Допомогти Юрі вижити
Допомогти Юрі вижити
Завершений

Допомогти Юрі вижити

Проєкт здійснює
Розпочато: 01.06.2021
Дніпро
Завершений
Всього зібрано
100000,0 грн.
Зібрано у відсотках
100%
Потрібно
100000,00 грн.

Батьки дітей з орфанними захворюваннями стійкі люди й готові до всього. Тому коли ми почули сльози в голосі Юриної мами, відразу стало зрозуміло, що становище серйозне. Розповімо історію Юрка Петренка: з самого народження хлопчика будь-яка ГРВІ завжди перетікали в важкий бронхіт або пневмонію; зрештою антибіотики просто перестали працювати. Мама повезла сина в "ОХМАТДИТ", щоби виключити онкологію. Там і виявили причину проблем: орфанне захворювання – первинний імунодефіцит – і призначили щомісячний прийом імуноглобулінів. Без них кожна застуда буде ставати загрозою для життя і здоров'я дитини.

А у 2019 році у Юрка почалися серйозні проблеми з кишківником. Знову були обстеження й здача аналізів, і знову важкий і рідкісний діагноз: неспецифічний виразковий коліт, який пізніше змінили на хворобу Крона. У Юри вона є наслідком проблем з імунітетом і теж вимагає постійного дорогого лікування.

Юра – дуже добрий, активний, розумний хлопчик. У школі любить уроки праці й співу, відвідує секцію шахів, де має успіхи. Але його здоров'я постійно перебуває під загрозою. Десятки тисяч гривень на місяць потрібні, щоб проводити всі необхідні обстеження й оплачувати нові й нові призначення. План лікування постійно змінюють: рідкісні захворювання – непередбачувана штука; те, що спрацювало з одним пацієнтом, може не спрацювати з іншим.

Лютневе обстеження в київському Інституті педіатрії, акушерства та гінекології виявило нові проблеми: синьогнійну паличку і знижений рівень кальцію. "Синьогнійка" – ворог наших підопічних діток із муковісцидозом, тепер і Юрі доведеться з нею боротися. Лікарі розробили цілу стратегію війни з Юриними хворобами на найближчі місяці.

Крім десятка ліків, які він пропив коротким курсом, Юркові призначили "Колістін" у вигляді інгаляцій протягом 3 місяців, "Кальцемін" і "Олідетрім" на цілий рік. Одна тільки упаковка "Колістину" коштує близько 6 000 грн, і вистачає її на 5 днів. "Пентасу" і спецхарчування теж ніхто не відміняв. Плюс аналізи на кальпротектин, копрограму і ще кілька досліджень щомісяця, раз на три місяці бакпосіви мокротиння... Все це гроші, гроші, гроші. І гроші дорівнює здоров'я для Юри. Тому мама зателефонувала нам в повному розпачі.

Ми відкриваємо збір  на препарати, обстеження і лікувальне харчування. Досить цього приблизно на півтора місяця. Для мами хлопчика це величезна сума, але якщо кожен із нас внесе посильний внесок, то ми допоможемо Юрі не страждати від болю й нудоти і не боятися завтрашнього дня – адже без ліків загроза життю абсолютно реальна. Потрібно атакувати хвороби за планом лікарів і загнати їх у ремісію! Зробимо це разом!

Повне ім’я: Петренко Юрій Миколайович, 07.06.2009 р.
Місто: Дніпро
Діагноз: хвороба Крона, ураження тонкого й товстого кишечника (термінальний ілеїт), доліхосигма, недиференційований дефіцит антитіл, хронічний бронхіт, хронічна синьогнійна інфекція, органічне ураження ЦНС
ID: 7166
Підтримали
Благодійна допомога
17.11.2021 19:38
19594,55 грн.
Oлена
17.11.2021 18:10
15,00 грн.
Благодійна допомога
17.11.2021 16:12
300,00 грн.
Благодійна допомога
17.11.2021 14:31
100,00 грн.
Благодійна допомога
17.11.2021 14:11
94,00 грн.
Усі донори

Зроблено - звіти готові,
проєкт завершено.

Спасибі вам за вашу підтримку!

Зроблено - звіти готові

Схожі проєкти
Психологічна підтримка очевидців війни
Підтримати
Здоров'я
Психологічна підтримка очевидців війни
Проєкт Ucare.me створений для того, щоб дати кожному постраждалому від війни українцю можливість отримат…
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть оговтатися після важкого ДТП
Одна мить – і життя молодого хлопця розділилося на "до" і "після". Артурові 28 років, він з Києва,  в 20…
Врятуй поранених захисників!
Підтримати
Здоров'я
Врятуй поранених захисників!
Завдяки цьому проєкту відразу шестеро українських захисників, які постраждали під час воєнних дій та вкр…
Дівчинка, що підкорює серця. 2
Підтримати
Здоров'я
Дівчинка, що підкорює серця. 2
Імʼя цієї красуні – Едіт, їй 7 років. Її історія важка, проте ми впевнені – із щасливим закінченням! Нар…
Показати всі