Допомогти Юрі вижити
Допомогти Юрі вижити
Активний

Допомогти Юрі вижити

Проект здійснює
Розпочато: 01.06.2021
Дніпро
Активний
Залишилось зібрати
46162,99 грн.
Зібрано у відсотках
53%
Потрібно зібрати
100000,00 грн.
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram
Опублікувати на Facebook Опублікувати у Telegram

Батьки дітей з орфанними захворюваннями стійкі люди й готові до всього. Тому коли ми почули сльози в голосі Юриної мами, відразу стало зрозуміло, що становище серйозне. Розповімо історію Юрка Петренка: з самого народження хлопчика будь-яка ГРВІ завжди перетікали в важкий бронхіт або пневмонію; зрештою антибіотики просто перестали працювати. Мама повезла сина в "ОХМАТДИТ", щоби виключити онкологію. Там і виявили причину проблем: орфанне захворювання – первинний імунодефіцит – і призначили щомісячний прийом імуноглобулінів. Без них кожна застуда буде ставати загрозою для життя і здоров'я дитини.

А у 2019 році у Юрка почалися серйозні проблеми з кишківником. Знову були обстеження й здача аналізів, і знову важкий і рідкісний діагноз: неспецифічний виразковий коліт, який пізніше змінили на хворобу Крона. У Юри вона є наслідком проблем з імунітетом і теж вимагає постійного дорогого лікування.

Юра – дуже добрий, активний, розумний хлопчик. У школі любить уроки праці й співу, відвідує секцію шахів, де має успіхи. Але його здоров'я постійно перебуває під загрозою. Десятки тисяч гривень на місяць потрібні, щоб проводити всі необхідні обстеження й оплачувати нові й нові призначення. План лікування постійно змінюють: рідкісні захворювання – непередбачувана штука; те, що спрацювало з одним пацієнтом, може не спрацювати з іншим.

Лютневе обстеження в київському Інституті педіатрії, акушерства та гінекології виявило нові проблеми: синьогнійну паличку і знижений рівень кальцію. "Синьогнійка" – ворог наших підопічних діток із муковісцидозом, тепер і Юрі доведеться з нею боротися. Лікарі розробили цілу стратегію війни з Юриними хворобами на найближчі місяці.

Крім десятка ліків, які він пропив коротким курсом, Юркові призначили "Колістін" у вигляді інгаляцій протягом 3 місяців, "Кальцемін" і "Олідетрім" на цілий рік. Одна тільки упаковка "Колістину" коштує близько 6 000 грн, і вистачає її на 5 днів. "Пентасу" і спецхарчування теж ніхто не відміняв. Плюс аналізи на кальпротектин, копрограму і ще кілька досліджень щомісяця, раз на три місяці бакпосіви мокротиння... Все це гроші, гроші, гроші. І гроші дорівнює здоров'я для Юри. Тому мама зателефонувала нам в повному розпачі.

Ми відкриваємо збір  на препарати, обстеження і лікувальне харчування. Досить цього приблизно на півтора місяця. Для мами хлопчика це величезна сума, але якщо кожен із нас внесе посильний внесок, то ми допоможемо Юрі не страждати від болю й нудоти і не боятися завтрашнього дня – адже без ліків загроза життю абсолютно реальна. Потрібно атакувати хвороби за планом лікарів і загнати їх у ремісію! Зробимо це разом!

Повне ім’я: Петренко Юрій Миколайович, 07.06.2009 р.
Місто: Дніпро
Діагноз: хвороба Крона, ураження тонкого й товстого кишечника (термінальний ілеїт), доліхосигма, недиференційований дефіцит антитіл, хронічний бронхіт, хронічна синьогнійна інфекція, органічне ураження ЦНС
ID: 7166

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проект, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
18.09.2021 12:56
101,83 грн.
Благодійна допомога
16.09.2021 12:10
50,93 грн.
Благодійна допомога
10.09.2021 01:28
100,00 грн.
Благодійна допомога
05.09.2021 00:33
101,83 грн.
Благодійна допомога
14.08.2021 00:28
13,85 грн.
Усі донори
Допомогти може кожен

Допомогти простіше, ніж ви думаєте. Створіть власну кампанію збору коштів та діліться з друзями.
Разом ми швидше збираємо гроші!

Створити кампанію
Схожі проекти
Купи кисень для Олени
Підтримати
Здоров'я
Купи кисень для Олени
Олена – 29-річна молода жінка, сповнена мрій попри трагічні моменти життя. Вона хоче вдихати повітря на …
Аутизм у всіх різний...
Підтримати
Здоров'я
Аутизм у всіх різний...
Сергій народився в сім’ї, де на його появу чекали довгих 14 років, тож це було справжнім дивом! Пологи б…
Подаруйте світ звуків для маленьких янголят!
Підтримати
Здоров'я
Подаруйте світ звуків для маленьких янголят!
Два янголятка, дві сестрички – Софія та Дарина – живуть у світі тиші. З народження дівчатка не чують і н…
Допоможіть Денису зробити перші кроки
Підтримати
Здоров'я
Допоможіть Денису зробити перші кроки
У Дениса ДЦП. Простими словами – це коли м'язи затиснуті, і дитині складно зробити, здавалося б, простий…
Показати всі