Допомога родинам Героїв та постраждалим від війни
Допомога родинам Героїв та постраждалим від війни
Завершений

Допомога родинам Героїв та постраждалим від війни

Проєкт здійснює
Розпочато: 27.09.2023
Хмельницький
Завершений
Всього зібрано
60000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
60000,00 грн.

Війна в Україні триває. Вона змінила життя кожного з нас. Для багатьох ці зміни, на жаль, стали надто радикальними та безповоротними – велика кількість наших воїнів віддали власне життя за нашу свободу, за те, щоб ми мали змогу далі жити на рідній землі. Також багато наших Героїв вважаюся зниклими безвісти. У більшості з них тут, поряд із нами, залишилися родини: старенькі мама з татом, дружина та малолітні діти. Нашим святим обов’язком є підтримка їх зараз, у найважчі часи їхнього життя, коли вони залишилися без підтримки найдорожчої людини та, часто, опинившись сам на сам із горою проблем та тягаря величезної травми та горя, наодинці зі своїми проблемами та труднощами.

Звісно, усе суспільство співчуває та висловлює жаль щодо їх втрати, однак є обмаль людей, які допомагають практично впоратися зі щоденними проблемами таким сім’ям, і, надавши якусь матеріальну допомогу, не відійти вбік і не піти далі, а залишатися поряд, допомагати розвʼязувати різноманітні соціально-побутові проблеми, пов’язані з дітьми, старенькими батьками, елементарними питаннями виживання, взаємодією з державними інституціями. А ще надважливою проблемою є пережиття втрати та травми, і в цей час просто необхідним є поряд кваліфікований фахівець-психолог.

БФ "Пакс ет Бонум" багато років допомагає та підтримує найнужденніших наших співгромадян – дітей з найбідніших родин, стареньких, самотніх та хворих людей, а зараз, уже протягом 1,5 року активно допомагаємо також родинам наших загиблих та зниклих безвісти Героїв-захисників та людям, які, втікаючи від бомбардувань та рятуючи життя, опинилися в нашому регіоні в статусі вимушених переселенців. Також ми продовжуємо всіляко підтримувати та допомагати найнеобхіднішим та з адаптацією й інтеграцією в нові умови родинам переселенців. Усі ці люди, в тому числі малолітні діти, стали свідками психотравмувальних подій, так чи інакше пережили насильство, втратили усе своє майно і зараз, з мінімумом речей та з кількома малими дітьми на руках намагаються виживати та справлятися зі щоденними проблемами. Усі ці люди також гостро потребують допомоги соціального працівника та психолога.

Ми можемо надати близько 25 родинам постраждалих усю необхідну допомогу, що міститиме повний соціальний супровід та кваліфіковану допомогу психолога, однак ми зіткнулися з проблемою нестачі коштів на оплату праці залучених фахівців, які працюватимуть з родинами Героїв та переселенцями 24/7 протягом трьох місяців. Плануємо із допомогою небайдужих зібрати потрібну суму та якісно, швидко й ефективно допомогти їм, а також навчити, як самостійно давати собі раду й справлятися в майбутньому.

Запрошуємо долучитися до нашої спільної справи – допомогти родинам Героїв та тим, хто найбільше постраждав внаслідок війни.

Робімо добро разом! Ці люди дуже потребують нашої підтримки.

ID: 8994
Підтримали
Благодійна допомога
14.01.2024 23:28
2045,89 грн.
Благодійна допомога
13.01.2024 20:54
50,00 грн.
Благодійна допомога
13.01.2024 18:11
1500,00 грн.
Благодійна допомога
13.01.2024 15:00
200,00 грн.
Благодійна допомога
13.01.2024 09:27
500,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Підтримати
Здоров'я
Хірургічне обладнання, яке врятує життя українців
Завдяки проєкту ми закупимо електрохірургічний апарат (коагулятор) у Миколаївську лікарню. В середньому …
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Підтримати
Здоров'я
Дніпропетровський регіон. Допомога дітям з хворобами серця.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Дівчинка, яка вміє дружити по-справжньому!
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка, яка вміє дружити по-справжньому!
Сім’я Куцолабських дуже дружня, любляча, товариська, багатодітна, де виховуються татусеві донечки. Батьк…
Війна забрала усе: допомога ВПО з Луганщини
Підтримати
Здоров'я
Війна забрала усе: допомога ВПО з Луганщини
Завдяки проєкту ми закупимо електрокардіограф, медичну кушетку та холодильник для зберігання медикаменті…
Показати всі