Допомога трьом пологовим будинкам України
Допомога трьом пологовим будинкам України
Завершений

Допомога трьом пологовим будинкам України

Розпочато: 18.07.2022
Київ, Чернігів, Кривий Ріг
Завершений
Всього зібрано
235692,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
235692,00 грн.

Передчасно народжені діти – це особлива категорія: вони дуже крихітні і слабкі, функції організму у них ще незрілі. Дитина, народжена вагою менш як 1 500 грамів, стикається з проблемами дихальної, серцево-судинної, травної та нервової систем. З'явившись на світ раніше 32 тижня, передчасно народжені діти не завжди можуть навіть самостійно зробити свій перший вдих.

Життя цих малят повністю залежить від сучасного медичного обладнання. А державного фінансування, а ще й в умовах війни, не вистачає, щоб забезпечувати всім необхідним відділення виходжування передчасно народжених дітей. Мета цього проєкту – допомогти відразу трьом лікарням, які щодня рятують життя українських дітей, які народились раніше визначеного строку та знаходяться в зоні ризику. 

Національна дитяча спеціалізована лікарня "ОХМАТДИТ", а саме відділення виходжування глибоко передчасно народжених дітей, потребує сучасного пульсоксиметра. Це сучасний контрольно-діагностичний медичний прилад, призначений для вимірювання насичення гемоглобіну артеріальної капілярної крові киснем (сатурації). Серцево-судинна система і легені немовляти безперервно працюють з однією метою – наситити киснем артеріальну кров. У недоношених малюків присутній хронічна нестача кисню, при якому цей показник вимагає постійного контролю і достовірних даних, неотримання яких значно ускладнює лікування і може коштувати життя. Кожного року у відділенні виходжування передчасно народжених дітей надають допомогу більше 200 дітям, яким не змогли би надати допомогу в інших лікувальних закладах країни. Зараз у відділенні постійно знаходиться 14 дітей з різних куточків України.  

Пологовий будинок Чернігова, а саме відділення інтенсивного виходжування малят, потребує два пульсоксиметри та багаторазові датчики сатурації. Спеціальні датчики незамінні в процесі виходжування недоношених дітей, тому що через незрілість організму у дітей дуже часто бувають розлади цих функцій, аж до зупинки дихання і серця. Моніторинг (контроль) цих функцій можливий за допомогою пульсоксиметрів. Існуючі технології дозволяють зберегти життя і здоров'я найменшим нашим пацієнтам. Якість медичної допомоги визначається ефективністю і безпекою всіх технологій. З початку війни у медичному закладі народилось 411 дітей, 26 були у важкому стані та потребували довготривалої медичної допомоги та виходжування. Зараз в лікарні на виходжуванні знаходиться 5 дітей. 

Криворізький перинатальний центр, а саме відділення інтенсивного виходжування передчасно народжених дітей та постнатального виходжування новонароджених, потребує зволожувача кисню, датчиків сатурації, а також ремонту автоматичного гематологічного аналізатора. Зволожувач кисню допомагає при реанімації дітей та дає змогу правильно розрахувати та надати дитині допомогу при штучній вентиляції легенів. Аналізатор крові, який є єдиним у відділенні, зламався і потребує термінового відновлення, оскільки новий коштує дорого, а робити аналізи крові треба без зупинки. З початку війни в медичному закладі отримали допомогу 115 дітей. І це діти не тільки криворізького регіону, а й діти з Краматорська, Сєвєродонецька та інших міст, з яких вимушені були тікати родини. Зараз в лікарні медичну допомогу надають 9 передчасно народженим дітям. 

Підтримуючи цей проєкт ви допомагаєте дітям майже зі всієї України! 

ID: 8181
Підтримали
Благодійна допомога
19.07.2022 16:51
235692,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Медичне обладнання для важко поранених у Херсоні
Підтримати
Здоров'я
Медичне обладнання для важко поранених у Херсоні
Завдяки цьому проєкту ми закупимо мобільний рентген апарат у Херсонську лікарню. Цей апарат призначений …
Зберегти гідність, навіть коли дуже погано
Підтримати
Здоров'я
Зберегти гідність, навіть коли дуже погано
Навіть коли дуже тяжко хворий, навіть коли ледве можеш сісти в ліжку… зберігати власну гідність людині в…
Умови, щоб до хворих приходили рідні
Підтримати
Здоров'я
Умови, щоб до хворих приходили рідні
Уявіть, що маєте прийти до лікарні навідати близьку людину. Певно, Ви би захотіли присісти поряд. Чи то …
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Підтримати
Здоров'я
Київський регіон. Допомога онкохворим дітям.
Компанія Київстар ініціювала проєкт «Дитяча надія», щоб допомагати дітям з хворобами серця та онкологічн…
Показати всі