Допомога трьом пологовим будинкам України
Допомога трьом пологовим будинкам України
Завершений

Допомога трьом пологовим будинкам України

Розпочато: 18.07.2022
Київ, Чернігів, Кривий Ріг
Завершений
Всього зібрано
235692,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
235692,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Передчасно народжені діти – це особлива категорія: вони дуже крихітні і слабкі, функції організму у них ще незрілі. Дитина, народжена вагою менш як 1 500 грамів, стикається з проблемами дихальної, серцево-судинної, травної та нервової систем. З'явившись на світ раніше 32 тижня, передчасно народжені діти не завжди можуть навіть самостійно зробити свій перший вдих.

Життя цих малят повністю залежить від сучасного медичного обладнання. А державного фінансування, а ще й в умовах війни, не вистачає, щоб забезпечувати всім необхідним відділення виходжування передчасно народжених дітей. Мета цього проєкту – допомогти відразу трьом лікарням, які щодня рятують життя українських дітей, які народились раніше визначеного строку та знаходяться в зоні ризику. 

Національна дитяча спеціалізована лікарня "ОХМАТДИТ", а саме відділення виходжування глибоко передчасно народжених дітей, потребує сучасного пульсоксиметра. Це сучасний контрольно-діагностичний медичний прилад, призначений для вимірювання насичення гемоглобіну артеріальної капілярної крові киснем (сатурації). Серцево-судинна система і легені немовляти безперервно працюють з однією метою – наситити киснем артеріальну кров. У недоношених малюків присутній хронічна нестача кисню, при якому цей показник вимагає постійного контролю і достовірних даних, неотримання яких значно ускладнює лікування і може коштувати життя. Кожного року у відділенні виходжування передчасно народжених дітей надають допомогу більше 200 дітям, яким не змогли би надати допомогу в інших лікувальних закладах країни. Зараз у відділенні постійно знаходиться 14 дітей з різних куточків України.  

Пологовий будинок Чернігова, а саме відділення інтенсивного виходжування малят, потребує два пульсоксиметри та багаторазові датчики сатурації. Спеціальні датчики незамінні в процесі виходжування недоношених дітей, тому що через незрілість організму у дітей дуже часто бувають розлади цих функцій, аж до зупинки дихання і серця. Моніторинг (контроль) цих функцій можливий за допомогою пульсоксиметрів. Існуючі технології дозволяють зберегти життя і здоров'я найменшим нашим пацієнтам. Якість медичної допомоги визначається ефективністю і безпекою всіх технологій. З початку війни у медичному закладі народилось 411 дітей, 26 були у важкому стані та потребували довготривалої медичної допомоги та виходжування. Зараз в лікарні на виходжуванні знаходиться 5 дітей. 

Криворізький перинатальний центр, а саме відділення інтенсивного виходжування передчасно народжених дітей та постнатального виходжування новонароджених, потребує зволожувача кисню, датчиків сатурації, а також ремонту автоматичного гематологічного аналізатора. Зволожувач кисню допомагає при реанімації дітей та дає змогу правильно розрахувати та надати дитині допомогу при штучній вентиляції легенів. Аналізатор крові, який є єдиним у відділенні, зламався і потребує термінового відновлення, оскільки новий коштує дорого, а робити аналізи крові треба без зупинки. З початку війни в медичному закладі отримали допомогу 115 дітей. І це діти не тільки криворізького регіону, а й діти з Краматорська, Сєвєродонецька та інших міст, з яких вимушені були тікати родини. Зараз в лікарні медичну допомогу надають 9 передчасно народженим дітям. 

Підтримуючи цей проєкт ви допомагаєте дітям майже зі всієї України! 

ID: 8181
Підтримали
Благодійна допомога
19.07.2022 16:51
235692,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проєкти
Допомога Україні з Лос-Анджелеса
Підтримати
Здоров'я
Допомога Україні з Лос-Анджелеса
19 березня 7 жінок зібралися в одному з районів Лос-Анджелеса та приготували понад 1000 традиційних укра…
Київська обласна дитяча лікарня потребує допомоги
Підтримати
Здоров'я
Київська обласна дитяча лікарня потребує допомоги
Мета нашого проєкту – придбати сучасний апарат для ультразвукового дослідження (УЗД) в КНП КОР "Київська…
Датчики, що контролюють дитячі життя. 2
Підтримати
Здоров'я
Датчики, що контролюють дитячі життя. 2
Мета цього проєкту – зібрати кошти для придбання датчиків контролю пульсу і сатурації кисню для новонаро…
Врятувати життя татові! 2
Підтримати
Здоров'я
Врятувати життя татові! 2
Дорогі донори! Знову за допомогою до нас звертається родина Андрія Платонова. Чотири роки тому раптова х…
Показати всі