим від війни

Проєкт здійснює
Розпочато: 27.09.2023
Хмельницький
Активний
Залишилось зібрати
22081,89 грн.
Зібрано у відсотках
63%
Потрібно зібрати
60000,00 грн.

Війна в Україні триває. Вона змінила життя кожного з нас. Для багатьох ці зміни, на жаль, стали надто радикальними та безповоротними – велика кількість наших воїнів віддали власне життя за нашу свободу, за те, щоб ми мали змогу далі жити на рідній землі. Також багато наших Героїв вважаюся зниклими безвісти. У більшості з них тут, поряд із нами, залишилися родини: старенькі мама з татом, дружина та малолітні діти. Нашим святим обов’язком є підтримка їх зараз, у найважчі часи їхнього життя, коли вони залишилися без підтримки найдорожчої людини та, часто, опинившись сам на сам із горою проблем та тягаря величезної травми та горя, наодинці зі своїми проблемами та труднощами.

Звісно, усе суспільство співчуває та висловлює жаль щодо їх втрати, однак є обмаль людей, які допомагають практично впоратися зі щоденними проблемами таким сім’ям, і, надавши якусь матеріальну допомогу, не відійти вбік і не піти далі, а залишатися поряд, допомагати розвʼязувати різноманітні соціально-побутові проблеми, пов’язані з дітьми, старенькими батьками, елементарними питаннями виживання, взаємодією з державними інституціями. А ще надважливою проблемою є пережиття втрати та травми, і в цей час просто необхідним є поряд кваліфікований фахівець-психолог.

БФ "Пакс ет Бонум" багато років допомагає та підтримує найнужденніших наших співгромадян – дітей з найбідніших родин, стареньких, самотніх та хворих людей, а зараз, уже протягом 1,5 року активно допомагаємо також родинам наших загиблих та зниклих безвісти Героїв-захисників та людям, які, втікаючи від бомбардувань та рятуючи життя, опинилися в нашому регіоні в статусі вимушених переселенців. Також ми продовжуємо всіляко підтримувати та допомагати найнеобхіднішим та з адаптацією й інтеграцією в нові умови родинам переселенців. Усі ці люди, в тому числі малолітні діти, стали свідками психотравмувальних подій, так чи інакше пережили насильство, втратили усе своє майно і зараз, з мінімумом речей та з кількома малими дітьми на руках намагаються виживати та справлятися зі щоденними проблемами. Усі ці люди також гостро потребують допомоги соціального працівника та психолога.

Ми можемо надати близько 25 родинам постраждалих усю необхідну допомогу, що міститиме повний соціальний супровід та кваліфіковану допомогу психолога, однак ми зіткнулися з проблемою нестачі коштів на оплату праці залучених фахівців, які працюватимуть з родинами Героїв та переселенцями 24/7 протягом трьох місяців. Плануємо із допомогою небайдужих зібрати потрібну суму та якісно, швидко й ефективно допомогти їм, а також навчити, як самостійно давати собі раду й справлятися в майбутньому.

Запрошуємо долучитися до нашої спільної справи – допомогти родинам Героїв та тим, хто найбільше постраждав внаслідок війни.

Робімо добро разом! Ці люди дуже потребують нашої підтримки.

ID: 8994

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
30.11.2023 15:20
1,00 грн.
Ебенізер Скрудж
29.11.2023 17:55
20,00 грн.
Благодійна допомога
28.11.2023 20:08
2,00 грн.
Благодійна допомога
28.11.2023 11:46
25352,11 грн.
Благодійна допомога
27.11.2023 11:46
200,00 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Бабуся не в змозі лікувати онуку
Підтримати
Здоров'я
Бабуся не в змозі лікувати онуку
Щоб врятувати Аліні життя, лікарі зробили трепанацію черепа, і дівчинка понад місяць перебувала на апара…
Встигнути врятувати життя
Підтримати
Здоров'я
Встигнути врятувати життя
У Михайла церебральна аневризма – вроджений дефект артерії, що загрожує крововиливом з важкими наслідкам…
Збір відчаю. Життя Олени на межі. 3
Підтримати
Здоров'я
Збір відчаю. Життя Олени на межі. 3
Олена боїться одного ранку не прокинутися. У жінки діабет і ниркова недостатність. Вона очікує на трансп…
Нехай б'ються дитячі серця
Підтримати
Здоров'я
Нехай б'ються дитячі серця
Завдяки цьому проєкту ми закупимо реагенти і електроди для газового аналізатора для клінічної лабораторі…
Показати всі