Життя Дмитрика залежить від ліків. 2
Життя Дмитрика залежить від ліків. 2
Активний

Життя Дмитрика залежить від ліків. 2

Проєкт здійснює
Розпочато: 25.06.2025
Харківська обл.
Активний
Залишилось зібрати
27838,42 грн.
Зібрано у відсотках
15%
Потрібно зібрати
33000,00 грн.

Діма – креативна, товариська та невимовно сильна дитина. Його непростий шлях почався ще до очікуваної дати народження: пологи у матері почалися на 39 тижні, довелося робити екстрений кесарів розтин. Та дитина народилася здоровою – чи хоча б так спершу здавалося. У двомісячному віці у Діми підскочила температура, а за тиждень слідом зʼявилися перші судоми. Хлопчика госпіталізували з менінгоенцефалітною реакцією.

Відтоді родина практично жила в реанімації. Пізнавати життя Дмитрик почав крізь біль, добір ліків, переливання крові та купу аналізів. За півтора року невтомної й ретельної праці лікарям вдалося дібрати препарати, що тримають ремісію. Генетичний аналіз нарешті розкрив справжню причину недуг дитини – епілепсія генетичного походження. Йому категорично не можна хворіти та перегріватися, навіть мінімальна гарячка стає тригером нападу.

Завдяки чіткому діагнозу та відповідному лікуванню життя Дмитрика почало потроху налагоджуватися. Епілептичні напади, хоч не зникли остаточно, та суттєво порідшали. Хлопчик любить малювати, ліпити з пластиліну та складати конструктор, обожнює гуляти з друзями та братиком. Цієї осені він мав би піти до першого класу, та хвороба спричинила деякі затримки в розвитку хлопчика. Діма працює з логопедом, психологом та реабілітологом, але кожен напад – це відкат у розвитку, тому дитині доводиться вчитися всього заново. У настільки юному віці Дмитрик вже пройшов досить лікарень, болю й страху на кілька життів уперед – дайте хлопчику шанс на нормальне дитинство з однолітками! Допоможіть йому з лікуванням!

Повне ім’я: Парика Дмитрій Віталійович, 31.07.2019 р.
Місто: с. Феськи, Харківська обл.
Діагноз: генетична епілепсія з генерелізованими судомними нападами
ID: 10284
Підтримали
22
Середній донат
200 грн.
ТОП-донат
1000 грн.

Ваша допомога потрібна, як ніколи. Підтримайте проєкт, щоб додати трішки добра у цей світ!

Підтримати

Підтримали
Благодійна допомога
04.06.2026 14:18
265,00 грн.
Благодійна допомога
11.05.2026 17:20
439,58 грн.
Благодійна допомога
10.04.2026 20:53
200,00 грн.
Благодійна допомога
16.03.2026 12:39
200,00 грн.
Paul Zavorotnikov
30.01.2026 09:08
7,00 грн.
Усі донори
Схожі проєкти
Крихітні пальчики відчувають біль від проколів
Підтримати
Здоров'я
Крихітні пальчики відчувають біль від проколів
В Анюти цукровий діабет: щоденні уколи інсуліну, а це не менше 4 разів на день, постійний контроль рівня…
Найголовніше бажання Марійки – ходити. 2
Підтримати
Здоров'я
Найголовніше бажання Марійки – ходити. 2
Марійка знайома багатьом, адже це вже п’ятий її збір на платформі. І за кожним із них стоїть не просто ц…
Маленькі кроки до великої мети!
Підтримати
Здоров'я
Маленькі кроки до великої мети!
Давид народився бажаним та здоровим хлопчиком. Та після 4 місяців батьки помітили тривожні зміни: дитина…
Надія на повноцінне життя попри ДЦП. 2
Підтримати
Здоров'я
Надія на повноцінне життя попри ДЦП. 2
Ніколь народилась і не заплакала. З самого народження дівчинка бореться за своє життя. Два тижні реаніма…
Показати всі